Як вимкнути Bixby на Samsung Galaxy S10

Незважаючи на всі заклики додати опцію вимкнення Bixby на Galaxy S9 та Note 9, Samsung не додав таку опцію. Натомість компанія розробила та випустила One UI, щоб замінити TouchWiz на Bixby 2.0. І вгадайте що! Досі немає можливості вимкнути Bixby на Samsung Galaxy S10 та інших варіантах. Існують шляхи вирішення, щоб якось `` вимкнути '' кнопку Bixby, але Samsung зробила це якомога складніше, тому насправді це могли зробити лише одиниці.

У цій публікації я розповім вам, як вимкнути Bixby на вашому Galaxy S10. Я буду вести вас на кожному кроці, поки ця кнопка більше не буде дзвонити на Bixby при натисканні. Отже, якщо ви один з тих власників, які хочуть вимкнути цю функцію, продовжуйте читати, оскільки ця стаття може допомогти вам так чи інакше.

Але перед усім іншим, якщо у вас є інша проблема з телефоном, завітайте на нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем, про які повідомили власники. Шанси на те, що на нашому веб-сайті вже є рішення або, принаймні, є подібні проблеми, які ми вже виправили. Отже, спробуйте знайти такі, які схожі або пов’язані з вашою проблемою. Однак якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши анкету з питань Android.

Чому всі хочуть відключити Bixby?

Samsung, мабуть, витратив цілий статок на розробку Bixby, і хоча нова версія тепер пропонує багато функцій, вона просто не змогла вразити всіх. І те, що зробило його однією з найстрашніших особливостей, це розташування кнопки. Він схильний до випадкових натискань, які можуть розбудити асистента і заважати тому, що ви робите. Якби Samsung використав більш тонкий спосіб розбудити Bixby замість фізичної кнопки, можливо, багато користувачів це оцінили б.

Я впевнений, що компанія має свої причини, чому вона не дозволяє відключати Bixby і чому фізична кнопка замість більш тонкого способу. Але у нас, як власників цього чудового пристрою, також є свої причини, чому ми хочемо позбутися цієї функції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як екранувати дзеркало на телевізор на Galaxy S10 за допомогою програми Samsung Smart View

Як вимкнути Bixby на Galaxy S10?

Як я вже говорив раніше, є обхідне рішення, яке дозволить вам відключити кнопку Bixby, але Samsung не хотів полегшувати користувачів, які хочуть позбутися цієї функції. Спочатку вам потрібно увійти у свій обліковий запис Samsung, щоб ви могли вимкнути Bixby home, і ось як це зробити:

 1. Натисніть кнопку Bixby .
 2. Торкніться стрілки Далі .
 3. Тепер введіть свої облікові дані Samsung. Якщо у вас його немає, то вам доведеться створити новий обліковий запис Samsung.
 4. Якщо вас попросять " Використовувати ваші біометричні дані ", натисніть " Не зараз ".
 5. Ще раз натисніть стрілку « Далі» .
 6. Перегляньте умови використання та натисніть Далі.
 7. Останній раз натисніть Далі.
 8. І все, ви це записали.

Тепер настав час вимкнути або видалити Bixby Home з головного екрана.

 1. На головному екрані утримуйте порожній простір, доки не з’явиться меню.
 2. Проведіть пальцем праворуч, щоб дійти до лівої домашньої панелі.
 3. Вимкніть Bixby Home .

І нарешті, настав час вимкнути кнопку Bixby, але найкраще, що ми можемо з цим зробити, - це вимкнути однократне натискання та зробити подвійне натискання, щоб відкрити Bixby. При такому встановленні рідко трапляється, що Bixby запускається, навіть якщо ви кладете телефон до кишені.

 1. Відкрийте Налаштування .
 2. Торкніться Додаткові функції .
 3. Торкніться клавіші Bixby .
 4. Виберіть Подвійне натискання, щоб відкрити Bixby .

І ось, одним натисканням кнопки Bixby його більше не запускати. Вам потрібно два рази натиснути кнопку швидко, щоб знову відкрити Bixby. Це не видаляє його з телефону, але заважає дратувати вас.

Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Як виправити сенсорний екран Galaxy S10 перестав працювати | прості рішення для заморожування сенсорного екрану
 • Як приховати фотографії на Galaxy S10 | прості кроки для налаштування, приховування чи показування захищеної папки
 • Як виправити помилку Galaxy S10 "Галерея зупинилася" | прості кроки для виправлення "На жаль, галерея зупинилася"