Як виправити проблему відключення контролера Joy-Con від Nintendo Switch

Якщо один або два з ваших контролерів Nintendo Switch Joy-Con продовжують відключатися, причина проблеми, швидше за все, тимчасово. Більшість проблем з контролерами для цієї консолі досі можна було виправити на рівні користувача. Тож, якщо ви один з нещасних геймерів, у яких постійно відключається контролер, цей посібник з усунення несправностей може вам допомогти.

Дізнайтеся, що потрібно зробити нижче, щоб вирішити проблему.

Причини, чому контролери Joy-Con можуть відключатися на комутаторі Nintendo

Існує ціла низка можливих причин проблеми з контролером. Ви хочете усунути одну за одною, щоб визначити причину своєї проблеми.

Випадкова помилка.

Електронні пристрої можуть зіткнутися з проблемами, які можуть призвести до серйозних проблем. Однією з відомих помилок для консолей Nintendo Switch на сьогодні є явище деяких випадкових відключень контролерів Joy-Con. Незважаючи на те, що проблема тривала роками, досі Nintendo не пропонувала постійного виправлення, можливо, тому, що фактори можуть змінюватися в ураженій системі.

Перешкоди сигналу Bluetooth.

Деякі проблеми з підключенням Joy-Con трапляються через погане з'єднання Bluetooth. Якщо у вас під час гри по всьому будинку працює кілька пристроїв Bluetooth, можливо, один із них може заважати консолі або контролерам. Сучасні пристрої Bluetooth, включаючи ваш комутатор Nintendo, можуть задумом впоратися з перешкодами сигналу Bluetooth, але час від часу проблеми все одно можуть з’являтися з нізвідки.

Несправність обладнання.

Помилка апаратного забезпечення може бути винна у тому, що були перевірені всі поради щодо усунення несправностей програмного забезпечення, включаючи відновлення заводських налаштувань. Вам слід розглянути можливість перевірки консолі у професіонала від Nintendo, якщо ви вже випробували всі програмні рішення.

Як і будь-який електронний пристрій, контролери Joy-Con не застраховані від пошкодження обладнання. Якщо ви впустили або пошкодили несправний контролер до того, як помітили проблему, можливо, під рукою є фізична проблема. У цьому випадку вам може знадобитися замінити пошкоджений контролер.

Програмний збій.

Більшість питань контролера пов'язані з програмним забезпеченням. Це означає, що відновлення заводських налаштувань, швидше за все, вирішить проблему. Ніколи не соромтеся ініціалізувати консоль, якщо контролери продовжують відключатись.

Вирішення проблем із підключенням Nintendo Switch Joy-Con

Вам потрібно виконати ряд кроків з усунення несправностей, щоб вирішити проблему з підключенням контролера Joy-Con. Нижче наведено те, що ви повинні робити.

 1. Встановіть оновлення програмного забезпечення.

  Оновлення програмного забезпечення консолі може запобігти та виправити відомі помилки. Якщо останнім часом ви не перевіряли наявність оновлень програмного забезпечення, виконайте наведені нижче дії.

  Переконайтеся, що ваш комутатор Nintendo підключений до Інтернету.

  Перейдіть до головного меню.

  Виберіть Налаштування системи .

  Виберіть Система .

  Виберіть Оновлення системи .

  Зачекайте кілька хвилин, щоб дозволити системі перевірити наявність нової версії програмного забезпечення.

  Якщо доступне оновлення, процес завантаження розпочнеться автоматично.

 2. Перезавантажте консоль.

  Це просте рішення, яке часто усуває проблеми із підключенням через випадкові помилки. Щоб перезавантажити систему, просто утримуйте кнопку живлення близько 3 секунд, перейдіть до Параметри живлення та виберіть Перезапустити .

  Якщо ви деякий час не вимикали консоль, ви можете замість цього вибрати замість Перезапустити функцію Вимкнути .

 3. Перекалібруйте контролери Joy-Con.

  У деяких випадках перекалібрування контролерів вирішує проблему з підключенням. Швидке калібрування може від'єднати та підключити контролер до консолі, чого може бути достатньо для оновлення з'єднання та усунення помилки.

  Щоб повторно відкалібрувати контролер Joy-Con:

  Перейдіть до головного меню .

  Виберіть Налаштування системи .

  Виберіть контролери та датчики .

  Виберіть Calibrate Control Stick .

  Виберіть Керування рухом .

 4. Вручну відключіть і підключіть Joy-Cons.

  Ви також можете спробувати безпосередньо відключити самі контролери, якщо вам поки не пощастило їх виправити.

  Перейдіть до головного меню .

  Виберіть Налаштування системи .

  Виберіть контролери та датчики .

  Виберіть Від'єднати контролери.

  Після відключення контролерів ви можете знову підключити їх, просто вставивши їх у боки консолі знову.

 5. Повернення програмного забезпечення за замовчуванням (скидання до заводських налаштувань).

  Якщо жодне з наведених вище рішень не вирішило вашу проблему, ви можете припустити, що проблема може бути глибшою. На цьому етапі вам потрібно буде скинути консоль до заводських налаштувань, щоб повернути всі налаштування програмного забезпечення до відомого, робочого стану.

 6. Отримайте допомогу від Nintendo.

  Якщо ваша система Nintendo Switch все ще перебуває на гарантії, ви повинні віднести її до магазину або до місцевого магазину Nintendo для ремонту. Ви хочете зробити це на випадок, якщо всі програмні рішення цього посібника не змогли вирішити проблему з підключенням контролера Joy-Con.

  Якщо дефектний контролер більше не є гарантійним, у вас немає іншого варіанту, як замінити його.

Пропоновані показники:

 • Як виправити проблему швидкого розряджання акумулятора від Nintendo
 • Як виправити не працює ігрову карту Nintendo Switch
 • Прості кроки для підключення комутатора Nintendo до телевізора
 • Як виправити проблему зі збоями TikTok на Android

Отримайте допомогу від нас

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.