Як отримати віджет погоди Galaxy S5, який зник з головного екрана, інші проблеми із системою

У цьому дописі я запропоную просте рішення проблеми, яка переслідувала багатьох власників Samsung Galaxy S5 (#Samsung # GalaxyS5), особливо тих, хто звик знати погоду в першу чергу вранці. Було багато звітів від власників, котрі відчували, що віджет погоди зникає з головного екрана, і коли вони намагалися повторно додати його, телефон скаже, що віджет уже додано.

Віджет Galaxy-S5-weather

Звичайно, є інші проблеми, на які я звертався, тож читайте далі, щоб дізнатись більше про них та вивчити деякі нові трюки, щоб їх виправити. Ваші знання можуть стати в нагоді в майбутньому, коли одне з цих питань виникне у вас. Ось список проблем, які я цитував у цій статті ...

 1. Віджет погоди Galaxy S5 зник, не вдається повторно додати віджет на головний екран
 2. Galaxy S5 не отримує або слабкий сигнал
 3. Verizon Galaxy S5 із послугою Straight Talk має проблеми з мобільною передачею даних
 4. HTML Viewer більше не працює після оновлення мікропрограми Galaxy S5
 5. Galaxy S5 Sport показує неправильний час і дату
 6. Сповіщення Galaxy S5 не очищаються після перегляду повідомлень

Якщо у вас є інші проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, щоб знайти подібні проблеми. Скористайтеся наведеними раніше рішеннями, або ви можете зв’язатися з нами безпосередньо, заповнивши цю анкету. Будь ласка, надайте якомога більше інформації, щоб ми могли допомогти вам краще.


Віджет погоди Galaxy S5 зник, не вдається повторно додати віджет на головний екран

Проблема : Я стикався з проблемою свого віджету погоди. Він раптово зник, і тепер, коли я намагаюся повернути його на свій головний екран із стовпця віджетів, він каже, що віджет вже додано на головний екран. Будь ласка, допоможіть мені вирішити цю проблему. Я спробував примусово зупинити його, а потім очистив кеш, але це не могло вирішити мою проблему.

Рішення: Це відома проблема для Galaxy S5, але насправді є виправлення, і це дуже просте:

 1. Торкніться і утримуйте порожнє місце на головному екрані.
 2. У нижній частині екрана ви побачите такі параметри, як шпалери, віджети та налаштування головного екрана.
 3. Виберіть віджет і виберіть віджет про погоду.
 4. Перетягніть його на головний екран.

Сподіваюся, це допоможе.

Galaxy S5 не отримує або слабкий сигнал

Проблема : сигнал відсутній або слабкий. Якби мій телефон відправили на ремонт, все ще маючи ту саму проблему. Змінено вибір мережі та виправлено проблему, але зараз це не працює весь час. Перші пару місяців я не маю жодних проблем із телефоном. І у моєї матері s5 зараз такі ж проблеми із сигналом.

Відповідь : Якщо ви надіслали телефон на ремонт, але після цього проблема не зникає, можливо, техніки не виявили проблем із вашим телефоном. Тим не менш, я думаю, що тут винен ваш постачальник послуг. Найпростішим поясненням цього є те, що ви перебуваєте в районі, де низький рівень охоплення. Зателефонуйте своєму постачальнику та попросіть про допомогу.

Verizon Galaxy S5 із послугою Straight Talk має проблеми з мобільною передачею даних

Проблема : Розблоковано Verizon S5, працював нормально, тоді я перейшов на пряму розмову за допомогою веж Verizon. Зараз це діє так, ніби Straight Talk блокує більшу частину моїх даних. Сповіщення електронною поштою зупиняються, фотографії в твіттері не завантажуються, сповіщення про оновлення додатків тощо не працюють. Зроблено скидання заводських налаштувань, ніякої допомоги. Якщо я йду цілими днями на 4GLTE, а потім перейду на WiFi тієї ночі, я негайно отримаю 20 сповіщень електронною поштою, і всі програми оновляться. Прямі розмови говорять про відсутність проблем, але, схоже, вони передають усі дані за допомогою своєї SIM-картки. Що-небудь я можу зробити інше, що повернеться до Verizon за подвійною ціною? Дякую. - JW

Відповідь : Ваш провайдер може задушити ваш зв’язок лише в тому випадку, якщо ви вже вийшли за межі порогу. Краще ще раз зателефонувати на гарячу лінію та запитати, скільки даних ви вже використали за поточний місяць. Якщо ви все ще перебуваєте в межах порогового значення, і ви відчуваєте, що ваші дані дуже повільні, або якщо деякі ваші програми не можуть підключитися до Інтернету, спробуйте перевірити, чи не обмежено їх використання. Просто перейдіть до Налаштування> Використання даних для налаштування.

HTML Viewer більше не працює після оновлення мікропрограми Galaxy S5

Проблема : Я створив набір HTML-сторінок для запуску на моєму телефоні з примітками, які мені потрібні в різних ситуаціях. Я встановив сторінки на свою SD-карту. Я додав піктограму на одну з панелей, коли я натиснув на неї, HTML Viewer відображав би сторінку, і я міг отримати доступ до посилань на інші локальні сторінки. Полюбила, чудово працювала.

Я застосував оновлення, приблизно 2 оновлення тому, і раптом це перестало працювати. Тепер, коли я натискаю на піктограму, з’являється екран із запитом імпортувати календарі з повідомленням „На вашому пристрої не знайдено файлів календаря для імпорту”.

Коли я використовую ES File Explorer, щоб знайти сторінки на SD-карті та натиснути на сторінку, яку я хочу переглянути, HTML Viewer відкриє сторінку, але знову, коли я натисну посилання на сторінці, я отримаю той самий календар повідомлення.

Я здогадуюсь, що це відбувається, оскільки HTML Viewer не розпізнає SD-карту. Отже, хтось знає, як дістатися до переглядача та сказати йому розпізнати зовнішню SD-карту? Дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати.

Відповідь : Нам дійсно важко визначити, в чому проблема, оскільки бракує певної інформації, і ми дійсно не можемо слідувати деяким деталям, які ви згадали. Але якщо ця проблема виникла відразу після оновлення, то існує ймовірність, що це проблема програми. Спробуйте перевірити, чи є доступне оновлення для засобу перегляду HTML, та оновіть його. Якщо такої немає, спробуйте скинути налаштування програми, зайшовши в менеджер програм і натиснувши клавішу меню. Якщо проблема не зникає, спробуйте повідомити про проблему розробнику. Ми дійсно не можемо вирішити проблеми з програмами чи прошивкою.

Galaxy S5 Sport показує неправильний час і дату

Проблема : Це Galaxy S5 Sport. Вперше я помітив, що вчора ввечері щось завантажувалось / завантажувалось щось на кшталт «завантаження простоїв у режимі очікування внутрішніх процесів до 18 годин». Сьогодні вранці я спробував надіслати текст, я міг його ввести і надіслати, але він не з'явиться в моєму текстовому жалі. Його надсилають, оскільки я міг бачити відповідь у заголовку (зверху) мого екрана, але не в додатку для повідомлень. Тоді я помічаю, що телефон має неправильний час і дату. Я перезапустив, потім вимкнув, витягнув акумулятор на 5 хв, а потім перевстановив, знову ввімкнув клітинку. Оновлені PRL та профіль. Проблеми з неправильною датою та повідомленнями все ще є. Але я створив резервну копію всіх даних. Це, швидше за все, інші проблеми, які я ще не знайшов.

Відповідь : Я трохи збентежений, у чому проблема тут, але, читаючи між рядків, я думаю, ви намагаєтесь повідомити нам, що ваші повідомлення розташовані не в хронологічному порядку, а телефон показує неправильний час і дату. У цьому випадку вам потрібно лише переконатися, що ваш телефон має правильний час і дату, через Налаштування. Як тільки ви це виправите, ваші проблеми з повідомленнями також будуть виправлені.

Сповіщення Galaxy S5 не очищаються після перегляду повідомлень

Проблема : рядок стану не очищає мої сповіщення, коли я потрапив до цього сповіщення. Я повинен очистити повідомлення вручну, провевши його. Наприклад, я пропущу текст, потім відкрию текст, і повідомлення про пропущений текст все ще буде в рядку стану.

Виправлення неполадок : Це просто глюк. Спробуйте перезавантажити телефон, і якщо проблема не зникне, видаліть системний кеш:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Одночасно натисніть і утримуйте такі три кнопки: клавіша збільшення гучності, клавіша головного екрана, клавіша живлення
 3. Коли телефон завібрує, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте натискати та утримувати клавішу збільшення гучності та клавішу Home.
 4. Коли з’явиться екран Android System Recovery, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home.
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити "стерти розділ кешу".
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.