5 найкращих ігор, як Wizard101 | Хлопець-дроїд

Wizard101 - це давня назва, заснована більше на молоду аудиторію та соціальну взаємодію, але у неї, безумовно, були моменти з ігровим процесом, і існує безліч ігор, таких як Wizard 101. З широким світом для вивчення та великою кількістю квестів та занять, ця гра захопила серце багатьох людей. Однак є багато ігор, які можна порівняти або зробити краще, ніж цей заголовок. Ось чому склав цей список, щоб продемонструвати вам найкращі варіанти на сьогоднішньому ринку. Давайте зануримось прямо.

Кращі ігри, як Wizard101

такі ігри, як майстер 101

1) Пірат101

Неважко зрозуміти, чому духовний наступник ігор міститься у цьому списку. Pirate101 - це багатокористувацька онлайн-рольова гра, створена KingsIsle Entertainment. Гравці беруть на себе роль героїчних піратів, які вирушили на пошуки скарбів "Спіралі".

У Pirate101 вас потрапляють до тюремної камери, де ви розроблятимете свого персонажа, прапор та супутників. Вам також задають низку запитань, які визначатимуть ваше походження та ваш клас. Після втечі з камери ви продовжите бій, щоб уникнути армади, яка посадила вас до в'язниці. А капітан, який врятував вас, поставить командуванням його кораблем. Коли ви нарешті врятуєтесь, ви починаєте діяти, щоб придбати власний корабель, щоб плисти небом і досліджувати світ.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як майстер 101

2) Королівська дорога

Kings Road - це масивна багатокористувацька онлайн-гра, заснована на браузері, створена Rumble Entertainment ще в березні 2013 року. У Kings Road вас відправляють на місію, схожу на дорогу, в якій ви будете битися та знищувати монстрів та ворогів. Для цього вам надається вибір мага, воїна або мисливця, і все зі своїми унікальними стилями гри. Кожен клас має різні здібності та заклинання, якими можна користуватися під час проходження гри.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як майстер 101

3) Підземелля Шервуда

Sherwood Dungeon - це MMO на основі браузера із спрощеним ігровим процесом. Підземелля Шервуда - досить стара назва, але, вільно граючи, ви можете просто завантажити гру і спробувати її самі, без жодних наслідків. Насправді вам навіть не потрібно створювати обліковий запис або придумувати ім’я для свого персонажа, оскільки гра дозволяє вам грати без жодного.

Однак це не рекомендується, оскільки гра не збереже вашого персонажа після того, як ви створили його без облікового запису. У цій грі у вас є відкритий світ, який ви можете вільно досліджувати, і масивне підземелля, яке приносить вам кілометри під землю. Хоча ігровий процес може бути спрощеним, він, безумовно, розважальний, з усіма монстрами для боротьби та світом для вивчення, але це багато хто з нас буде грати годинами поспіль.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як майстер 101

4) RuneScape 3

Хоча RuneScape може бути досить старим, його все ще можна назвати "старим, але хорошим". Постійний потік оновлень, які постійно потрапляють у цю гру, утримували її в живих на довші роки, ніж вона повинна була вижити. Він був настільки змінений в порівнянні з самим оригінальним заголовком, що ви можете легко назвати його RuneScape 3, ще більше змін планується запланувати в 2020 році.

RuneScape - це MMO, що дозволяє вам створювати та оформляти свого персонажа, вам також надається безліч варіантів складності. Заповнений до кінця сотнями квестів і ще більше розблокований, коли купуєте членство. Додайте це до основного обсягу досліджень, ремесел та екстремальних соціальних варіантів, і багато хто з нас будуть дуже раді цій назві. У гру також можна безкоштовно грати, і членство - це варіант; однак ви можете легко зіграти більшу частину цієї гри без будь-яких грошей.

Завантажте зараз: тут

такі ігри, як майстер 101

5) Теріанська сага

Therian Saga був випущений ще в 2014 році. У ньому є унікальний спосіб гри, який обертається навколо математичної системи, яка дозволяє планувати дії вашого персонажа протягом дня. Він реалізує енергетичну систему, яка буде використовуватися разом із діями, які ви виконуєте протягом гри. Однак можна придбати зілля, щоб дати вам більше енергії.

Therian Saga має широкий світ, з яким можна досліджувати. Існує також широкий спектр дій, які можна вжити, продовжуючи цей заголовок. Незважаючи на те, що ця гра може не мати багато варіантів, це, безумовно, є те, що потрібно запускати, коли вас немає поруч, оскільки гра має спосіб, за допомогою якого ваш персонаж повинен виконувати набір дій, поки сама гра закрита.

Завантажте зараз: тут

Вирок таким іграм, як wizard101

Wizard101 - це досить старий заголовок, який був затьмарений його наступником Pirate101, але разом з ним багато хто з нас познайомилися з більш широким розмаїттям MMO, які захопили наше серце. Ось чому ми показали вам п’ять найкращих ігор, таких як Wizard101, даючи вам безліч варіантів для відкритих світів та освіжаючих вражень. Які з ваших улюблених ігор, такі як wizard 101?

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.