5 найкращих програм сканерів для Android у 2020 році

Якщо ви шукаєте швидкий спосіб сканування документів без необхідності використовувати ваш сканер, то, можливо, ви захочете розглянути найкращі програми сканера для смартфонів Android. Так, ваш смартфон здатний фактично сканувати документи та фотографії! Вони, безумовно, будуть не найкращою якістю, оскільки деякі смартфони просто не здатні сканувати на фотографії з роздільною здатністю 1300 точок на дюйм, але ви все одно зможете отримати сканування належної якості. Отже, як сканувати документ за допомогою смартфона?

Звичайно, для цього немає вбудованого способу? І ти маєш рацію, ні - для цього потрібно завантажити програму. По суті, програма сканера використовуватиме вашу камеру, спрямовану назад, для сканування документів. Він робить фотографію документа в потрібний час, а потім робить багато обробки, щоб отримати високоякісне сканування вашого документа.

Найкращі програми сканера для Android

найкраща програма сканера для Android

1) Очистити сканер

Першим у нашому списку є Clear Scanner. Це легкий додаток, який дозволяє швидко та просто сканувати документи у ваш телефон. Це не займе занадто багато місця, і в ньому є підтримка хмарних служб, завдяки чому ви можете надсилати відскановані документи безпосередньо на вибраний вами хмарний обліковий запис - після входу та налаштування надсилання на Google Drive може бути легким диханням. Існує швидка обробка, цілий ряд інструментів для редагування та підтримка Cloud Print, якщо ви хочете відправити запит на друк на свій принтер майже негайно.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма сканера для android

2) Adobe Scan

Людям сподобається те, що може запропонувати Adobe Scan. Перш за все, Adobe є загальновизнаною та якісною торговою маркою, тому ви знаєте, що тут ви отримуєте хорошу програму сканування. Він здатний досить швидко сканувати та обробляти запит та має безліч інструментів для редагування. Adobe Scan навіть дозволить вам упорядкувати сторінки, які ви відсканували. Завантажити та використовувати його можна безкоштовно, а найкраще Adobe Scan також не завалений рекламою. Adobe Scan, безумовно, має все необхідне, включаючи підтримку хмарних служб та електронної пошти.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма сканера для android

3) CamScanner

CamScanner - одна з найбільш надійних програм сканування для Android. Ви можете сканувати все, що завгодно, включаючи квитанції. Обробка є швидкою і простою, і є навіть варіанти перетворення в PDF або JPEG. Він навіть має файлову систему, що дозволяє вам позначати ваші скани та упорядковувати їх у категорізовані папки. Він має підтримку хмарних служб зберігання, таких як Google Drive і Dropbox, і навіть дозволить друкувати за допомогою Cloud Print. CamScanner навіть дозволить вам надіслати факсом одне зі сканувань за невелику плату.

Завантажте зараз: Google Play

4) Google Drive

Можливо, ви цього не знаєте, але Google Drive для Android також має деякі функції сканування. Прямо з програми ви можете сканувати будь-який потрібний документ. Просто потрібно бути достатньо світла та чіткого огляду, і, маючи це, ви повинні мати змогу отримати чітке зображення того, що ви відсканували на Google Drive. Найкраще, Google Drive безкоштовний, і оскільки ви скануєте елементи безпосередньо у свій обліковий запис Google, немає необхідності надсилати файли у свій обліковий запис Cloud - це все надзвичайно просто та ефективно.

Завантажте зараз: Google Play

найкраща програма сканера для android

5) Крихітний сканер

Нарешті, але не менш важливо, ми маємо Tiny Scanner. За допомогою Tiny Scanner ви можете одразу розпочати сканування документів. Вони не вимагають жодної інформації для входу, тому після встановлення ви можете сканувати свої документи якомога швидше. Файли можна зберігати у форматі PDF, і Tiny Scanner має найбільшу підтримку хмарних служб. Ви можете економити майже на будь-якій хмарній службі, яку тільки можна собі уявити. Однією акуратною особливістю Tiny Scanner є автоматичне визначення краю, яке зупиняє спотворення, щоб отримати набагато чіткіше зображення високої чіткості. Крихітний сканер дозволяє сканувати як кольоровий, так і чорно-білий.

Завантажте зараз: Google Play

Найкращі програми для сканування для вердикту Android

Отже, яка найкраща програма для сканування для телефонів Android? На більшості телефонів Android на них уже встановлений Google Drive, тому якщо час є суттєвим і вам потрібно одразу щось відсканувати, ми рекомендуємо використовувати це. Однак якщо у вас є час, щоб вибрати програму для сканування, ми не можемо не рекомендувати Tiny Scanner або CamScanner, просто тому, що є велика підтримка розробників, а також багато функцій. Всі ці програми для сканерів безкоштовні, тому варто спробувати зробити все, щоб побачити, який із них ідеально підходить для ваших потреб.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.