Що робити, якщо екран Google Pixel 2 залишається чорним і не вмикається [посібник з усунення несправностей]

Досі існує чимало користувачів # GooglePixel2, які задаються питанням, що робити, коли екран їх телефону стає чорним і не реагує. У сьогоднішній статті ми пропонуємо вам кроки та способи вирішення проблем для цього сценарію.

Проблема №1: Що робити, якщо екран Google Pixel 2 залишається чорним і не вмикається

Я настільки незадоволений своїм пікселем 2. Іноді, коли я вимикаю його, щоб зарядити, він не вмикається на деякий час. мій чоловік зробив щось із двома кнопками збоку і знову змусив його працювати, тому замість того, щоб його вимикати, я час від часу перезапускатиму це.

Ну сьогодні вранці мені довелося його перезапустити, тому я натиснув кнопку перезапуску, і він ніколи не повернувся. Це божевілля! Я заплатив за цей телефон понад 400 доларів, і навіть року його ще не було. Це не так, як у мене є зайві гроші, щоб я міг вийти і купити новий телефон. я врятував і врятував лише для того, щоб отримати цей. Я б сказав, зателефонуйте мені, але ви не можете, але будь ласка, будь ласка, будь-хто повернеться електронною поштою. Це божевільно, і я знайду когось вище в Google, щоб пройти через вас, люди заробляєте на нас достатньо грошей. Ви зможете щось зробити з моїм телефоном. Дякуємо за ваш час, і я сподіваюся пересвідчитись від когось якомога швидше.

Рішення. Існує низка можливих причин, через які ваш пристрій Pixel більше не вмикається. Деякі з цих причин можна усунути з вашого боку, тоді як інші вимагають ремонту. Давайте подивимось кожну з цих можливих причин і те, що ви можете з ними зробити.

Зробіть примусову перезавантаження

Перш ніж розібратися з можливими причинами проблеми, спробуйте перевірити, чи зможете ви перезавантажити телефон після примусової перезавантаження. Зазвичай це ефективно в ситуаціях, коли операційна система зависла або якщо пристрій увімкнено, але не реагує.

Щоб примусово перезавантажити Pixel 2:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні 30 секунд або поки не з’явиться логотип Google.
 2. Коли з’явиться логотип Google, відпустіть кнопку.

Зарядний кабель та / або адаптер несправні

Це одна з найпоширеніших причин, чому смартфон може не вмикатись навіть під час зарядки. Якщо у вас є інший комплект офіційного зарядного кабелю та адаптера, спробуйте зарядити Pixel за допомогою них і подивіться, що станеться.

Порт для зарядки не працює

Ще однією поширеною причиною такої проблеми, як ваша, є поганий порт зарядки. Недбалі користувачі іноді пошкоджують металеві роз'єми в порту, використовуючи неправильний зарядний кабель або бездумно пересуваючи кабель з боку в бік під час підключення. Якщо це можливо, використовуйте збільшувальний інструмент для огляду порту, щоб побачити, чи немає явних фізичних пошкоджень, таких як зігнутий штифт.

Бруд або кишенькові ворсинки іноді можуть накопичуватися і в порту, що в подальшому може заважати зарядному кабелю. Якщо під час огляду порт забруднений, спробуйте очистити його за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Не приклеюйте нічого до порту, щоб не пошкодити металеві роз'єми.

Поламаний екран

Якщо ваш Pixel 2 не зовсім мертвий і все ще має ознаки, що він увімкнений, наприклад, світлодіодне світло, звуки або вібрації, проблема, швидше за все, полягає в екрані. Багато користувачів, як правило, помилково визначають проблему з поганим екраном як проблему без живлення. Якщо ваш телефон час від часу видає звуки, вібрує або блимає світлодіод, проблема може бути ізольована лише на екрані. Зазвичай це відбувається після падіння телефону або після потрапляння його у воду. Якщо екран вашого телефону залишається чорним, але, хоча він не зовсім мертвий, вам слід пропустити інші способи усунення несправностей, наведені нижче, і замість цього надіслати їх у Google на ремонт.

Додаток третьої сторони

Хоча це і рідко, ми не можемо повністю виключити ймовірність того, що сторонній додаток може перешкоджати роботі Android під час завантаження. Щоб перевірити, чи це так, потрібно перезавантажити телефон у безпечний режим. Ось як:

 1. Натискайте кнопку живлення, доки не з’явиться логотип Google.
 2. Коли ви побачите, як підбурює анімацію, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності на своєму пристрої.
 3. Продовжуючи утримувати кнопку гучності, поки внизу екрана не з’явиться ярлик безпечного режиму.

Усі сторонні програми тимчасово вимкнено в безпечному режимі. Отже, якщо ви можете успішно завантажити телефон у безпечний режим, це означає, що за проблемою стоїть один із завантажених додатків. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення однієї програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш пристрій все ще проблематичний, повторюйте кроки 1-4, поки не з’ясуєте винуватця.

Заряджайте свій Pixel 2 за допомогою комп’ютера

Якщо у вас є комп’ютер, ви можете використовувати його для усунення несправностей пристрою. Якщо комп’ютер здатний розпізнавати ваш Google Pixel 2 XL і спілкуватися з ним, це означає, що ваш телефон все ще живий і, можливо, просто застряг на чорному екрані. Ось як це робиться:

 1. Від'єднайте кабель від адаптера живлення.
 2. Перевірте та переконайтеся, що ваш комп’ютер увімкнено та підключено до джерела живлення.
 3. Підключіть Google Pixel 2 XL до USB-порту комп’ютера за допомогою USB-кабелю, що додається.
 4. Зачекайте близько 15 хвилин.
 5. Після закінчення часу від'єднайте, а потім знову підключіть кабель від телефону. Зробіть це протягом 10 секунд.
 6. Якщо протягом 1 хвилини ви бачите піктограму акумулятора, це означає, що ваш телефон вимкнено та заряджається.
 7. Якщо ви бачите червоне світло, це означає, що ваш акумулятор повністю розряджений або розряджений.
 8. Якщо ви бачите блимаюче червоне світло, це означає, що ваш пристрій не має достатньо живлення для увімкнення.
 9. Нехай ваш телефон заряджається принаймні 30 хвилин.
 10. Після заряджання протягом 30 хвилин натисніть і утримуйте кнопку живлення протягом декількох секунд, а потім натисніть Перезапустити на екрані.

Android може бути пошкоджений

Android може бути пошкоджений з кількох причин. У нас немає повної історії вашого телефону, тому ми не можемо точно визначити, яка саме причина вашої проблеми зараз. Щоб перевірити, чи не сталася помилка операційної системи і не завантажується, спробуйте завантажити її в режим відновлення, щоб відновити заводські налаштування. Спробуйте це рішення лише в тому випадку, якщо телефон показує індикацію, що він увімкнений. Якщо на ньому немає світлодіодних ліхтарів, який не видає звуку або не вібрує, не витрачайте час, виконуючи наведені нижче дії.

 1. Переконайтесь, що телефон вимкнено. Якщо ви не можете нормально вимкнути його, зачекайте, поки акумулятор розрядиться. Потім зарядіть телефон протягом 30 хвилин, перш ніж продовжувати. Не намагайтесь увімкнути телефон, оскільки ви не зможете отримати доступ до режиму відновлення в такому стані.
 2. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності, доки не з’явиться режим завантажувача, а потім відпустіть. Він представлений зображенням бота Android з позначкою "Пуск" зверху.
 3. Натисніть кнопку зменшення гучності, щоб вибрати режим відновлення, а потім натисніть кнопку живлення, щоб підтвердити вибір. Після цього ваш телефон миттєво блимає початковим екраном Google, після чого перезапуститься в режимі відновлення.
 4. Коли ви побачите зображення бота Android із знаком оклику всередині червоного трикутника з міткою No Command знизу, натисніть і утримуйте кнопку живлення.
 5. Натисніть кнопку збільшення гучності один раз, а потім відпустіть кнопку живлення.
 6. За допомогою кнопки гучності виберіть на екрані відновлення Android опцію Wipe data / factory reset.
 7. Виберіть Так для підтвердження.
 8. Зачекайте, поки процес скидання заводських даних не закінчиться.
 9. Виберіть Перезавантажити систему зараз.

Несправність обладнання

Якщо ваш Pixel 2 не завантажиться в режим відновлення, або якщо це станеться, але після скидання до заводських налаштувань нічого не відбувається, проблему на вашому рівні не вирішити. У цьому випадку вам доведеться дозволити професіоналу вирішити проблему. Надішліть телефон Google, щоб вони могли його відремонтувати.

Проблема №2: Як відновити фотографії з мокрого Google Pixel 2

Проблема, яку потрібно вирішити. Відновлення фотографій. Увімкнення телефону - навряд чи. Немає можливості відкрити цей телефон для м’якого скидання. впав телефон у воду. Не вимикається відразу. потужність тоді упакована у рис протягом приблизно 2 тижнів зараз. При підключенні USB до зарядного пристрою піктограма зарядки переглядається на екрані, без ознак зарядки, а потім згасає. Не повертається. зелене світло над сенсорним екраном (вважається об'єктивом камери). Телефон може бути знищений для відновлення. Я припускаю, що в телефоні є пристрій, який зберігає фотографії, і його можна вилучити, а потім отримати до нього доступ.

Рішення: Логічна плата вашого телефону, швидше за все, смажена, тому відновлення файлів доступу може бути неможливим. Так, кожен смартфон має внутрішній запам'ятовуючий пристрій, який зберігає програмне забезпечення та дані, але для доступу до них потрібна хороша робоча система. Ви не можете просто зірвати пам’ять з материнської плати і дозволити другому пристрою зчитувати вміст із цієї мікросхеми. Для кінцевих користувачів така технологія недоступна. Деякі передові правоохоронні органи можуть мати таку криміналістичну спроможність, але інструменти для вилучення даних (якщо припустимо, що сам чіп не був пошкоджений водою) є власними і недоступними для споживачів.

Якщо дані, які ви намагаєтесь відновити, дуже цінні, ви можете шукати компанії, які спеціалізуються на відновленні даних. Вони повинні мати можливість сказати вам, чи є шанс, що вони можуть відновити щось із вашого телефону.