4 Краща альтернатива iTunes для Android | Хлопець-дроїд

У iPhone та iPad є iTunes, але що в Android? Їм потрібен найкращий додаток iTunes для android, щоб без особливих зусиль слухати музику. По суті нічого! На жаль, Google не спонсорує та не підтримує універсальну програму для управління музикою та файлами, тому вам доведеться знайти сторонній варіант, який може надати вам функціонал, який ви шукаєте для. Apple представила iTunes на Android, надавши вам пристойний музичний менеджер; однак сьогодні на ринку є безліч інших варіантів, які забезпечать вам подібний рівень функціональності. Дотримуйтесь інструкцій нижче, і ми покажемо вам деякі з наших улюблених варіантів для Android.

Найкраща альтернатива iTunes для Android

1) AirDroid

Якщо вам подобається iTunes через легку передачу файлів між iOS та вашим Mac або ПК, можливо, ви захочете вибрати AirDroid для Android. AirDroid не має багато музичного управління всередині нього; однак це дозволяє вам легко переміщати файли. AirDroid фактично використовує веб-програму для управління всім - файлами, дзеркальним відображенням екрану тощо.

Якщо ви використовуєте AirDroid для особистого користування, програмою можна користуватися безкоштовно; однак, якщо ви плануєте використовувати його для свого бізнесу, у них є плани, доступні для ділового використання. Перевірте самі тут.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток iTunes для Android

2) DoubleTwist

DoubleTwist - наступний у нашому списку, і насправді це, мабуть, найближче до точної копії iTunes. У DoubleTwist насправді є маса програм. Вони мають функцію CloudPlayer та Sync, обидві призначені для синхронізації музики між телефоном та комп’ютером. Частина CloudPlayer дозволить вам по суті відтворювати музику з будь-якого місця - вам не потрібно мати її безпосередньо локально на телефоні, щоб ви могли відтворювати улюблені списки відтворення.

Є деякі інші унікальні функції, які поставляються з ним, і яких взагалі немає в iTunes. Одним із них є вбудований будильник, що дозволяє прокидатися вранці під улюблену музику. Він також має функцію Recorder, яка дозволяє записувати музику з радіо iTunes та інших носіїв.

Завантажте зараз: тут

3) WinAmp

Незважаючи на те, що ви могли прочитати в Інтернеті, WinAmp живий і здоровий. Це мультиплатформенний медіаплеєр, який дозволяє легко керувати музикою та медіатеками. Одним з основних способів, чим він відрізняється від iTunes, є те, що він повністю настроюється. Не подобається інтерфейс за замовчуванням? Без проблем! WinAmp має масу підтримки тем, налаштувань та іншого завдяки дуже активному співтовариству моддінгів.

Тут є маса подібностей до iTunes, які ви можете врахувати, шукаючи найкращий додаток iTunes для Android. З ним ви зможете регулярно відтворювати музику, але крім того, WinAmp також має повну підтримку відтворення відео. Слід зазначити, що поки що немає повністю повної підтримки Windows 10, а це означає, що деякі функції не працюватимуть належним чином, але здебільшого ви повинні все працювати нормально.

Завантажте зараз: тут

4) Samsung Kies

Щоб не плутати з програмним забезпеченням з відкритим кодом, Samsung Kies призначений для пристроїв Galaxy, щоб керувати всіма функціями вашого телефону Samsung. Samsung Kies не тільки допоможе вам освоїти величезні музичні бібліотеки, але й дозволить робити інші справді корисні речі - наприклад, створювати резервні копії пристрою Samsung, дозволяючи передавати фотографії між пристроєм і телефоном, і навіть може зберегти ваш пристрій Samsung безпечно на останніх оновленнях.

Samsung Kies можна використовувати не лише для пристроїв Samsung Galaxy. Samsung Kies 3 був розроблений ексклюзивно для телефонів Galaxy, а Samsung Kies 2.6 та версії нижче були розроблені для інших вибраних пристроїв Android.

Вирок щодо найкращого додатка iTunes до Android

Як бачите, існує безліч чудових альтернатив iTunes для Android. Будь-який з них є чудовим способом перенести подібні функції на ваш пристрій Android. Однак ми вважаємо, що ви, мабуть, побачите найбільший успіх за допомогою DoubleTwist або WinAmp, оскільки це найбільш тісно пов'язані програми.

У вас є улюблена альтернатива iTunes для Android? Звук вимкнено в розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.