Як виправити невідповідний, повільний Galaxy S7 [посібник з усунення несправностей]

Повільний Android досить поганий, але ще одна гірша проблема, з якою ви можете зіткнутися, - це невідповідний пристрій. Сьогодні ми розглядаємо ці дві проблеми # GalaxyS7, з якими час від часу стикаються багато користувачів Android. Ми сподіваємось, що ця стаття з усунення несправностей вам стане в нагоді.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Проблема 1: Як усунути неполадки Galaxy S7, що не реагує

Привіт. У мене є Samsung Galaxy S7 edge. З останніх 3 днів мій телефон був повішений 3 рази і потребує скидання до заводських налаштувань. Перший раз, коли він застряг і не зміг перезавантажитися після спроби протягом 1 години, я зробив скидання до заводських налаштувань за допомогою кнопки живлення, кнопки гучності та клавіші повернення додому (відновлення завантаження) після скидання до заводських налаштувань. Коли я відкриваю телефон, зв’яжіться, телефон знову повісився і почав видавати звук. Спробував стільки разів і намагався перезапустити телефон. Знову ж ніякого успіху. Тож я знову зробив заводські скидання та встановив лише кілька програм. Через 2 дні заряджання телефону він почав видавати гучний звук. З того часу я спробував зробити скидання до заводських налаштувань ще раз, але я не можу досягти цієї точки за допомогою завантаження відновлення, де я отримую цю опцію. Я отримую опцію оновлення Android, і телефон нікуди не дінеться. Навіть якщо я отримаю можливість скинути заводські налаштування,Я відчуваю, що щось не так, і це неможливо вирішити за допомогою Скидання до заводських налаштувань та іншого. Це здається не дуже вдалим варіантом робити скидання до заводських налаштувань майже щодня. Я вважаю, що придбання серії Samsung Galaxy є моєю найбільшою помилкою, T-Mobile каже, що я виконав свою гарантію, і вони не можуть зробити нічого, окрім цього. - Вішал Варшні

Рішення: Привіт Вішале. Скидання до заводських налаштувань слід робити лише помірковано і лише тоді, коли звичайний базовий набір програмних рішень неефективний. Робити це щодня - знак того, що це лише тимчасово вирішує проблему. Це означає, що ви можете взагалі не вирішувати справжню проблему або просто повторно вводити проблему після кожного сеансу скидання до заводських налаштувань. Наприклад, цілком можливо, що причина, через яку телефон постійно зависає або не реагує, пов’язана з поганою сторонньою програмою, яку ви встановили. Хоча скидання до заводських налаштувань може видалити його (та інші пов’язані з ним служби), перевстановлення тієї самої програми призведе до тієї ж проблеми знову після цього. Іншими словами, якщо причиною проблеми є погано закодований або шкідливий сторонній додаток, його повторна інсталяція після відновлення заводських налаштувань не є остаточним рішенням.

Проблема з заморожуванням або випадкова реакція на реакцію - це симптоми, а не самі проблеми. Натомість вони повинні допомогти вам вказати правильний напрямок під час вирішення проблеми.

Ваш Galaxy S7 може виявляти такі симптоми, як ті, які ви відчуваєте зараз, з ряду причин, серед яких:

 • пошкоджений системний кеш
 • погано кодована стороння програма
 • невідомий системний збій -
 • Зловмисне програмне забезпечення
 • невідома несправність обладнання

Очистіть системний кеш

Android використовує набір тимчасових файлів, який називається системним кешем, для швидшого завантаження програм. Цей кеш створюється з часом. Чим більше ви використовуєте додатки, тим більше Android вивчає ваші звички використання, допомагаючи йому готувати часто використовувані файли та служби для швидшого завантаження ваших програм. Ця система працює більшу частину часу, проте деякі зовнішні фактори можуть зіпсувати її. Якщо кеш системи пошкоджений або непридатний для використання, це може призвести до проблем. Щоб усунути можливу пошкодження системного кешу, кожен користувач повинен регулярно очищати розділ кешу, де знаходиться системний кеш. Стирання кешу з телефону слід проводити раз на кілька місяців.

Для усунення несправностей радимо зробити це перед виконанням будь-яких інших дій у цьому випадку. Ось як це зробити:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть розділ стирання кешу .
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Примусово перезапустіть S7

Ще один хороший крок з усунення несправностей, коли S7 не реагує, - це виконати віртуальне «витягування батареї». У старих телефонах видалення фізичної батареї з пристрою було хорошим способом перезапустити його, як тільки система перестала реагувати. Із S7 не так. Оскільки акумулятор інтегрований з материнською платою, і відкриття телефону анулює гарантію, ваш телефон може стати марним, якщо ви не можете перезапустити його за допомогою звичайних засобів. Samsung повинна знайти спосіб імітувати ефект фізичного вилучення акумулятора. Давайте покажемо вам, як:

 1. Заряджайте телефон принаймні 30 хвилин. Це гарантує, що ви не будете повністю розряджати акумулятор.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності, доки не з'явиться екран Maintenance Boot Mode (приблизно 10 секунд).
 3. На екрані Maintenance Boot Mode виберіть Power down . За допомогою кнопок гучності можна переглядати доступні опції, а для вибору - кнопку головного екрана (розташовану під дисплеєм).

Увімкніть живлення до безпечного режиму

Ми підозрюємо, що вашу проблему спричиняє погана стороння програма. Це причина, чому телефон, здається, працює нормально спочатку після скидання до заводських налаштувань, але потім повертається до проблемного стану. Як уже згадувалося вище, можливо, ви просто перевстановлюєте проблематичну програму після скидання до заводських налаштувань, завдяки чому здається, що проблема лише тимчасово зникає.

Щоб перевірити, чи є наша підозра цільовою, виконайте такі дії:

 1. Вимкніть свій Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 3. Як тільки з’явиться логотип „Samsung Galaxy S7”, відпустіть клавішу живлення та негайно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку, доки телефон не закінчить перезавантаження.
 5. Коли ви побачите текст "Безпечний режим" у нижньому лівому куті екрана, відпустіть кнопку зменшення гучності.
 6. Нехай телефон працює 24 години в безпечному режимі, щоб побачити будь-яку різницю. Якщо ваш S7 працює нормально і взагалі не замерзне, ви можете поспоритись, що за всім цим стоїть поганий додаток.

Видаліть програми

Незалежно від того, чи є у вас проблеми з телефоном чи ні, ідеально ніколи не залишати невикористані програми на телефоні. Вони не тільки займають простір, але й потенційно можуть становити загрозу безпеці. Якщо ви тип, який прагне встановлювати програми, не перевіряючи, чи походять вони від авторитетного розробника, швидше за все, у вас виникнуть проблеми.

Якщо ваш телефон нормально працює в безпечному режимі, але не в звичайному, вам слід видалити програми, щоб вирішити проблему. Пам’ятайте, безпечний режим - це не рішення, а засіб, за допомогою якого ви можете дізнатись, чи не створює проблеми одна із встановлених програм. Щоб визначити погану програму, потрібно видалити програми, доки проблема не зникне. Обов’язково спостерігайте за тим, як працює ваш телефон після кожного видалення.

Занадто багато заводських налаштувань - це не добре

Скидання до заводських налаштувань може знадобитися лише до певної точки. У вашому випадку, оскільки проблема, здається, зникає лише після скидання заводських налаштувань, але незабаром після цього повертається, існує дуже висока ймовірність, що це пов’язано з поганою програмою. Повторне скидання до заводських налаштувань може з часом призвести до зношування запам'ятовуючого пристрою, що спричинить проблеми з пам'яттю. Це може призвести до проблем із завантаженням, таких як у вас зараз. Щоб перевірити, чи можна усунути проблему на вашому накопичувачі, перейдіть до наступної пропозиції.

Перезавантажте завантажувач назад у запас

Flashing - це термін Android, який стосується процесу зміни програмного забезпечення. Цей процес повинен виконуватися лише досвідченими користувачами Android або кваліфікованими спеціалістами Samsung. Якщо ви раніше не чули про цей термін або вперше його вживаєте, вам слід провести додаткові дослідження, щоб дізнатись більше про нього.

Причина, через яку ми вважаємо, що вам може знадобитися перезавантажити завантажувач вашого S7 назад на склад, пов’язана з тим, що ви говорите, що телефон більше не переходить у режим відновлення, щоб дозволити заводські або загальні скидання. Це, мабуть, тому, що завантажувач або програмне забезпечення для відновлення пошкоджено після того, як ви неодноразово скидали телефон до заводських налаштувань.

Нижче наведено загальні кроки для завантаження завантажувача. Пам'ятайте, процедури прошивання іноді можуть відрізнятися залежно від моделі телефону. Точним кроком може бути наш путівник нижче. Обов’язково зверніться до інших посібників, які можуть надати більш точні кроки.

 1. Шукайте правильну прошивку для вашої моделі телефону та завантажте її. Переконайтеся, що вибрали правильний. Це має бути саме та сама прошивка, яка раніше працювала на вашому пристрої. Ми припускаємо, що ви десь перелічили версію прошивки. Якщо ви раніше цього не брали до відома, є ймовірність, що ви можете вибрати неправильний. Як ви вже зараз знаєте, використання неправильної прошивки може спричинити ускладнення, тому удачі вам у цьому.
 2. Скажімо зараз, що ви визначили правильну прошивку. Потім потрібно завантажити його на свій комп’ютер. Файл прошивки повинен містити купу файлів, таких як AP_, BL_, CSC_ тощо.
 3. Шукайте файл, який починається з мітки BL; це повинен бути відповідний файл завантажувача для цієї прошивки. Визначивши файл завантажувача, скопіюйте його на робочий стіл комп’ютера або в будь-яку іншу папку, до якої ви можете легко отримати доступ.
 4. Виконайте подальшу процедуру блимання за допомогою програми Odin.
 5. У Odin натисніть на вкладку BL і переконайтеся, що використовуєте файл завантажувача, який ви визначили раніше.
 6. Тепер переконайтеся, що стан «Пристрій додано» та його «Ідентифікатор: поле COM» стали синіми, перш ніж натискати кнопку СТАРТ. Це ініціює блимання завантажувача вашого телефону.
 7. Після завершення процедури перезапустіть телефон.

Зверніться до компанії Samsung

Якщо проблема не зникне після виконання всіх описаних вище процедур, це означає, що причиною проблеми є погане обладнання. Вам слід дозволити Samsung перевірити обладнання, щоб можна було провести діагностику.

Проблема 2: Проблема з повільною продуктивністю Galaxy S7 продовжує відставати

Телефон відстає робити ВСЕ. відставання від вимкненого екрана до блокування екрану затримується, відкриваючи більшість програм, якщо відкрита будь-яка гра, і телефонний дзвінок надходить, телефон дзвонить, але телефон не відображатиме екран відповіді до тих пір, поки не буде пропущено дзвінок. 75% вихідних дзвінків НЕ чує інший абонент ... ніби мій телефон вимкнений. якщо телефонний дзвінок триває більше 10 хвилин, сам дзвінок починає відставати. Голос тих, хто телефонує, надходить повільніше, поки зрештою не прозвучить комп’ютеризовано… з МАСИВНИМ затримкою. програми випадковим чином аварійно завершують роботу ... chrome аварійно справляється МІНАНЬ 10 разів на ДЕНЬ. Touchwiz і телефон також виходять з ладу. Я пробував оновлення, очищення кеш-пам’яті, стирання розділів, повне скидання… повністю оновлене. Це відбувається приблизно через 4 тижні після покупки. Я мама-інвалід, з чоловіком-інвалідом та сином з особливими потребами, та ще одним сином в армії. Я НЕ МОЖУ без телефону,і не маю іншого, яким я можу скористатися ... якщо мій телефон не підключається, якщо є надзвичайні ситуації, це може бути життя або смерть. Якщо ви можете запропонувати БУДЬ-ЯКУ ДОПОМОГУ, я буду ЩЕ Вдячний !! Спринт і Samsung марні! - Маріанна Сендлінг

Рішення: Привіт Маріанна. Або ваш телефон має проблему з програмним забезпеченням, або його апаратне забезпечення зіпсовано з самого початку. Щоб знати, чи є у вас проблема із програмним забезпеченням, яку порівняно легше виправити, потрібно виконати всі пункти, які ми пропонуємо для Vishal вище. Найголовніше, ви захочете скинути заводські налаштування, щоб повернути всі налаштування програмного забезпечення на склад. Оскільки заводський стан програмного забезпечення, як правило, не містить помилок, ваш телефон, як очікується, буде в порядку після скидання до заводських налаштувань. Якщо проблема не викликана поганим додатком або збоєм програмного забезпечення, після відновлення заводських налаштувань телефон повинен знову працювати нормально.

Якщо після відновлення заводських налаштувань ваш телефон залишається проблематичним, переконайтеся, що це не пов’язано зі сторонніми програмами, завантаживши телефон у безпечний режим. Зверніться до наших пропозицій вище.

Існує два способи відновити заводські налаштування Galaxy S7:

Скидання до заводських налаштувань через Налаштування

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Знайдіть і торкніться Налаштування, а потім торкніться Резервне копіювання та скидання.
 3. Торкніться Скидання заводських налаштувань і торкніться Скинути пристрій.
 4. Якщо функцію блокування екрана ввімкнено, введіть свій пароль або PIN-код.
 5. Натисніть Продовжити.
 6. Натисніть Видалити все, щоб підтвердити свою дію.

Скидання до заводських налаштувань через режим відновлення:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Пам’ятайте, що відновлення заводських налаштувань видалить усі ваші дані, включаючи фотографії, відео тощо. Перш ніж продовжувати, обов’язково створіть їх резервні копії.