Як виправити Garmin Vivosmart 4, який не синхронізується належним чином

Проблеми із синхронізацією є одними з найпоширеніших проблем, на які скаржились користувачі Garmin Vivosmart 4. Деякі повідомляють, що отримують неправильні дані на своїх смартфонах, тоді як інші заявляють, що їх трекер більше не синхронізується зі своїм смартфоном.

Щоб ця функція працювала, трекер слід правильно підключити до смартфона. Він обертається навколо того факту, що обидва пристрої підключені через Bluetooth, який не є таким стабільним, як з'єднання WiFi. Хоча ця проблема може здатися серйозною, вона насправді досить незначна, і ви можете її вирішити самостійно. Продовжуйте читати, оскільки я проведу вас під час усунення несправностей вашого Vivosmart 4, який більше не синхронізується належним чином.

Для тих, хто шукає рішення іншої проблеми, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей Garmin Vivosmart 4, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим телефоном. Перегляньте сторінку, щоб знайти проблеми, подібні до ваших, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо ви все ще потребуєте нашої допомоги, зв’яжіться з нами в будь-який час через нашу анкету.

Тепер ось що вам потрібно зробити, якщо ваш Vivosmart 4 більше не синхронізується з телефоном ...

 1. Перезапустіть Bluetooth у своєму смартфоні.
 2. Підключіть Vivosmart 4 до комп’ютера.
 3. Скиньте заводські налаштування Vivosmart 4.

По-перше, переконайтесь, що зв’язок між пристроями стабільний. Вимкніть Bluetooth на своєму смартфоні, і краще перезавантажте його. Після цього знову ввімкніть Bluetooth і дозвольте пристрою відновити з’єднання. Після правильного підключення спробуйте перевірити, чи хороша синхронізація. Якщо ні, то переходьте до наступного рішення.

Підключення Vivosmart 4 до комп’ютера насправді перезавантажує його, але жодне з ваших налаштувань і даних не буде видалено. Це просто звичайна перезавантаження для трекера, і це оновить його пам’ять. Vivosmart 4 має досить просту і зрозумілу систему, і багато хто насправді повідомляв, що цим методом усуваються проблеми, з якими вони стикалися зі своїм пристроєм. Однак, якщо і це не вдасться, то наступний це виправить.

Вам потрібно відновити заводські налаштування Garmin Vivosmart 4. Для цього виконайте такі дії:

 1. Видаліть програму Garmin Connect зі свого телефону.
 2. „Забудьте” про пристрій у налаштуваннях Bluetooth телефону та вимкніть Bluetooth на телефоні, а потім перезавантажте телефон.
 3. Зафіксуйте VivoSmart у зарядному пристрої та підключіть до комп'ютера.
 4. Видаліть усі файли та каталоги на VivoSmart, коли вони з’являться як USB-накопичувач на вашому комп’ютері.
 5. Вийміть пристрій VivoSmart USB із комп'ютера.
 6. Від'єднайте VivoSmart від зарядного пристрою
 7. Повторно встановіть Garmin Connect на свій телефон.
 8. Повторно ввімкніть Bluetooth на телефоні.
 9. Переведіть Vivosmart у “режим сполучення” - це зафіксовано у вашому посібнику - і повторно підключіть VivoSmart, як показано нижче:
  1. Відкрийте Garmin Connect Mobile на своєму телефоні.
  2. Торкніться кнопки Головне меню
  3. Торкніться Пристрої
  4. Торкніться значка "+" у верхньому правому куті
  5. Торкніться Здоров’я та Фітнес
  6. Торкніться vivosmart
  7. Дотримуйтесь вказівок на екрані, щоб завершити процес створення пари

Сподіваюся, що ми змогли допомогти вам вирішити проблему з вашим пристроєм. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити з вашим Garmin Vivosmart 4, який не вмикається

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.