6 найкращих способів поділитися відео з родиною | Хлопець-дроїд

Ділитися відео з членами сім'ї, коли ви перебуваєте далеко від дому, може бути досить важким завданням. Однак якщо у вас є доступ до потрібної послуги, це може бути надзвичайно простою справою. Зараз ви знайдете безліч послуг, які допоможуть вам легко ділитися відео з родиною чи друзями. Однак є деякі послуги, якими ми користуємось і вже знаємо, які також можуть дозволити нам ділитися відео приватно та без публічної публікації.

Маючи це на увазі, ми розглянемо найкращі способи допомогти вам ділитися відео з друзями чи родиною. Хоча більшість з цих послуг безкоштовні, деякі монетизують свою пропозицію, пропонуючи додатковий простір для зберігання та кілька інших пільг. Тож, не чекаючи більше, давайте розглянемо деякі з цих послуг.

Найкращі способи обміну відео з родиною

найкращий спосіб ділитися відео

1. Dropbox

Dropbox існує вже давно, і він створив собі репутацію однієї з найкращих пропозицій хмарного сховища. Користувачі можуть додати свої улюблені відео в папку Dropbox і зробити їх видимими кільком обраним людям або будь-кому, хто має посилання. Крім того, завдяки ПК, як макет, ви отримуєте широкі можливості щодо розташування папок. Це полегшує перехід до ваших улюблених відео, а також дозволяє спільно використовувати цілі папки з родинами замість одного конкретного файлу.

Dropbox пропонує свою послугу безкоштовно, якщо у вас є 2 Гб пам’яті для спільного використання з родиною. Компанія пропонує більше пам’яті завдяки своїм планам Plus та Professional, які пропонують 2 ТБ та 3 ТБ місця для зберігання відповідно. Цей план поверне вас на 11,99 доларів на місяць і 19,99 доларів на місяць, тоді як клієнти можуть заощадити набагато більше, якщо підпишуться на річні плани Dropbox.

Якщо ви шукаєте щось із необмеженим сховищем, вам потрібно буде зареєструватися на підписку на Dropbox Business. Підписка на найвищий рівень тут коштує 20 доларів на місяць на людину в групі з 3 осіб, при цьому її ціна становить 60 доларів на місяць. Тут є кілька інших пільг, таких як можливість керувати адміністраторами та надавати багаторівневий доступ до ваших папок. Але якщо ви просто прагнете мати достатньо пам’яті для дорогоцінних сімейних моментів, безкоштовний 2 ГБ пам’яті повинен цілком справитись.

Dropbox також має широкий спектр програм, починаючи від мобільного і закінчуючи робочим столом, що дозволяє практично будь-кому, хто має мобільний пристрій або комп’ютер, отримати доступ до ваших спільних відео чи папок. Найголовніше, що всі мобільні програми Dropbox можна завантажувати безкоштовно, тому для початку не потрібно довго.

Завантажте зараз: тут

найкращий спосіб ділитися відео

2. YouTube

Це, мабуть, один із найпростіших способів поділитися своїми особистими відео з родиною, хоча спочатку процес видається залякуючим. Однак насправді це простий варіант перетягування. Якщо ви вважаєте за краще залишити своє відео приватним або лише для своєї родини, вам просто доведеться вибрати один із різних варіантів конфіденційності.

Тут все може дещо заплутати. Ну, а на YouTube існує два типи завантаження відео. Перший - приватний, що дозволяє лише тим, хто має запрошення електронною поштою, отримати доступ до спільного відео. Це означає, що навіть якщо у користувача є посилання, він / вона не може переглядати відео без попереднього додавання до списку розсилки. Цей метод дозволяє лише до 50 осіб.

Користувачі також можуть завантажити відео, яке не входить до списку. Хоча це не має функцій конфіденційності, про які ми вже говорили вище, це найкращий варіант, якщо ви хочете, щоб ваше відео переглядало більше 50 людей. Це відео не відображатиметься в результатах пошуку, але доступ до нього може отримати кожен, хто має посилання на нього. YouTube пропонує широкі можливості конфіденційності для клієнтів, що дає йому виразний перевагу над іншими потоковими платформами. Найголовніше, що всі ваші відео будуть збережені у вашому профілі з можливістю змінити налаштування конфіденційності та спільного доступу в будь-який момент.

YouTube не бере плати за завантаження відео, тому ви можете завантажувати відео будь-якої тривалості. Станом на недавній час, максимальний розмір завантаженого відео становить 128 Гб, тоді як тривалість відео досягає 12 годин, що становить значну кількість вмісту для одного відео.

Завантажте зараз: тут

найкращий спосіб ділитися відео

3. Google Фото

Google Photos - ще один чудовий спосіб ділитися відео та фотографіями з родиною та друзями. Відео, якими поділилися в Google Фото, відкриватимуться на YouTube, тому в цілому є звичний інтерфейс. Для тих, хто не знає, Google Photos за замовчуванням надається на смартфонах та планшетах Android, хоча він також доступний в Інтернеті та iOS. Це означає, що доступ до відео, якими обмінюються на цій платформі, може отримати практично будь-хто у світі, маючи Інтернет-з’єднання.

Для початку Google Photos пропонує своїм клієнтам необмежену пам’ять для зберігання фотографій, а це означає, що ви можете завантажувати стільки відео чи фотографій, скільки завгодно, у Фото. Після завантаження ви отримуєте широкі можливості щодо спільного використання відео або навіть створення спільного альбому за участю вашої родини. За допомогою цього методу кожен учасник альбому отримуватиме автоматичне сповіщення, коли до альбому буде додано нове зображення або відео.

Що цікаво в Google Photos, це те, що він може розумно використовувати технологію розпізнавання облич і автоматично додавати фотографії вас або членів вашої родини щоразу, коли до вашої галереї телефонів додається нова фотографія. Однак ця функція ввімкнена, тому ви завжди можете відключити її в налаштуваннях. То в чому тут кришка? Ну, немає жодного. Якщо ви шукаєте сховище для фотографій оригінальної якості, ви можете розглянути можливість отримання підписки на Google One. Але для основних фотографій та відео, якими можна поділитися з родиною, Google Photos - чудовий варіант.

Завантажте зараз: тут

найкращий спосіб ділитися відео

4. Vimeo

Vimeo - це платформа для потокового відео, подібно до YouTube, хоча вона не набула такої популярності, як пропозиція Google. Однак за своєю суттю Vimeo - це солідний сервіс, який може навіть дозволити вам приватно ділитися відео з коханими. Vimeo використовується переважно професійними творцями відео, тому, якщо ви хочете поділитися якісно зробленими відео, ця служба має всі необхідні вам інструменти.

Ця послуга потокового передавання також має широкі можливості щодо конфіденційності та безпеки для ваших відео. Користувачі можуть вибирати з декількох показників, таких як "Будь-хто може переглянути це відео", "Лише люди з паролем можуть бачити це відео" тощо. Ви також можете повністю приховати відео або зробити його доступним за приватним посиланням, але ці функції вимагають оновлення до платної передплати.

Говорячи про це, Vimeo може безкоштовно використовувати будь-який користувач, хоча і з деякими суворими обмеженнями. Безкоштовні користувачі зможуть завантажувати лише 500 Мб відео на тиждень і загалом 5 Гб на обліковий запис, що досить обмежено і може швидко закінчитися. Зрозуміло, що Vimeo також забороняє монетизувати безкоштовний рахунок. Якщо ви шукаєте більшої гнучкості при завантаженні відео, основні плани Vimeo починаються з $ 7 на місяць, тоді як план підписки на верхній рівень поверне вас на $ 75 на місяць.

Завантажте зараз: тут

найкращий спосіб ділитися відео

5. WeTransfer

Що робити, якщо ви не хочете пройти тривалий процес створення облікового запису, щоб ділитися відео? Ну, WeTransfer - чудовий варіант, щоб негайно розпочати спільний доступ до файлів. Ця послуга, схожа на електронну пошту, дозволяє додавати до трьох контактів, які можуть бачити відео. Також досить пристойним є той факт, що компанія дозволяє завантажувати до 2 Гб. Однак, оскільки це безкоштовний рівень, тут є кілька очевидних обмежень.

По-перше, відео, завантажені на WeTransfer, доступні лише протягом 7 днів і після цього зникнуть. Крім того, тут ви не можете ділитися відео з більш ніж трьома адресами електронної пошти, що певною мірою перешкоджає цілям сімейного доступу. Однак план передплати компанії WeTransfer Plus вирішує цю проблему та пропонує завантаження відео обсягом до 20 ГБ без обмежень щодо адрес електронної пошти, які ви можете додати. Однак загалом це 1 ТБ місця для зберігання, тому це не справді необмежений обсяг пам’яті з WeTranfer.

Однак для сімей з великою колекцією відео це може бути чудовою послугою передплати. Компанія пропонує свій щомісячний план у розмірі 12,99 доларів, тоді як річний план коштуватиме вам 120 доларів, причому останній буде найдешевшим варіантом.

Завантажте зараз: тут

6. Facebook

Facebook не отримує належної преси з різних причин. Однак, якщо ви хочете поділитися сімейними фотографіями та відео з коханими далеко, це все ще одна з найкращих платформ, якими ви можете скористатися. Хоча існує безліч варіантів конфіденційності, які дозволяють вам контролювати, хто може переглядати ваші фотографії та відео, Facebook також пропонує чудовий спосіб для існуючих користувачів Facebook створювати групи за допомогою програми Messenger і таким чином обмінюватися фото / відео.

Це також відомо як групи Facebook, що в основному дозволяє вам керувати групою та додавати або видаляти учасників. Кожне додане вами фото чи відео може переглядати лише учасники групи. Найкраще, Facebook - це безкоштовний сервіс, який не стягує плату з користувачів за зберігання своїх відео чи фотографій у хмарі. Якщо ви з родиною вже є у Facebook, це, мабуть, один із найпростіших методів обміну фотографіями між собою.

Завантажте зараз: тут

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.