Служби Google Play розряджають заряд акумулятора більше, ніж інші програми та служби

Служби Google Play - це ключ Google до вашого смартфона в тому сенсі, що оновлення надходять у ваш телефон через цю службу. Хоча ви можете знайти Служби Play, перераховані серед інших програм у Менеджері програм, це не працює як будь-які інші програми. Це загальна назва всіх служб, які Google використовує для забезпечення належної роботи Android на вашому смартфоні. Здебільшого домашні програми компанії, такі як Play Store, Gmail, Drive тощо, користуються цією послугою максимально, але інші програми можуть також використовувати її, особливо ті, що вимагають входу користувачів.

Зайве говорити, що це дуже корисна послуга, але це може бути і найбільша свиня у вашому телефоні. Насправді, користувачі Android скаржились на звичку розряджати акумулятор Google Play Services. Отже, у цій публікації я розповім вам про усунення несправностей вашого пристрою, оскільки Play Services є найбільшим джерелом заряду акумулятора.

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Тепер ось що вам потрібно зробити, якщо служба Google Play розряджає акумулятор більше, ніж інші програми у вашому телефоні ...

  1. Оновлюйте Служби Google Play.
  2. Оновіть кожну програму Google на своєму телефоні, яку потрібно оновити.
  3. Вимкніть синхронізацію.
  4. Не використовуйте вбивці завдань.
  5. Скиньте налаштування телефону до заводських налаштувань.

У перші роки роботи Android Сервіси Google Play були одними з додатків та служб, які регулярно оновлюються, і було доведено, що такі оновлення вносять певні вдосконалення як для нього, так і для інших програм Google. Перше, що ви повинні зробити, якщо побачите, що витрачається більше заряду акумулятора, ніж інші ваші програми, - це оновити його, якщо це можливо. Зайдіть в магазин Google Play і знайдіть його. Ви б знали, чи є доступне оновлення, оскільки кнопка «Оновити» буде ввімкнена. Ось посилання на сервіси Google Play.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Як виправити сервіси Google Play, які постійно падають на Samsung Galaxy S8 Plus (прості кроки)
  • «На жаль, служби Google Play зупинились» постійно з’являється на Samsung Galaxy A3 [Посібник з усунення несправностей]

Якщо припустити, що на вашому телефоні встановлено останню версію Служб Play, наступне, що вам потрібно зробити, це з’ясувати, чи існують інші програми Google чи будь-яка інша програма, яку потрібно оновити. Відкрийте Play Маркет і перейдіть у розділ Мої програми, і звідти ви зможете побачити, який додаток потрібно оновити.

Служби Google Play працюють у фоновому режимі, оскільки основна робота - переконатися, що ваш телефон правильно синхронізований із серверами. Отже, спробуйте вимкнути синхронізацію в телефоні та перевірте, чи зменшується розряд акумулятора. Ви можете зробити це і для окремих програм.

Інші користувачі думають, що використання вбивць завдань або менеджерів допомагає, але насправді це не допомагає. Це тому, що Android має власного вбивцю завдань. Отже, немає необхідності встановлювати сторонні диспетчери завдань, щоб виконувати роботу, яку ваш телефон може виконувати належним чином. Якщо ви хочете закрити програми, які працюють у фоновому режимі, натисніть кнопку Недавні програми та проведіть пальцем по додатках.

Нарешті, якщо все інше не вдається, скиньте налаштування телефону. Це має вирішити проблему, оскільки вона повертає пристрій до стандартних налаштувань і конфігурації. Якщо ваш телефон працював належним чином, то одного дня Служби Google Play перевищують кожну програму за те, що вони є батареєю, то це повинно бути пов’язано з деякими проблемами з прошивкою чи додатком. Скидання їх напевно виправить. Тож витратьте час на резервне копіювання файлів і даних, а потім скиньте налаштування телефону, щоб він знову працював ідеально.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

  • Як виправити Google Play Store, який перестає працювати або продовжує збій на вашому Nokia 6 2019 (прості кроки)
  • Як виправити Google Play Store, який продовжує збій, не завантажується належним чином на вашому Huawei Mate 10 Lite [Посібник з усунення несправностей]

Samsung Galaxy S7 Edge продовжує відображати помилку "На жаль, служби Google Play зупинилися" [Посібник з усунення несправностей]