Встановіть Specto On Kodi як альтернативу Exodus для безкоштовного перегляду фільмів на Android

Однією з багатьох речей, які роблять Kodi настільки чудовим як розважальний центр для цифрових медіа для HTPC, є підтримка сторонніх аддонів. На офіційному веб-сайті ви можете переглянути декілька категорій додатків, які охоплюють все - від ігор до текстів до субтитрів та погоди. Серед найпопулярніших аддонів - Specto та Exodus - два дуже схожі аддони Kodi для кількох джерел для фільмів та телебачення.

Не так давно майже у кожному списку, який містив добірку найкращих аддонів для Kodi, містився аддон під назвою Genesis. За допомогою Genesis користувачі Kodi могли безкоштовно переглядати фільми, телевізійні шоу та прямі канали лише одним натисканням кнопки. З часом розвиток аддону сповільнився, і непоправлені помилки почали робити його майже непридатним для використання. Коли творець Genesis Ламбда випустив версію 5.1.3, ніхто не був надто здивований, прочитавши, що Lambda вирішив припинити роботу над Genesis. Тим не менше, багато хто засмучувався, бачачи, що їх улюблений аддон став покинутим.

На щастя, не минуло багато часу, щоб з’явилася форка Genesis, яка зробила аддон знову корисним. Назва цієї вилки - Specto. Приблизно в той же час Лямбда вирішив повернутися до гри і випустити абсолютно новий аддон, який називається Exodus, як заміну Genesis.

Хоча дуже схожі на перший погляд, між цими аддонами є кілька основних відмінностей, які можуть переконати вас встановити Specto замість Exodus. Мабуть, найголовніша відмінність - це власна підтримка фаворитів. Specto також вважається більш надійним, ніж Exodus, і має більше потоків HD.

Нещодавно користувачі Exodus отримували повідомлення про помилку із повідомленням: «Не вдалося підключитися до сховища». Це відбувалося через те, що «Вихід» та «Коді» загалом стали об’єктом авторських прав тролів та антипіратських організацій. Це призвело до вимкнення TVAddOns, популярної бібліотеки для служб аддонів з більш ніж тисячею неофіційних аддонів для Kodi. Недовго спільнота Коді була в паніці через чутки, що та сама доля може спіткати Коді. Це виявилося не так, і популярне програмне забезпечення з медіаплеєром із відкритим кодом продовжує жити.

Specto розроблений MrKnow та незалежними авторами з усього світу. Розробка відбувається на GitHub, де ви можете знайти вихідний код аддона, а також усі відкриті та закриті проблеми. Офіційні збірки аддону розміщуються у сховищі Filmkodi.com.

Щоб встановити Specto, потрібно додати сховище як джерело, завантажити з сховища останню версію аддона та встановити завантажений аддон. Ось як це зробити:

  • Перейдіть до Налаштування> Системні налаштування> Додатки> та активуйте Невідомі джерела.
  • Поверніться на головний екран.
  • Перейдіть до Налаштування> Менеджер файлів> Додати джерело> введіть «//kodi.filmkodi.com» у поле «Введіть ім'я для цього медіа джерела».
  • Поверніться на головний екран.
  • Перейдіть до Додатки> Увійдіть до браузера Аддонів> виберіть Встановити з архіву zip> Виберіть специфікацію> Виберіть repository.filmkodi.com> Виберіть останній архівний файл аддону> Виберіть Встановити із сховища> Виберіть сховище Filmkodi.com - MRKNOW> Виберіть Додатки відео> Виберіть Specto -… Fork> виберіть Встановити.
  • Поверніться на головний екран.
  • Запустіть Specto, натиснувши кнопку Addons.

Просто не забудьте ввести URL-адресу сховища аддонів точно такою, якою вона є. Окрім цього, насправді нічого не можна зіпсувати. Майте на увазі, що Specto не є офіційним аддоном Kodi, тому майбутні оновлення Kodi можуть спричинити помилки або навіть перешкодити аддону працювати взагалі. Коли це трапляється, як правило, це питання днів, перш ніж буде випущена нова версія аддона і вирішені всі проблеми.

Будьте в курсі видалення

Так само, як ми вже згадували раніше, багато з цих служб підлягають вилученню з боку урядів США та усього світу. Це тому, що навіть такі аддони, як Specto, вважаються незаконними, оскільки вони порушують закони про авторське право. Тим не менш, як тільки їх зловлять, і, маючи достатньо достатніх доказів, уряди усього світу - включаючи США - загалом знімають ці додатки та арештовують їх активи.

Тим не менш, якщо наведені вище інструкції з встановлення не працюють або вирішують вашу проблему, цілком можливо, що аддон було видалено. Немає способу вирішити проблему, окрім як стежити за новою версією аддону або іншим розробником, який вирішив спробувати відродити його.

Використовуйте VPN

Коли ви використовуєте аддони, такі як Specto, завжди добре використовувати поряд з ним віртуальну приватну мережу (VPN). Це зашифровує весь ваш трафік і дані, не допускаючи їх викрадення сторонніми очима або урядами, які, можливо, захочуть розпочати судовий процес проти тих, хто бере участь у подібному захищеному авторським правом вмісті.

VPN насправді може бути надзвичайно корисним для тих, хто прагне пришвидшити підключення до Інтернету, використовуючи потокові аддони, такі як Specto. Це, як правило, тому, що багато провідних та популярних провайдерів уповільнюють Інтернет-з’єднання, які використовують такі системи, як Kodi, а також інші потокові служби. Хороший спосіб обійти це використання VPN, який гарантує, що ваш провайдер не може бачити, що ви робите в Інтернеті. Таким чином, вони не зможуть придушити ваше з’єднання, і ви повинні мати можливість використовувати свої звичайні, якщо не швидше, швидкості при витягуванні вмісту зі Specto.

Хороша новина полягає в тому, що більшість мереж VPN на ринку зараз безкоштовні. Багато з них підтримуються рекламою, але все одно дозволяють переглядати вміст на Specto та Kodi, не вкладаючи в це грошей. Кілька хороших, якими ви можете скористатися, це VyprVPN або CyberGhost - обидва мають безкоштовні рівні, але не збирають жодних даних користувачів, поки ви підключені. У них також є досить непогані функції безпеки, запаковані всередині.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.