Виправте Samsung Galaxy S6, який не заряджається, не вмикається та інші проблеми з живленням

Привіт хлопці. Мій Samsung Galaxy S6 (#Samsung # GalaxyS6) раптово вимкнувся . З тих пір він не вмикається, а коли підключається, він також не заряджається. У чому проблема мого телефону? Дякую. "

Проблеми з бездротовою зарядкою Galaxy-S6

Це лише одна з проблем, пов’язаних із енергопостачанням, яку ми отримали від наших читачів. Здається, все більше власників стикаються з подібними проблемами зі своїм телефоном. Нижче наведено перелік проблем, які я вирішив у цій публікації. Спробуйте з’ясувати, чи в цьому ваша турбота.

 1. Galaxy S6 не заряджається і не вмикається
 2. Швидка зарядка працює лише зрідка, звичайна зарядка дуже повільна
 3. Акумулятор Galaxy S6 швидко розряджається, навіть якщо WiFi і Bluetooth вимкнено
 4. На екрані з’явиться повідомлення про зарядку Galaxy S6 з повідомленням про розподіл енергії
 5. Galaxy S6 не вмикається через пошкодження рідини

Якщо у вас є інші проблеми, ви можете зв’язатися з нами безпосередньо, заповнивши цю анкету. Ми завжди готові допомогти вам, якщо ви надаєте нам всю необхідну інформацію про вашу проблему. Ви також можете відвідати нашу сторінку з усунення несправностей, знайти проблеми, пов’язані з вашими, і скористатися запропонованими нами рішеннями.


Galaxy S6 не заряджається і не вмикається

Проблема : Привіт, хлопець-дроїд. Мій новий Galaxy S6 щойно вимкнувся вчора без видимих ​​причин. Я хоч у нього просто розрядився акумулятор, тому я намагався підключити його, але він теж не заряджався. Що б я не зробив, це не відповість. Це не ввімкнеться. Я заплатив стільки за цей телефон, тому зараз дуже переживаю. Ви можете мені допомогти, будь ласка? Що я повинен зробити?

Усунення несправностей : Якщо телефон не зазнав ні рідини, ні фізичних пошкоджень, можливо, система аварійно завершила роботу, залишивши її без відповіді. У цьому випадку він не реагуватиме, навіть якщо ви підключите зарядний пристрій і не ввімкнеться, навіть якщо ви сто разів натиснули клавішу живлення. Ви повинні зробити одну процедуру - Примусове перезавантаження.

На відміну від Galaxy S5 та старих пристроїв Galaxy, S6 не має знімного акумулятора. Отже, ви не можете виконати процедуру «витягування батареї». Однак ви можете імітувати такий процес, натискаючи та утримуючи клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10-15 секунд. Після цього пристрій повинен перезавантажитися за умови, що батареї достатньо для живлення його обладнання.

Якщо припустити, що акумулятор повністю розряджений, екран все одно мерехтить. Це ознака того, що змодельований акумулятор відключено. Цього разу телефон вже повинен реагувати на зарядку.

Однак, виконавши все це, і телефон все одно не реагує, настав час відправити його на ремонт; це може бути апаратна проблема.

Швидка зарядка працює лише зрідка, звичайна зарядка дуже повільна

Проблема : У мене є телефон вже пару місяців, і у мене проблеми як із зарядкою, так і з часом автономної роботи. Швидка зарядка працює лише зрідка (так, я використовую оригінальний зарядний пристрій Samsung). Звичайна зарядка працює дуже повільно (якщо взагалі). Наприклад, мій телефон один раз помер вчора і знову перед сном. Я підключив його до мережі за ніч, і коли прокинувся, він становив 30%. Я використовую його вже близько години, і він уже знизився до 10%. Я дуже розчарований, бо цей телефон майже абсолютно новий, і він був недешевим! Будь-яка порада буде вдячна. Дякую!

Усунення несправностей : Функція швидкої зарядки у Galaxy S6 не має перемикача Увімк. / Вимк., Тому її слід увімкнути, якщо вимоги задовольняються. Одна з речей, яка заважає S6 швидко заряджатися, - це те, коли він нагрівається під час процесу. Це зроблено для запобігання подальшому пошкодженню пристрою, і з часом він заряджається нормально.

У вашому випадку, я думаю, було б розумно спочатку виправити проблему із звичайною зарядкою, перш ніж намагатися вирішити проблему швидкої зарядки.

Як ви вже сказали, звичайна зарядка дуже повільна. Раджу завантажити телефон у безпечному режимі та спостерігати, чи він заряджається у звичайному темпі, чи працює швидка зарядка. Якщо так, то може бути багато сторонніх програм, які працюють у фоновому режимі, коли телефон перебуває в нормальному режимі. Одним із способів вирішити цю проблему є вимкнення деяких програм, особливо ігор або тих, які використовують стільки ресурсів на вашому телефоні.

Однак, якщо проблема все ще зберігається навіть у безпечному режимі, у вас немає іншого вибору, крім як створити резервну копію даних, включаючи файли, зображення, відео, музику тощо, та виконати генеральне скидання. Це вирішить проблеми із зарядкою.

Як виконати генеральний скидання на Galaxy S6

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Акумулятор Galaxy S6 швидко розряджається, навіть якщо WiFi і Bluetooth вимкнено

Проблема : Мій акумулятор повністю розряджається приблизно за 4 години роботи. Деякі дні я знову заряджаю її на роботі, і вона їде до 5% під час їзди додому. Я зарядив його повністю, коли лягав спати, і після 5 годин невикористання акумулятор становить лише 80%. Я вимкнув Wi-Fi та Bluetooth, і різниці дуже мало. Чи варто встановлювати будь-яку програму для акумулятора, або як я можу переконатися, що програми не запускаються у фоновому режимі та витрачають мою енергію. Допоможи мені. БУДЬ ЛАСКА.

Усунення несправностей . Є дві можливості: можливо, у фоновому режимі працює стільки речей, які використовують акумулятор, або це цілком проблема батареї. Початковою точкою усунення несправностей має бути виключення першої можливості. Це можна зробити, завантаживши телефон у безпечному режимі:

 1. Вимкніть ваш Galaxy S6.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться 'Samsung Galaxy S6', негайно відпустіть клавішу живлення, а потім натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.
 4. Продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, доки телефон не завершить перезапуск.
 5. Коли в нижньому лівому куті екрана ви побачите безпечний режим, відпустіть кнопку.

Якщо телефон розряджає акумулятор у звичайному темпі (або навіть повільніше) у безпечному режимі, то все, що вам потрібно зробити, це скинути налаштування телефону. В іншому випадку настав час звернутися за допомогою до техніка.

На екрані з’явиться повідомлення про зарядку Galaxy S6 з повідомленням про розподіл енергії

Проблема : Дуже часто 1-2 хвилини щоразу спливають і вібрують, повідомляючи, що телефон не заряджається. Також відкриється діалогове вікно, яке повідомляє, що для розподілу живлення потрібен додаток, інакше він не працюватиме належним чином. Я взагалі не перемикав нічого, що мало б це робити, і я оновив інформацію перед тим, як це почалося. Дуже дратує.

Пов’язана проблема : з’являється повідомлення про розподіл енергії, яке з’являється і тепер не дозволяє мені заряджати телефон. Як завантажити фото?

Усунення несправностей : Я розумію, наскільки ця проблема дратує, але ось як ви можете це виправити або зупинити з’явлення цих підказок знову:

 1. Завантажте телефон у безпечному режимі (дотримуйтесь інструкцій у попередній проблемі).
 2. Заряджайте телефон до 100% у безпечному режимі.
 3. Завантажте програму Power sharing. (Не хвилюйтеся, додаток надходить від самого Samsung.)
 4. Завантажте телефон у звичайному режимі.
 5. Якщо можливо, оновіть мікропрограму телефону.

Це майже все!

Galaxy S6 не вмикається через пошкодження рідини

Проблема : Я впустив його в унітаз, виніс його прямо, витер, через кілька секунд він вимкнувся і поклав у мішок з рисом на 3 дні, не буде.

Порада : Очевидно, вода виявила, що вона потрапила у телефон, що, ймовірно, вплинуло на деякі компоненти. Пошкодження рідини не покривається гарантією, але якщо ви відкриєте телефон самостійно, ви можете пошкодити його тим більше. Отже, вам дійсно потрібна допомога техніка, щоб з’ясувати, що з цим не так, або якщо це все ще можна виправити.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.