Як виправити проблему з чорним екраном Samsung Galaxy S4

Однією з найпоширеніших проблем, з якими ви можете зіткнутися зі старим смартфоном, є проблема чорного екрану. Ви дізнаєтесь, що у телефону є ця проблема, коли ви намагаєтесь її використовувати, і все, що ви бачите - це чорний дисплей, який не реагує. Існує кілька факторів, чому це відбувається, здебільшого, стосовно програмного забезпечення пристрою, проте бувають випадки, коли задіяне обладнання. #Samsung # GalaxyS4 не застрахований від цієї проблеми, оскільки на пристрої було кілька повідомлень про цю проблему.

Samsung Galaxy S4

Для нашого останнього циклу усунення несправностей ми вирішимо проблему чорного екрану Samsung Galaxy S4. Ми зібрали кілька останніх номерів такого характеру, надісланих нам читачами. Ми надамо необхідні кроки з усунення несправностей, необхідні для вирішення кожної проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S4 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.

Окрім надсилання електронного листа, ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Чорний екран S4 після оновлення програмного забезпечення

Проблема : Я зробив оновлення і не вимкнув його або щось інше, тоді він сказав, що мені потрібно вимкнути телефон і встановити програмне забезпечення, що я і зробив. Потім, коли все було зроблено, я користувався телефоном близько години, а потім хотів заблокувати екран, і телефон просто вимкнувся, коли я натиснув клавішу блокування. Тепер він застряг між чорним екраном і Samsung S4, що з’являється при перезавантаженні телефону. Я кілька разів виймав акумулятор, і коли я повернув його назад, спливає річ Samsung s4, екран стає чорним, і знову з'являється річ Samsung s4 (вона продовжується так). Що мені робити?

Рішення: Якщо припустити, що оновлення було успішно застосовано до вашого телефону, спочатку потрібно буде перезавантажити телефон, вийнявши акумулятор телефону, а потім натиснувши та утримуючи кнопку живлення принаймні хвилину. Це позбавляє ваш телефон будь-якої залишкової зарядки та очищає його оперативну пам’ять. Вставте акумулятор і спробуйте увімкнути телефон.

Якщо проблема все-таки виникає, вам слід продовжити, видаливши розділ кешу телефону з меню відновлення. Це вирішує проблему, якщо проблема може бути спричинена пошкодженими кешованими даними.

Якщо стирання розділу кешу не вдається вирішити проблему, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань за допомогою апаратних клавіш. Зверніть увагу, що це видаляє дані вашого телефону, тому розгляньте це, лише якщо у вас є резервна копія даних.

Зазвичай скидання до заводських налаштувань вирішує цю проблему. Однак, якщо на цьому етапі проблема все ще не зникає, спробуйте підключити телефон за допомогою USB-кабелю до комп’ютера, що працює на Kies, і спробуйте виконати екстрене відновлення прошивки.

Проблема з чорним екраном S4 під час роботи на офіційній прошивці

Проблема:Нещодавно я прошив користувальницький ПЗУ, який є Cyanogenmod для мого I9500, але коли я перепрофілював офіційну прошивку, у мене була така проблема: Скажімо, я використовую свій телефон, я блокую його і залишаю на кілька хвилин, коли я приходжу назад, щоб використовувати його та натиснути кнопку живлення, екран не вмикається, а іноді включаються індикатори задньої панелі та меню, але екран залишається чорним, і якщо я продовжую гортати, навіть якщо екран вимкнений, він рідко вмикається, але з багато лагів, а також це свідчить про те, що TouchWiz перестав працювати. Тож, щоб довести, що це проблема програмного забезпечення і пов’язана з TouchWiz, я перепрофілював користувальницьку ПЗУ, в якій не використовується TouchWiz, і вона працює абсолютно без жодних затримок, я спробував прошити різні країни прошивки, інша версія все така ж. Я майже впевнений, що щось вбиває додаток TouchWiz, що є причиною того, що екран не вмикається.

Рішення : Оскільки ваш телефон працює чудово при використанні користувацького ПЗУ, ми можемо виключити будь-які проблеми, пов’язані з апаратним забезпеченням, які спричиняють цю проблему. Я можу запропонувати вам спробувати отримати правильну прошивку телефону, але цього разу отримати її з іншого джерела. Ваші файли мікропрограми можуть бути пошкоджені, що може спричинити цю проблему.

Після того, як ви встановили стандартну прошивку, переконайтеся, що спочатку перевіряєте наявність оновлень програмного забезпечення перед використанням телефону. Зверніть увагу, що в цьому випадку правила оновлення вашого телефону Samsung застосовуються, тому вам доведеться спочатку переконатися, що він не викорінений.

Чорний екран S4 не реагує

Проблема: Отже, мій телефон вимкнувся, бо мені довелося його заряджати. Я трохи залишив його там перед тим, як підключити. Ми йшли до магазину, тож я підключив свій телефон до зарядного пристрою на нашій машині. Він увімкнувся, як на екрані відображався “Galaxy S4”, а потім, замість того, щоб увімкнутись, екран став чорним, і на ньому з’явилися такі опції, як “перезавантаження” або “скидання заводських даних” щось подібне, і це не дозволить мені вибрати . Я не знаю, що робити. Я ніколи не кидав цього чи чогось іншого.

Рішення: У подібних випадках спробуйте спочатку вийняти акумулятор телефону, а потім натисніть і утримуйте кнопку живлення принаймні хвилину. Це повністю розряджає ваш телефон від залишків живлення та очищає його оперативну пам’ять. Подумайте про це як про спосіб скинути стан без втрати даних. Вставте акумулятор, увімкніть телефон, а потім перевірте, чи проблема не зникає.

Чорний екран S4 після падіння

Проблема: Кілька днів тому я випадково впустив телефон, що спричинило його вимкнення після того, як я його знову увімкнув, я чув, як він запускається, а РК-дисплей увімкнено, але екран був чорним. Я пробував різні способи вирішення проблеми, але жоден з них не працював. Екран не реагує, а також сенсорні кнопки поруч із кнопкою додому, все інше працює просто чудово. Як я можу це виправити?

Рішення: Дуже ймовірно, що це вже проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, можливо, спричинена пошкодженим дисплеєм. Спробуйте вийняти акумулятор, а потім знову встановити його. Підключіть телефон до настінного зарядного пристрою, а потім увімкніть його. Якщо проблема не зникне, вам доведеться віднести телефон до авторизованого сервісного центру та відремонтувати його.

S4 Випадковий чорний екран смерті

Проблема: Мій телефон просто помре. Це буде добре, і я трохи поклав його в кишеню, тоді це чорний екран смерті. Я виймаю батарею, як було запропоновано, і вона повернеться. Це дратує. Це почало відбуватися після оновлення льодяника. Чи є виправлення, чи я повинен жити з цим? Також номери екрана блокування будуть нерівними. Вони просто стають білими квадратами. Допоможіть!

Рішення: Якщо ця проблема трапилася після оновлення Lollipop, вам слід подумати про скидання до заводських налаштувань. На мою думку, це може бути спричинено старими даними програмного забезпечення, які не були повністю видалені з вашого телефону і тепер спричиняють конфлікт із новою версією програмного забезпечення. Єдиний спосіб повністю видалити ці старі дані - це відновити заводські налаштування. Просто переконайтеся, що ви створили резервну копію своїх особистих даних, перш ніж продовжувати.

S4 Чорний екран смерті

Проблема:Привіт, я є власником s4 mini, і у мене виникла проблема з телефоном, я шукав, яка проблема може бути в моєму телефоні, і пробував рішення, які відповідають цій проблемі. Досліджуючи проблему, ваш сайт виявився для мене найбільш надійним. Оскільки я досліджував такий термін, як з'явився екран "Чорна смерть", я не надто впевнений, чи це проблема у мене. Минулої п’ятниці я звичайно користувався телефоном, переглядав Pinterest, як звичайно, і телефон помер. До минулої п’ятниці мені замінили екран, оскільки він тріснув і відчайдушно потребував виправлення. Отже, продовжуючи минулу п’ятницю, мій телефон повністю загинув. Я поставив його на зарядку, і коли він почав вмикати звичайний логотип Samsung Galaxy, він почав постійно збоїти і збігати по екрану, тому я вийняв акумулятор,залишив це на 5 хвилин, і те ж саме сталося, але написання було рожевим, жовтим і зеленим. Зараз мій телефон повністю чорний, але звуки для всіх моїх сповіщень працюють, а параметри спинки та меню все ще світяться, як і раніше. Я вийняв акумулятор, утримував кнопку живлення рівно хвилину, відпустив її і залишив батарею на цілих п’ять хвилин. Потім я вставив акумулятор і ввімкнув телефон. Логотип знову з’явився, але з рожевими, зеленими та жовтими пікселями, але потім знову згас і знову став із повністю чорним екраном. Це триває трохи більше тижня, і я сподіваюся, що ви можете порадити мені, як це виправити. Дякуємо, що знайшли час прочитати це.Зараз мій телефон повністю чорний, але звуки для всіх моїх сповіщень працюють, а параметри спинки та меню все ще світяться, як і раніше. Я вийняв акумулятор, утримував кнопку живлення рівно хвилину, відпустив її і залишив батарею на цілих п’ять хвилин. Потім я вставив акумулятор і ввімкнув телефон. Логотип знову з’явився, але з рожевими, зеленими та жовтими пікселями, але потім знову згас і знову став із повністю чорним екраном. Це триває трохи більше тижня, і я сподіваюся, що ви можете порадити мені, як це виправити. Дякуємо, що знайшли час прочитати це.Зараз мій телефон повністю чорний, але звуки для всіх моїх сповіщень працюють, а параметри спинки та меню все ще світяться, як і раніше. Я вийняв акумулятор, утримував кнопку живлення рівно хвилину, відпустив її та залишив батарею на цілих п’ять хвилин. Потім я вставив акумулятор і ввімкнув телефон. Логотип знову з’явився, але з рожевими, зеленими та жовтими пікселями, але потім знову згас і знову став із повністю чорним екраном. Це триває трохи більше тижня, і я сподіваюся, що ви можете порадити мені, як це виправити. Дякуємо, що знайшли час прочитати це.зелені та жовті пікселі, але потім знову згас і відновив роботу із повністю чорним екраном. Це триває трохи більше тижня, і я сподіваюся, що ви можете порадити мені, як це виправити. Дякуємо, що знайшли час прочитати це.зелені та жовті пікселі, але потім знову згас і відновив роботу із повністю чорним екраном. Це триває трохи більше тижня, і я сподіваюся, що ви можете порадити мені, як це виправити. Дякуємо, що знайшли час прочитати це.

Рішення: Описана вами проблема, швидше за все, пов’язана з апаратним забезпеченням, можливо, пов’язана із заміною екрана. Якщо є спосіб зберегти дані телефону, зробіть це зараз. Ви можете підключити телефон за допомогою шнура USB до комп’ютера, що працює на Kies, і створити резервну копію даних за допомогою програмного забезпечення. Також слід виконати скидання до заводських налаштувань за допомогою Kies. Якщо проблема все ще не зникає або якщо ви не можете створити резервну копію даних і виконати скидання до заводських налаштувань, я пропоную перенести телефон в авторизований сервісний центр і перевірити його.

Взаємодіяти з нами

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.