Як змінити ім'я користувача Skype

Якщо ви давно створили блискуче ім’я користувача Skype, але зараз шкодуєте про це рішення після того, як ваш потенційний роботодавець вирішив, що хоче дати вам співбесіду через Skype, ви можете почуватися трохи занепокоєним. Або це може бути дівчина чи потенційний романтичний інтерес, який хоче поговорити з вами через Skype, але ви не хочете, щоб вони бачили, що ваше ім’я користувача щось на зразок “xxSuP3rn00bkillerxx1337”. Хороша новина полягає в тому, що вам не зовсім пощастило.

Якщо ви будете слідувати нижче, ми покажемо вам, як ви можете змінити своє ім’я Skype, сподіваємось, не потрібно видаляти обліковий запис і починати спочатку.

як змінити ім'я

Зміна імен користувачів Skype та відображення імен відрізняються

Варто зазначити, що у вас є два імена в Skype - ваше відображуване ім’я та ваше ім’я користувача. Після того, як Microsoft придбала Skype у 2011 році, імена користувачів тепер є вашою електронною поштою, а ваше відображуване ім’я - це ім’я, яке бачать усі. Тим не менш, ви можете змінити своє ім’я користувача, коли завгодно, але для цього потрібно змінити електронну адресу облікового запису Microsoft. Отже, якщо у вас є незручний електронний лист, вам доведеться створити новий і призначити своєму обліковому запису Microsoft цю нову електронну адресу.

Якщо ви підписалися на Skype до того, як Microsoft придбала платформу VoIP та обмін повідомленнями, то, швидше за все, ви взагалі не зможете змінити своє ім’я користувача - вам фактично доведеться втратити всі контакти та створити новий обліковий запис Skype, щоб змінити ім’я користувача.

З іншого боку, якщо у вас просто незручне відображуване ім’я, воно може бути змінено будь-коли.

зміна назви Skype

Змініть своє відображуване ім’я Skype

Щоб змінити відображуване ім’я на Windows або Mac, відкрийте програму Skype. Клацніть на зображення вашого профілю, а потім на Ваше відображуване ім'я. Введіть нову назву та натисніть Enter, щоб остаточно її дописати. Це було легко, чи не так?

Якщо ви використовуєте веб-програму, вам доведеться зайти на www.skype.com. Увійдіть і натисніть на своє ім’я у верхньому правому куті сайту. У спадному меню натисніть  опцію Мій акаунт  . Потім натисніть  Редагувати профіль  - це можна знайти внизу праворуч на сайті.

Ще раз натисніть  Редагувати профіль  , відредагуйте нове відображуване ім'я та натисніть Зберегти.

Змінити своє відображуване ім’я в мобільному додатку надзвичайно просто. Запустіть програму Skype на своєму смартфоні або планшеті. Клацніть на піктограму свого профілю, а потім на своє  відображуване ім’я . тут ви можете відредагувати нове відображуване ім'я, а потім просто натисніть Готово, щоб завершити зміни.

Щоб підсумувати, як змінити ім’я користувача Skype :

  1. Зайдіть на сайт  Skype.com у своєму браузері
  2. у верхньому правому куті екрана знайдіть своє ім’я та натисніть на нього
  3.  у спадному меню ви знайдете  Мій рахунок
  4. Клацніть на  Змінити профіль,  це можна знайти внизу праворуч на сайті.
  5. Ще раз натисніть  Редагувати профіль  , відредагуйте нове відображуване ім'я та натисніть Зберегти.

Зміна імені користувача Skype

Змінити своє ім’я користувача легко, але ще раз, вам доведеться мати новий обліковий запис електронної пошти, щоб змінити його. Ви можете фактично використовувати будь-яку електронну адресу, яку хочете, або можете повністю створити новий обліковий запис Microsoft, хоча ви втратите всі свої контакти.

Перейдіть на сайт www.skype.com. Клацніть на своє ім'я або піктограму профілю у верхньому правому куті екрана, а у спадному меню натисніть на  Мій акаунт . Прокрутіть вниз до розділу, де написано  Контактні дані,  і натисніть кнопку  Редагувати профіль  .

Змініть адресу електронної пошти на нову в полі Електронна пошта  . Клацніть «Зберегти», а потім «  ОК»,  щоб завершити зміни. Вітаємо! Ви щойно змінили ім'я користувача Skype!

Майте на увазі, що ще раз, якщо ви почали працювати зі Skype до того, як Microsoft викупила його в 2011 році, цілком ймовірно, що ви не зможете використовувати цей метод для зміни свого імені користувача. Після придбання Microsoft Skype вони зв’язали всі облікові записи Skype з вашим обліковим записом Microsoft, тож у вас просто більше немає можливості вибору незалежного імені користувача.

А як щодо зміни імені Skype для бізнесу?

Отже, що, якщо у вас є незручне ім’я користувача для Skype для бізнесу? Швидше за все, ви не повинні. Що стосується облікових записів Skype для бізнесу, ними зазвичай займається роботодавець, який використовує вашу робочу електронну адресу для створення облікового запису Skype. Однак, якщо ви неправильно вибрали відображуване ім’я, вам доведеться зв’язатися зі своїм ІТ-відділом і запитати їх про зміну імені Skype, або, можливо, вони покажуть вам, як змінити ім’я Skype - це просто те, чого у вас немає контролювати самостійно.

Як змінити рекомендацію щодо імен Skype

Як бачите, змінити ім’я користувача або відображуване ім’я Skype зовсім не складно, якщо у вас немає облікового запису Skype, який попередньо датує придбання корпорацією Майкрософт. Крім цього, якщо у вас немає облікового запису Skype для бізнесу, зміна цих полів є досить простою. Єдиною справді складною областю, якщо у вас незручна адреса електронної пошти, є створення нової адреси електронної пошти, на яку можна змінити ім’я користувача Skype. Навіть тоді це не складно, просто нудно.