Як виправити Примітку 4, він продовжує самостійно перезапускатися, втрачає стільникову послугу, інші проблеми

Ось ще один список # GalaxyNote4 випусків, які були надіслані нам протягом останніх кількох днів. Оскільки багато випадків Note 4 все ще очікують на публікацію, ви можете очікувати, що ми будемо публікувати більше таких самих статей у найближчі місяці. Отже, для тих, хто з нетерпінням чекає побачити їхні проблеми, розглянуті тут, продовжуйте спостерігати за новими публікаціями, що мають відбутися. Ви також можете відвідати нашу головну сторінку з усунення несправностей Note 4.

Нижче наведено теми, які ми сьогодні висвітлюємо в цьому матеріалі:

 1. Galaxy Note 4 wifi продовжує відключатися
 2. Galaxy Note 4 не відтворює звук під час відтворення музики або відео через Bluetooth
 3. Galaxy Note 4 повільна продуктивність, заморожування, випадкові перезавантаження
 4. Як виправити Примітку 4, продовжує самостійно перезавантажуватись
 5. Galaxy Note 4 зберігає не може надсилати дзвінки або SMS | Galaxy Note 4 продовжує втрачати стільникову послугу
 6. Завантажувач Galaxy Note 4 пошкоджений
 7. Не вдається встановити оновлення системи для Galaxy Note 4

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема No1: Galaxy Note 4 wifi продовжує відключатися

У мене проблема з моїм Приміткою 4 Wi-Fi. Це чудово працює після жорсткого скидання, а іноді, хоча і не завжди після м’якого скидання. Це триває лише до тих пір, поки я не дозволю телефону перейти в режим сну, оскільки Wi-Fi потім сам вимкнеться. Я спробував ретельно скинути налаштування через меню, одночасно утримуючи кнопки гучності, живлення та головного екрана та повторну ініціалізацію пристрою за допомогою Samsung Smart Switch. Я також надіслав його продавцю, який жорстко скинув його, побачив, що Wi-Fi працює відразу після цього, і відправив назад, стверджуючи, що нічого не було.

Проблема полягає в тому, що після того, як Wi-Fi сам вимикається, його майже неможливо знову ввімкнути. Я натиснув перемикач, і він стає сірим протягом декількох хвилин, перш ніж повернутися назад у вимкнене положення. Іноді він вмикається, але тоді він стверджуватиме, що локальна мережа поза межами зони дії, або у неї будуть проблеми з підключенням до неї. У випадку, якщо воно все-таки підключається, воно часто розриває з'єднання.

Окрім скидання, я також спробував безпечний режим та очищення кешу. Ні ті, ні інші не працювали.

Це проблема програмного забезпечення, як це запропонував один телефонний центр ремонту, і якщо так, чи можу я ще щось зробити? Або це проблема апаратного забезпечення, як запропонував інший, і чи варто дивитись на нову антену Wi-Fi?

У мене є міжнародна Примітка 4 (модель SM-N910C), яку я використовую на Ting, яка використовує мережу T-Mobile. З листопада мій Wi-Fi не працює належним чином. Після тривалого вимкнення або після скидання до заводських налаштувань Wi-Fi функціонуватиме в основному нормально, але як тільки телефон переходить у режим сну, він вимикається. Коли я намагаюся знову увімкнути Wi-Fi, він перемикається на кілька хвилин, перш ніж перейти у вимкнене положення. У випадку, коли я нарешті ввімкну Wi-Fi, у нього виникнуть проблеми з підключенням, або стверджуючи, що мережа поза зоною дії, або просто збережена, але насправді нічого не робить для підключення. Сказавши йому кілька разів підключитися, він нарешті з’єднається, але потім випадковим чином від’єднається та підключиться до тих пір, поки я його використовую, за умови, що я не дозволяю йому знову спатив цьому випадку він вимкнеться, і вся проблема починається спочатку. Я зробив важкі скидання, як через меню Android, так і через доступ до меню завантаження, натиснувши home / power / volume up. Я також прошив програмне забезпечення знову через Samsung Smart Switch. Незважаючи на все це, проблема зберігається. Ви уявляєте, що може бути причиною цього? Дякую з повагою. -Михайло

Рішення: Привіт Майкл. Проблема, швидше за все, погана антена wifi більше, ніж програмна. Що стосується усунення несправностей програмного забезпечення, ви вже все, що можете зробити в цьому випадку. Те, що відновлення заводських налаштувань не вирішило проблему, є вагомим свідченням того, що проблему неможливо виправити середньому користувачеві, якщо вона взагалі може бути виправлена. Функціонал Wi-Fi використовує спеціальний чіп для роботи. Цей чіп має власну прошивку, яка не залежить від операційної системи. Скидання до заводських налаштувань вирішило можливу проблему з операційною системою, але не можливу проблему з чіпом wifi або його прошивкою. На жаль, неможливо перевірити справжній стан мікропрограми мікросхеми wifi, тому навіть хороший технічний спеціаліст обмежується лише заміною цього конкретного чіпа, якщо можна придбати наявний запасний компонент.

Проблема №2: Galaxy Note 4 не відтворює звук під час відтворення музики чи відео через Bluetooth

Кілька днів тому, коли я їхав за кермом і слухав відео, мій пристрій різко припинив відтворення медіа-аудіо через з'єднання Bluetooth. Аудіо дзвінок все ще працює, але відео та музика просто працюватимуть безшумно. Ця проблема виникає на обох моїх пристроях Bluetooth, кожен виготовлений різним виробником, тому я знаю, що це проблема з моїм телефоном. Обидва пристрої налаштовані на відтворення медіа-звуку, і обидва раніше працювали нормально. Я спробував розірвати пару та відремонтувати, а також скинути налаштування телефону. Буду вдячний за будь-яку пораду, яку ви можете запропонувати. Ps Я насправді не впевнений, на якому ОС Android я працюю, але я досить впевнений, що це найновіший, оскільки я оновлюю його, коли це пропонується. - А. Андерсон.785

Рішення: Привіт А.Андерсон.785. Іноді пошкоджений системний кеш може спричинити нестабільну роботу інших програм або функціональних можливостей. Щоб переконатися, що системний кеш постійно оновлюється, потрібно регулярно очищати розділ кешу. Видалення розділу кеш-пам’яті є важливою процедурою обслуговування, тому її можна виконати незалежно від того, виникає проблема чи ні. Ось як це зробити:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Коли стирання розділу кешу закінчиться, виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Завантажте в безпечний режим

Якщо оновлення системного кешу не допоможе, спробуйте перевірити, чи не перешкоджає функціонал Bluetooth встановлена ​​стороння програма. Це можна зробити, перезавантаживши телефон у безпечному режимі та спостерігаючи за телефоном. Якщо функціонал Bluetooth буде нормально працювати в безпечному режимі, це ознака того, що винна одна із сторонніх програм. Щоб завантажити телефон у безпечний режим, виконайте такі дії:

 • Повністю вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.
 • Коли телефон почне завантажуватися, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не закінчить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті відображатиметься безпечний режим; ви можете відпустити клавішу зменшення гучності зараз.

Встановіть оновлення

Ми також настійно рекомендуємо встановити будь-які оновлення програми чи системи, які ви відкладаєте. Спробуйте перевірити налаштування програми Google Play Store і переконайтеся, що ви постійно встановлюєте автоматичне оновлення. В іншому випадку просто частіше встановлюйте оновлення програм вручну.

Те саме повинно бути і щодо оновлення системи. Переконайтеся, що ви встановлюєте будь-які оновлення системи. Оновлення випускаються з причини, і іноді вони містять виправлення відомих помилок.

Протріть телефон чистим шляхом відновлення заводських налаштувань

Якщо все інше не вдається, не соромтеся скинути всі налаштування програмного забезпечення за замовчуванням, виконавши заводські скидання. Ця процедура видалить усі користувацькі дані, такі як фотографії, відео, контакти тощо, тому перед створенням обов’язково створіть резервну копію.

Нижче наведено кроки щодо відновлення заводських налаштувань Примітки 4:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування

Проблема No3: Проблеми з повільною продуктивністю, заморожуванням, випадковим перезавантаженням Galaxy Note 4

My Note 4 почав заморожуватись 4 дні тому. Спочатку це було схоже на відставання, потім перейшло до заморожування, потім заморожування та перезапуску. У телефоні з’явилися помилки про те, що різні програми не завантажуються. Системні програми, програми, що надійшли на телефон. Я спробував м’яке перезавантаження, жорстке перезавантаження і навіть скидання до заводських налаштувань. Тепер телефон взагалі не перезавантажиться. Тепер я отримую абсолютно чорний екран з меню на ньому, наприклад, перезавантаження, завантаження чогось із моєї SD-карти, щоб назвати кілька з них. Я не уявляю, що сталося. Я нічого не видалив зі свого телефону, окрім програм, які завантажив на свій телефон. -  Ніколь

Рішення: Привіт Ніколь. Спробуйте перезапустити телефон до різних режимів завантаження та перевірте, чи можете ви виконати подальші дії щодо усунення несправностей для кожного з них. Нижче наведені точні кроки, як зробити кожен з них:

Завантаження в режимі відновлення:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 • Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 • У цьому режимі ви можете або стерти розділ кеш-пам'яті, або зробити скидання до заводських налаштувань.

Завантаження в режимі завантаження:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте клавіші головного екрана та гучності вниз, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші «Головна» та «Гучність вниз».
 • Зачекайте, поки не з'явиться екран завантаження.
 • Якщо ви можете завантажити телефон у режимі завантаження, але не в інших режимах, це означає, що вашим єдиним виходом може бути прошивка запасів чи власної прошивки.
 • Використовуйте Google, щоб шукати путівник, як це зробити.

Завантаження в безпечному режимі:

 • Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин.
 • Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 • Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 • Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 • Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 • Єдина відмінність безпечного режиму від звичайного полягає в тому, що перший запобігає запуску сторонніх програм. Якщо ви можете завантажити телефон у безпечному режимі, але не в звичайному режимі, видаліть усі програми, доки проблему (яка заважає нормально завантажуватися) усуне.

ПРИМІТКА . Якщо ваш телефон продовжує довільно перезавантажуватися або не вдається нормально завантажитися після виконання всіх вищевказаних кроків, вам слід розглянути можливість відправити його на ремонт або заміну.

Проблема №4: Як виправити Примітку 4, вона продовжує самостійно перезапускатися

Мій телефон постійно перезавантажується з нізвідки, коли я не використовую свій телефон. Ця проблема почала траплятися багато разів після оновлення до останньої версії Android. Це зводить мене з розуму, постійно повторно вводячи свій пароль після завершення перезавантаження. Хто-небудь може дізнатися, що призводить до того, що мій телефон просто випадково перезавантажується, не повідомляючи мене, чому його потрібно перезавантажити? Або що змушує його перезавантажуватися, поки він просто сидить там, а програми не працюють у фоновому режимі. Я завжди перевіряю та вбиваю будь-які програми, які працюють у фоновому режимі, щоб у мене не розрядився акумулятор телефону. - Ben_jamin1084

Рішення: Привіт, Ben_jamin1084. Випадкова проблема з перезавантаженням може бути пов’язана з проблемами програмного чи апаратного забезпечення, тому спочатку потрібно спробувати звузити можливі причини. Загальним напрямком має бути початок з усунення несправностей програмного забезпечення. Якщо після вичерпання усунення несправностей програмного забезпечення нічого не зміниться, можна припустити, що виною тому має бути неякісне обладнання.

Для цієї проблеми не існує спеціального набору для усунення несправностей програмного забезпечення, але ви можете спробувати ті, які ми пропонуємо для A.anderson.785 вище. В основному, те, що ви хочете зробити, включає:

 • стирання розділу кешу
 • спостереження в безпечному режимі
 • встановлення програмних та системних оновлень, і
 • заводські налаштування

Якщо ці програмні процедури не допоможуть, спробуйте перекалібрувати акумулятор, виконавши такі дії:

Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.

 • Знову увімкніть телефон і нехай він сам вимкнеться.
 • Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 • Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%
 • Відключіть зарядний пристрій і увімкніть телефон.
 • Якщо телефон каже, що це вже не 100%, вимкніть його, знову підключіть зарядний пристрій і зачекайте, поки 100% заряду буде досягнуто.
 • Вимкніть зарядний пристрій, щоб знову увімкнути телефон.
 • Користуйтеся телефоном, поки не розрядите акумулятор до 0.
 • Повторіть цикл один раз.

Якщо все ще нічого не покращиться, візьміть новий акумулятор, щоб перевірити, чи не викликає проблеми старий.

Нарешті, якщо нова батарея взагалі не змінить ситуацію, поремонтуйте або замініть телефон.

Проблема №5: Galaxy Note 4 постійно не може надсилати дзвінки або SMS | Galaxy Note 4 продовжує втрачати стільникову послугу

Привіт. У мене є Galaxy Note 4, що використовує мережу Optus в Австралії. Я поняття не маю, що це за версія Android (я ніколи не чув про льодяники, KitKat, Jellybean тощо - це звучить як щось, що дає вам діабет). Я можу приймати дзвінки, SMS та дані, але не можу надсилати дзвінки та SMS. Коли я намагаюся, відображається “Не зареєстровано в мережі”.

Також сказано "Немає послуги", АЛЕ він показує 3-4 бари прийому. Це було вже тиждень, проте воно переривчасте. Іноді я можу отримати “Сервіс”, але лише на дуже короткий час, і коли це трапляється, все працює нормально. Я ввімкнув / вимкнув режим польоту, і він, здається, пробуджує його на дуже короткий час, але потім знову показує “Немає послуги” та “Не зареєстровано в мережі”.

Обидва постачальника послуг та Optus кажуть, що в їх кінці немає нічого поганого. Чи можу я заразитися вірусом? Чи викликають віруси подібного роду проблеми? Якщо так, то як я можу це виправити? Будь ласка, скажіть, що можете допомогти, оскільки я збираюся “крутити поворот” !!! Дякую, Кевіне. - Кевін

Рішення: Привіт Кевіне. Обидві проблеми повинні бути пов’язані або спричинені однією і тією ж причиною, тому наша пропозиція - спробувати вирішити основні неполадки програмного забезпечення, описані вище - стирання розділу кеш-пам’яті, стирання розділу кешу, спостереження в безпечному режимі, встановлення оновлень програми та системи та відновлення заводських налаштувань. Усі ці процедури спрямовані на усунення проблем на вашому телефоні, тому, якщо вони не спрацюють, причина повинна бути з боку вашого оператора бездротової мережі. Обов’язково поговоріть із ними щодо вирішення проблеми.

Проблема №6: Завантажувач Galaxy Note 4 пошкоджений

Привіт. На моєму Samsung Galaxy Note 4 є екран із написом “Пошкоджена пам’ять пристрою. Розділ даних пошкоджено. Вам потрібно скинути налаштування пристрою до заводських значень. Це видалить усі ваші дані. (кнопка скидання пристрою). "

Я спробував м’який скидання, натиснувши кнопку пристрою для скидання (що нічого не робить ... буквально нічого не відбувається), та виконати заводські скидання (збільшення гучності + будинок + живлення), але логотип Android ніколи не з’являється. Він просто перебирає екран Samsung, а потім екран Samsung Galaxy Note 4. Я не впевнений на 100%, чи є у мене версія Android Marshmallow або Lollipop. Будь-які поради та поради були б дуже вдячні. З повагою. - Брайан

Рішення: Привіт Брайане. Ненормально, що функціонуюча Примітка 4 не може завантажуватися в режим відновлення (збільшення гучності + домашнє + живлення). Втрата цієї можливості означає, що завантажувач телефону з якихось причин може бути пошкоджений, через що телефон не може завантажитися за межами екрана з логотипом Samsung. Пошкоджений завантажувач, на жаль, означає, що проблема перевищує можливість виправлення середнього користувача, оскільки тягне за собою погану материнську плату. Якщо телефон все ще знаходиться в гарантійному терміні, надішліть його, щоб його можна було відремонтувати або замінити.

Проблема №7: Не вдається встановити оновлення системи для Galaxy Note 4

Спочатку я придбав свій Samsung Galaxy Note 4 у T-Mobile у 2014 році. Зрештою я перейшов на MetroPCS, намагаючись заощадити гроші. Мені не вдалось оновити програмне забезпечення з версії 4.4.4. Найдовше, сказано б, сучасне. Потім, днями, я схвилювався, коли він сказав, що оновлення доступне, тому я натиснув, щоб зробити оновлення, і, здавалося, пройшов усі кроки, щоб мати таку саму версію та рівень виправлення, як і раніше, коли я намагався оновити! Нижче наведено всю інформацію про пристрій: Номер моделі: SGH-M919 Версія Android: 4.4.4 Рівень виправлення безпеки Android: 2015-11-01 Версія програмного забезпечення для захисту: MDF v1.0, випуск 3, VPN v1.4, випуск 2, ASKS v1 .2_161011.

Будь ласка, допоможіть, якщо зможете. Я дуже не хочу купувати новий телефон.

Він також починає робити незграбні речі, такі як відставання текстових повідомлень (я спробував багато ваших виправлень без змін). До цього у мене 4 роки був G2 без проблем! Дякую. - Люба

Рішення: Привіт Люба. Ви не можете розраховувати на завантаження та встановлення оновленого оновлення OTA, якщо ви більше не використовуєте мережу оригінального бездротового оператора, для якого розроблений телефон. Якщо ви дійсно хочете встановити останнє оновлення для цієї моделі, ви повинні зробити це вручну в режимі Одіна. Прошивка, інший термін встановлення, може бути складною процедурою для початківців і вимагає певних попередніх досліджень, тому не забудьте скористатися Google, щоб знайти хороший посібник, як це зробити. Переконайтеся, що ви також прошили правильну прошивку. Якщо цього не зробити, це може замурувати телефон. Майте на увазі, що перепрошивка змінює основні системні файли, і якщо це зробити неправильно, це може призвести до того, що ваш пристрій стане дорогою вагою для паперу.

Щоб вирішити проблему з текстовими повідомленнями, спробуйте видалити кеш-пам’ять та дані програми обміну повідомленнями, виконавши такі дії:

 • Відкрийте меню "Налаштування" через панель сповіщень (спадне меню) або за допомогою програми "Налаштування" у шухляді додатків.
 • Перейдіть до розділу "Програми". Це може бути перейменовано на щось на зразок Applications (Програми) або Application Manager (Диспетчер застосунків) у версіях Android 6.0, що мають шкіру OEM.
 • Опинившись там, натисніть на програму.
 • Тепер ви побачите список матеріалів, які надають вам інформацію про програму, включаючи сховище, дозволи, використання пам’яті тощо. Це всі елементи, які можна натиснути. Ви захочете натиснути на Зберігання.
 • Тепер ви повинні чітко бачити кнопки Очистити дані та Очистити кеш для програми.

Якщо це не допоможе, спробуйте стерти розділ кеш-пам’яті або скинути заводські налаштування.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.