Galaxy Note 4 продовжує вимикатися сам, інші проблеми

Примітка 4

Деякі з наших власників # GalaxyNote4, можливо, ще не знайомі з усуненням проблем із випадковим перезавантаженням, тому це одна з проблем, висвітлених у цій публікації. Якщо ви хочете шукати інші способи вирішення проблем із Приміткою 4, відвідайте цю сторінку .

 1. Galaxy Note 4 продовжує вимикатися сам по собі
 2. Проблеми з замерзанням Galaxy Note 4 і низькою продуктивністю
 3. Galaxy Note 4 Wi-Fi не працює належним чином
 4. Проблеми після оновлення Galaxy Note 4 до Android 6.0.1

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням, розміщеним внизу цієї сторінки, або встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема No1: Galaxy Note 4 продовжує вимикатися сам по собі

У мене є власник моєї попередньої Примітки 4 трохи більше 1 року. Все працювало чудово до кількох тижнів тому, коли телефон просто помре. Спочатку я не помітив, що акумулятор не розрядився, я тільки припустив. Коли це почало траплятися частіше, я зауважив, що це була не батарея, оскільки вона завжди перевищувала 40% і більше, коли телефон вимикався. Я спробував би його знову увімкнути, не підключаючи, але він затримався б на логотипі Sprint. Після підключення він знову ввімкнеться і покаже більше 40% заряду акумулятора. Якби я не спробував увімкнути його знову, не підключивши спочатку, це показало б рівень заряду акумулятора на рівні 40%. Потім я знову ввімкнув телефон. Коли це трапляється, телефон не буде гарячим; це робить різні речі, такі як розмови, текстові повідомлення, фотографії / відео, серфінг, Facebook тощо.

Коли я заніс його в магазин Sprint, вони протестували акумулятор і заявили, що він чудовий. Вони сказали мені, що кеш-пам'ять телефону майже заповнена, тому вони видалили і заявили, що це не повторювалось протягом двох годин, коли він був у них. Я не знаю, чи користувались вони телефоном, чи залишили його там сидіти, і не знаю, чи був він підключений. Що я знаю, якщо це сталося в руках техніків через 5 хв мого прибуття, коли вона показувала мені, як щоб очистити кеш. У той момент вона заявила, що замовить мені новий телефон. Вихідні були жахливими, я залишився прив’язаним до торгової точки. Знову просто роблю те, що робив із телефоном за останній рік. Я вийшов із Note 3, тому з N3 було перенесено багато речей.

У понеділок пізно вдень я отримав нову Примітку 4 із попереднім акумулятором. Я повертаюся додому і починаю додавати Gmail назад до телефону, і він відключається. Я підключив і знову включив його, у нього було 28% акумулятора ... хм, не знаю, що думати, що це "НОВИЙ" телефон. Добре, продовжуйте налаштовувати свій телефон, ще не додаючи жодних додатків, крім Google, коли телефон знову вимкнеться, цього разу понад 50% заряду акумулятора. Зараз я не задоволений. Я продовжую додавати програми в телефон, підключаючи його, сподіваючись, що це батарея, а не телефон. Це повторюється сьогодні вранці під час перевірки електронної пошти, обміну текстовими повідомленнями та перегляду Facebook. Я пішов до магазину сьогодні вдень, вони зараз замовляють мені акумулятор, щоб перевірити, хоча вони кажуть мені, якщо це не виправляє ситуації, можливо, у мене є щось у телефоні, що це спричиняє, і їм потрібно витерти телефон.

OK будь-які інші пропозиції? Я використовую свій телефон для бізнесу, і він справді потрібен, щоб він працював у найоптимальнішому режимі… як і раніше прив’язаний. - MarZia

Рішення: Привіт, MarZia. Існує ряд факторів, які ви повинні врахувати, виправляючи випадкову проблему перезавантаження. Ми знаємо, наскільки розчаруванням може бути ця проблема, і може знадобитися деякий час та зусилля, щоб виявити справжню причину. Нижче наведено деякі речі, які потрібно перевірити, щоб визначити причину проблеми.

Перевірте наявність проблемних програм

На підставі наведеного вище опису проблеми ми зауважили, що ви насправді не розглядали аспект, який може бути винним у додатку. Насправді, усунення несправностей із цією проблемою слід розпочати з розгляду того, чи не викликає проблему погана програма. Якщо у вас багато сторонніх програм, перше, що вам потрібно зробити, це завантажити телефон у безпечному режимі. Перебуваючи в цьому середовищі, ваш телефон не дозволить запускати сторонні програми. Якщо проблема не виникає, це свідчить про те, що проблема є у вашому додатку.

Будь ласка, дотримуйтесь інструкцій із завантаження телефону в безпечному режимі:

 • Повністю вимкніть телефон.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.
 • Коли телефон почне завантажуватися, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не закінчить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті відображатиметься безпечний режим; ви можете відпустити клавішу зменшення гучності зараз.

Інвалідні служби або системні програми

Якщо ви любите періодично налаштовувати або вимикати програми, швидше за все, ви ненавмисно вимкнули критично важливі системні програми або служби. Переконайтеся, що ви перевірили розділ «Налаштування»> «Диспетчер програм» і перевірте, чи є елементи на вкладці «Вимкнено». Спробуйте знову увімкнути все на цій вкладці, а потім перезавантажте пристрій, щоб побачити різницю.

Перевірте, чи не пошкоджена операційна система

Іноді оновлення мікропрограми можуть спричинити несумісність або навіть пошкодити саму ОС. Хоча ймовірність пошкодження ОС частіше трапляється після вкорінення або встановлення користувацьких ПЗУ або ОС, іноді це може траплятися і для стандартних. Якщо ви яким-небудь чином змінили програмне забезпечення телефону, рекомендуємо повернутися до запасів. Однак, якщо у вашій Примітці 4 все ще працює версія Android, що надається оператором, найкраще буде скинути заводські налаштування. Це відновить усі налаштування телефону за замовчуванням. Не забудьте створити резервну копію своїх особистих даних, таких як фотографії, відео, контакти тощо, перш ніж продовжувати. Якщо ви раніше не випробовували цю процедуру у своєму Note 4, просто виконайте такі дії:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані" за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 • Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 • Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Якщо сторонній додаток викликає проблеми, переконайтеся, що спостерігаєте за телефоном протягом 24 годин після відновлення заводських налаштувань, не встановлюючи жодної програми.

Можливо, акумулятор підключений слабо або працює неправильно

Якщо ви помітили, перші три процедури мають на меті перевірити, чи причиною випадкової проблеми перезавантаження є програмний характер. Якщо після всіх цих дій нічого не зміниться, можна припустити, що проблема в поганому обладнанні. Часом проблема також може бути спричинена розрядженим акумулятором, тому переконайтеся, що це не так, вставляючи папір у нижню частину акумулятора, щоб він щільніше прилягав до свого гнізда. Якщо це не призведе до різниці, просто використовуйте іншу відому працюючу батарею.

Несправне обладнання

Нарешті, якщо проблема продовжиться, можна впевнено припустити, що частина / частини можуть не працювати належним чином на даний момент. Наприклад, невдалий процесор може створити неповний процес обробки даних, що призводить до де-небудь вузького місця в потоці інформації. Деяке погане обладнання також може призвести до перегріву, що, в свою чергу, може призвести до повного вимкнення з перервами. Перегрів може або не може бути показником несправності апаратного забезпечення. З метою запобігання подальшим пошкодженням більшість електронних пристроїв розроблено для автоматичного вимкнення системи, як тільки внутрішня температура досягне певного рівня.

Якщо ви вважаєте, що в проблемі винна апаратна помилка, зараз найкращим варіантом може бути заміна телефону.

Проблема №2: Проблеми з заморожуванням Galaxy Note 4 та низькою продуктивністю

Привіт. Приблизно з п’ятниці, 22 квітня, 4 дні тому, мій телефон не працює належним чином; він дуже повільно реагує на відкриття програм, друк на клавіатурі, і часто просто зависає приблизно на 20 секунд, коли я працюю в додатках, таких як WhatsApp, набираючи повідомлення, або SnapChat, завантажуючи знімки та друкуючи друзям. Іноді навіть він просто вимикається, а потім знову вмикається. Я намагався видалити найновіші програми, щоб перевірити, чи це мало значення, і ні. Потім я очистив розділ кеш-пам’яті, що також мало суттєвої різниці, хоча, здається, це зменшило кількість випадків, коли мій телефон просто випадковим чином вимикається та знову вмикається.

Я точно не пам’ятаю дату, але протягом останнього тижня на моєму телефоні з’явилось оновлення 5.1.1, яке, наскільки я пам’ятаю, не спричинило проблем із моїм телефоном відразу після цього оновлення, це лише зараз . Зрештою, якщо подивитися в Інтернеті, схоже, наступним найкращим варіантом є відновлення заводських налаштувань. Однак в ідеалі я намагаюся цього уникнути, оскільки не хочу втрачати особисті дані. Скажіть, будь ласка, що насправді видаляється при скиданні заводських налаштувань? Чи загублю всю інформацію про контакти, програми, фотографії (включаючи ті, що знаходяться на зовнішній SD-карті)? Що мені потрібно зробити зараз, щоб мати змогу повернути ці речі після скидання? - Шарлотта

Рішення: Привіт Шарлотта. Ми настійно рекомендуємо виконати скидання до заводських налаштувань. Ця процедура поверне всі налаштування телефону та операційної системи до стандартних. Якщо причиною проблеми є пошкоджений збій мікропрограми, це слід відновити на заводі.

Ця процедура видалить все, що зберігається у внутрішній пам’яті телефону, тому перед тим, як це зробити, переконайтеся, що ви створили копію своїх фотографій, відео, важливих документів, контактів тощо. Скидання до заводських налаштувань не вплине на SD-карту, тому ви можете спокійно залишити вміст там.

Для того, щоб потім відновити ваші особисті дані на телефоні, просто підключіть телефон до комп’ютера та скопіюйте файли назад у галерею або папку документів. Щоб створити резервну копію своїх контактів, ми рекомендуємо використовувати Smart Switch .

Не турбуйтеся про свої програми, оскільки повний їх список зберігається у вашому обліковому записі Google. Після скидання до заводських налаштувань просто відкрийте Google Play Store і повторно завантажте їх.

Проблема №3: ​​Galaxy Note 4 Wi-Fi працює неправильно

Не залишатиметься на зв’язку з Wi-Fi. Будь-коли, коли я намагаюся зробити що-небудь у Wi-Fi, він просто встановлюється там і обертається. Я не можу надсилати текст, як якщо я телефоную, отримую текст і намагаюся відповісти, це видає мені повідомлення про помилку і не вдається. Все інше в будинку не має проблем з нашим Wi-Fi. Я намагатимусь це зробити колись, підключаючись до Wi-Fi, і це повідомляє мені, що він намагається знайти мережу.

Я кілька разів забирав свій телефон до магазину Sprint і телефонував до Sprint Costumer center принаймні 5 разів ... вони кажуть мені, що це проблема Samsung, тому я тоді вже тричі розмовляв із Samsung, і вони кажуть мені, що це Sprint ... вони намагалися відновивши заводські налаштування мого телефону, вони зробили ## 72786 #, який в основному просто знову проходить оновлення і все ще має ті самі проблеми. Здається, щодня виникає все більше проблем ... Я плачу за послуги, які я навіть не можу використовувати за допомогою будь-яких програм, які намагаються підключитися через Wi-Fi, він буде підключатися і залишатись на зв'язку щонайбільше 15 хвилин, а потім втратити зв’язок. - Енджі

Рішення:  Привіт Енджі. Як працює продуктивність Wi-Fi після скидання до заводських налаштувань? Чи спостерігали ви, як телефон працює після відновлення заводських налаштувань, не встановлюючи жодних програм? Якщо ви не можете відповісти на ці запитання зараз, просто зробіть ще одне скидання до заводських налаштувань і спостерігайте за телефоном принаймні 24 години. Якщо Wi-Fi продовжує залишатися непомітним навіть без встановлених додатків, це свідчить про те, що проблема може бути в поганому обладнанні. Найкращий вибір у цьому випадку - замінити телефон.

З іншого боку, якщо Wi-Fi працює нормально після витирання телефону програм за допомогою скидання до заводських налаштувань, обов’язково видаляйте програми, доки ви не усунете проблему.

Проблема No4: Проблеми після оновлення Galaxy Note 4 до Android 6.0.1

Є 4 проблеми, які почалися відразу після оновлення до Android 6.0.1 Marshmallow на моєму Galaxy Note 4.

Перше - це всякий раз, коли я перезапускаю телефон, його дисплей вимикається через 3 секунди навіть до того, як клавіатура може з’явитися, щоб ввести пароль. Мені потрібно натиснути кнопку живлення ще раз, і як мінімум через 3 спроби я міг би ввести пароль. Раніше телефон можна було розблокувати за допомогою сканера відбитків пальців після перезапуску, тепер у мене є тип Пароль лише для розблокування.

Другий телефон зависає, навіть якщо я кілька разів натискаю кнопку живлення, дисплей залишається вимкненим, але більша частина активності продовжує працювати у фоновому режимі, наприклад, відтворення музики, Bluetooth, Wi-Fi / мобільні дані, SMS та інші сповіщення. Єдине рішення - вийняти акумулятор і перезапустити.

Третя проблема полягає в тому, що його акумулятор розряджається швидше, ніж у версії Lollipop.

Четверта проблема полягає в тому, що коли я вмикаю режим енергозбереження, область сповіщень отримує сірий фон, який виглядає дуже потворно над кольоровими шпалерами. - Сагар

Рішення: Привіт Сагар. Перші три проблеми можна виправити, виконавши такі дії:

 • стирання розділу кешу
 • робити скидання до заводських налаштувань
 • оновлення всіх програм

Розділ кешу - це каталог, де Android зберігає файли, що використовуються для додатків, щоб вони працювали плавніше та швидше. Якщо ви помітили, програми зазвичай завантажуються повільніше під час першого запуску після встановлення. Але наступного разу, коли ви його відкриєте, це буде швидше і навіть плавніше. Звичайно, не кожен може це помітити.

Видалення розділу кешу - це один із способів вивести телефон із безпечного режиму або застрягти на логотипі під час завантаження. Ця процедура видалить усі файли, що зберігаються в розділі кешу. Ось як це робиться в Примітці 4:

 • Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 • Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 • Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 • Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу Vol Up.
 • За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 • Коли стирання розділу кешу закінчиться, виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Етапи, як виконати скидання до заводських налаштувань, описані вище.

Нарешті, якщо нічого не зміниться, переконайтесь, що ви встановлюєте лише програми, сумісні з Android Marshmallow. Якщо ви не впевнені, що стороння програма ще не оновлена ​​для роботи з Android 6.0, видаліть її або зв’яжіться з її розробником для отримання інформації.

Ваше четверте занепокоєння - це питання дизайну і зовсім не проблема. З цим ми нічого не можемо зробити. Не використовуйте режим енергозбереження, якщо ви не хочете, як виглядає екран.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.