Як дивитись 60 хвилин у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю

Хочете скоротити цю непомірну підписку на кабель усіма цими прихованими платежами, але не хочете пропустити 60 хвилин від CBS? Не хвилюйся! Є ще способи передавати 60 хвилин (звідки завгодно!), Не платячи за сотні каналів на місяць, якими ви можете або не використовувати. Насправді CBS доступна принаймні на п'яти потокових платформах, які набагато дешевші за будь-які ціни на кабель, за які ви могли б платити зараз.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Отже, якщо вам цікаво, як можна скоротити підписку на кабель і зберегти доступ до 60 хвилин, просто виконайте наведені нижче дії, і ми вас налаштуємо!

Амазонка та Року

Найкращий варіант для перегляду 60 хвилин - це потокове обладнання. Якщо ви хочете взяти Fire TV або Roku Ultra, ви зможете дивитися 60 хвилин. CBS пропонує програму для обох цих пристроїв під назвою CBS All Access, де ви зможете без проблем переглядати 60 хвилин. Вам потрібно буде завантажити додаток на будь-який пристрій і зареєструватися за щомісячну плату за підписку (яку ви можете скасувати в будь-який час), і тоді ви зможете переглядати 60 хвилин коли завгодно.

Звичайно, вартість трохи більше на місяць для тих, хто не має телевізорів Fire або Roku Ultra. На щастя, ви можете вибрати одного чи іншого на Amazon за розумною ціною. Обов’язково перегляньте наші улюблені варіанти за одним із посилань нижче.

Купуйте на Amazon Купуйте на Amazon

Як дивитись 60 хвилин у прямому ефірі в Інтернеті без кабелю

Хулу з прямим телебаченням

Наступне місце, яке ви можете подивитися 60 хвилин, - це Hulu! Якщо ви не чули, нещодавно вони випустили новий пакет під назвою "з Live TV". У цьому пакеті ви отримаєте різноманітні канали, включаючи CBS, що дозволить вам дивитися телевізор у прямому ефірі практично в будь-якому місці - на смартфоні або планшеті під час подорожі, вдома на Smart TV, на потоковому пристрої, на комп’ютері тощо. набагато більше!

Hulu з Live TV - це один із найдорожчих варіантів, який також пропонується щомісяця, але вартість, яку ви отримуєте, велика. Наприклад, до вашої підписки на Live TV входить звичайна підписка на Hulu, яка дає вам доступ до величезного набору вмісту відео на замовлення. За поточної щомісячної плати це все ще трохи дорого, тому Hulu пропонує безкоштовну пробну версію для тих, хто хоче випробувати води.

Купуйте на Hulu

Youtube

YouTube TV

YouTube TV - ще один новий, який дозволить вам дивитись 60 хвилин. Вони уклали контракт із CBS на пряму трансляцію телевізора, тож це ще одне місце, яке ви зможете дивитись у дорозі (на смартфоні чи планшеті) або сидячи вдома на дивані зі своїм Smart TV або потоковим обладнанням. Ви навіть можете підключити ноутбук до телевізора (або чужого телевізора) і дивитися звідти! Це дозволить вам повернути щомісячну плату за підписку, але YouTube TV також пропонує безкоштовну пробну версію.

Тільки майте на увазі, що, оскільки YouTube TV все ще новий, вони все ще працюють над переломками - на жаль, вони часто перебої. Ви все ще можете побачити, про що вони, за допомогою безкоштовної пробної версії за посиланням нижче.

Купуйте на YouTube TV

Як дивитись 60 хвилин у прямому ефірі в Інтернеті без винесення вироку

Отже, який варіант вам слід вибрати? Якщо ви шукаєте надійний телевізійний сервіс у прямому ефірі, ми рекомендуємо взяти Hulu разом із Live TV. Вони пропонують чудову безкоштовну пробну версію, і вартість їх передплати перевершує всі інші варіанти в цьому списку.

Однак, якщо ви шукаєте щось більш економічне, взявши в руки телевізор Fire або Roku Ultra і підписавшись на CBS, повний доступ - ваш найкращий варіант. Єдиним недоліком є ​​те, що цінність не дуже велика, оскільки CBS буде єдиним каналом, до якого ви матимете доступ, оскільки ви спеціально підписуєтесь на цю передплату.

ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.