Як виправити повільну зарядку Samsung Galaxy S5, не зарядку та інші проблеми, пов’язані з живленням

Проблеми із зарядкою є одними з найпоширеніших проблем, які ми отримали від власників #Samsung # GalaxyS5. Насправді ми вже отримали їх сотні, і більшість із них майже однакові. Але оскільки у нас є читачі, які щотижня просять про допомогу, ми зобов’язані відповісти на ці запитання.

Проблеми з Galaxy-S5 не заряджаються

Продовжуйте читати нижче деякі проблеми, пов’язані з живленням, і дізнайтеся, як їх вирішити. Ось список для вашої зручності. Ви можете натиснути на посилання, щоб перейти до проблеми.

 1. Galaxy S5 ледь заряджає акумулятор, не заряджатиметься взагалі, якщо використовувати його підключеним до мережі
 2. Galaxy S5 постійно повторює, що потрібно використовувати оригінальний зарядний пристрій
 3. Galaxy S5 почав нагріватися під час заряджання, а потім не ввімкнеться
 4. Galaxy S5 вимикається, а потім знову вмикається і вібрує
 5. Galaxy S5 не заряджатиметься взагалі

Для тих, хто має інші проблеми і потребує подальшої підтримки, ви можете зв’язатися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, і ми не будемо просити у вас нічого, крім інформації про вашу проблему. Ви також можете переглянути на нашій сторінці усунення несправностей Galaxy S5 проблеми, щодо яких ми вже надали рішення.


Galaxy S5 ледь заряджає акумулятор, не заряджатиметься взагалі, якщо використовувати його підключеним до мережі

Проблема : Привіт У мене є Samsung Galaxy S5, і з вчорашнього дня я підключив свій телефон до зарядки і не звертав особливої ​​уваги на відсоток, поки я все ще користувався ним, лише коли я відключив його, я помітив, що це не так зарядіть один біт, але все одно розрядіть акумулятор. З тих пір це робиться. Я підключаю зарядний пристрій, але він все одно розряджає акумулятор, якщо я використовую його навіть для, але якщо я його взагалі не використовую, він починає заряджатися, але надто повільно. Тож я вирішив вимкнути його, щоб зарядити, і залишив на ніч, а коли прокинувся вранці, відсоток був ледве до 60. Що я можу зробити?

Пов’язана проблема .  Телефон заряджається лише тоді, коли його вимкнено. На екрані блимає акумуляторна батарея, але вона дає%, як заряджається. Також немає світла у верхньому лівому куті. Не заряджається взагалі, коли телефон увімкнено.  

Виправлення неполадок : якщо це мій телефон, я збираюся це зробити, щоб дізнатись у чому проблема і врешті-решт її вирішити:

Крок 1: Завантажте його в безпечному режимі 

Це негайно дозволить вирішити проблему, оскільки тимчасово відключає всі сторонні програми. Якщо телефон заряджається дуже повільно, можливо, у фоновому режимі працює безліч додатків та / або служб, які розряджають акумулятор швидше, ніж зарядний пристрій може підштовхнути струм. Якщо телефон швидко заряджається в безпечному режимі, тоді моя підозра підтверджується. У цьому випадку все, що мені потрібно зробити, це закрити всі нещодавно використані програми та змусити закрити ті, що працюють у фоновому режимі. Або ще краще, скиньте налаштування телефону, щоб дати йому новий запуск.

Однак, якщо телефон все одно повільно заряджається в безпечному режимі, я почну підозрювати про адаптер живлення. Можливо, він пошкоджений або пошкоджений.

Крок 2: Використовуйте інший зарядний пристрій або підключіть телефон до комп’ютера 

Будь-який зарядний пристрій номіналом 2А буде працювати, навіть якщо це не адаптер живлення марки Samsung. Якщо пристрій заряджається нормально за допомогою інших зарядних пристроїв, то настав час придбати новий, тому що, очевидно, це проблема зарядного пристрою.

Якщо використання іншого зарядного пристрою неможливе, і якщо є ноутбук або настільний комп’ютер, тоді я підключаю кабель до комп’ютера, щоб перевірити, чи заряджається телефон якось. Я би очікував, що це буде трохи повільно, тому що комп’ютери не видають стільки струму, як оригінальний зарядний пристрій, але цього повинно бути достатньо, щоб припустити, це проблема із зарядним пристроєм чи ні.

Крок 3: Це може бути проблема з акумулятором 

Якщо телефон не заряджається нормально навіть за допомогою іншого зарядного пристрою, то саме час перевірити акумулятор. Мені слід витягнути його, покласти на рівну поверхню і спробувати розкрутити (зробити це для обох сторін). Якщо він все-таки крутиться, це означає, що він розробив основну масу, що свідчить про те, що його якість вже погіршилася і що пора купувати нову.

Однак, оскільки немає жодної гарантії, що це проблема з акумулятором, я спробую виключити можливість проблеми з прошивкою.

Крок 4: Створіть резервну копію даних і виконайте генеральний скидання

Оскільки прошивка відіграє важливу роль у процесі зарядки, розумно зробити скидання, перш ніж купувати нову батарею або зарядний пристрій. Я б створив резервну копію всіх своїх даних, файлів і програм і виконав головне скидання:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавішу збільшення гучності, клавішу головного екрана та клавішу живлення.
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити 'wipe data / factory reset'.
 6. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено "Так - видалити всі користувацькі дані".
 8. Натисніть кнопку живлення, щоб вибрати та розпочати основне скидання.
 9. Коли головне скидання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Сподіваюся, це для вас має сенс.

Galaxy S5 постійно повторює, що потрібно використовувати оригінальний зарядний пристрій

Проблема : Отримали телефон на заміну та новий зарядний пристрій та акумулятор. Коли я підключив зарядний пристрій, він сказав, що потрібно підключити оригінальний зарядний пристрій, який постачався з телефоном. Телефон моєї дружини говорив те саме, і це оригінальний зарядний пристрій. Погана частина того, що я підключив старий зарядний пристрій для Android, і вони обидва заряджаються. Дуже розчаровує, аж до того, що мені хочеться розбити цей телефон.

Виправлення неполадок : Зарядний пристрій може бути несправним, але спробуйте підключити зарядний пристрій до джерела живлення, а потім кабель до телефону. Якщо з’являється попередження, відключіть його від телефону, а потім підключіть знову. Зазвичай це вирішує проблему, але якщо цього не відбувається, настав час замінити зарядний пристрій.

Galaxy S5 почав нагріватися під час заряджання, а потім не ввімкнеться

Проблема : Мій телефон часто стає дуже гарячим, і, як правило, я виймаю батарею і даю їй охолонути, і як тільки телефон і батарея охолонуть, я знову вставляю батарею, і телефон включається і працює абсолютно нормально. Цього разу, коли телефон почав нагріватися, я виймав батарею приблизно на 5 хвилин і давав їй охолонути, а коли я повернув батарею назад, він не вмикався. Я підключив зарядний пристрій, щоб перевірити, чи акумулятор розряджений і нічого не сталося, він нічого не відображав на екрані і все одно не вмикався. Екран зламаний, але це єдина проблема з ним. Приблизно у вересні 2015 року екран перестав працювати разом, і його довелося замінити, але це було пов'язано з механічними проблемами. Якби ви могли дати мені будь-яку пораду щодо того, що робити, це було б дуже вдячне.

Виправлення неполадок : Спробуйте натиснути та утримувати клавішу живлення приблизно хвилину, коли заряд акумулятора вичерпано. Потім поверніть батарею назад і спробуйте знову її увімкнути. Якщо він взагалі не реагує, спробуйте новий або інший акумулятор, який працює. Якщо все одно нічого, то проблема повинна бути в телефоні.

Проблема могла ускладнитися, якщо вона не була вирішена до того, як ви перейшли на заміну екрана. Але спробуйте, щоб технік подивився на це. Ви перебуваєте на стадії, коли усунення несправностей більше не матиме значення.

Galaxy S5 вимикається, а потім знову вмикається і вібрує

Проблема : Привіт. Нещодавно у мене проблема з телефоном. Раптом, коли я користуюсь своїм телефоном з нізвідки, екран вимикається, а потім він починає знову включатися, і екран Samsung S5 вискакує, продовжує вібрувати, вимикається і видає той самий вібруючий звук безперервно, як ніби намагаючись увімкніть назад, але вимикається на півдорозі. Єдиний спосіб, яким я можу знову увімкнути його, зарядивши його, який після досягнення 100% негайно вимикається, як приблизно 70%. будь ласка, мені потрібна допомога з цим, тому що це надзвичайно нудно. Дякую!

Виправлення неполадок : клавіша живлення застрягла! Натискайте його багато разів, щоб побачити, чи можете ви це виправити, якщо ні, ви можете зняти футляр або кришку. Якщо вам не комфортно це робити, нехай це зробить технік.

Також можливо перемикач був пошкоджений. S5 використовує універсальний вимикач живлення, тому місцевий магазин повинен мати можливість замінити його в будь-який час.

Galaxy S5 не заряджатиметься взагалі

Проблема : мав телефон майже 2 роки, пройшов уже 1, і цей телефон мені надіслали близько 6 місяців тому. Оригінальний зарядний пристрій зламався, і з тих пір я використовую ще 4 мікро-USB, але з якихось причин він не заряджається жодним із них, і я очистив кеш-пам’ять із меню перезавантаження, як пропонувалось, і видалив пил у моєму порту але все одно нічого. Допоможи мені будь ласка!

Пропозиція : Будь ласка, дотримуйтесь рішення, яке я надав у першій задачі. Я вважаю, що у вас така ж проблема, як і перша.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.