Скільки даних використовує Google Maps і як їх виправити при аварії?

Кожен, хто використовує Карти Google, може подумати, що він використовує занадто багато даних, оскільки завантажує реальні карти та вказівки, але в результаті нашого дослідження він насправді не використовує стільки даних взагалі. Spotify використовує набагато більше даних, ніж Google Maps, і якщо ви використовуєте їх як засіб навігації, ви не будете витрачати багато даних через кожні 5 миль подорожі, ніж передавати пару пісень через Spotify або будь-яку потокову службу.

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  В середньому Карти Google використовують приблизно 0,7 МБ даних кожні 10 миль і 0,75 МБ мобільних даних за кожні 20 хвилин. Потокове передавання пісні буде коштувати вам від 2 до 3 Мб даних для нормальної якості, і це триватиме приблизно 4 - 5 хвилин відтворення. Якщо ви вперше використовуєте Карти Google, це приблизне використання даних, але якщо ви вже використовували програму для навігації кілька разів і їхали майже тим самим маршрутом щодня, ви витратите менше даних.

  Використання даних має значення лише для користувачів, які користуються мобільними даними. Якщо ви один з тих, хто турбується використати ваші дані до кінця місяця, підключіться до будь-якої загальнодоступної точки доступу Wi-Fi і складіть напрямок, щоб він був завантажений, перш ніж натиснути на педаль газу. Таким чином, ваш телефон буде використовувати дані лише для оновлення вашого місцезнаходження через GPS, що може коштувати вам 1 МБ на годину або навіть менше, а не для завантаження карти. Карти Google пропонують використання в автономному режимі, і ось кілька процедур, які вам потрібно зробити для його використання:

  1. Відкрийте Карти Google і знайдіть місце, яке потрібно зберегти. Торкніться нижньої інформаційної панелі, а потім натисніть Завантажити. Виберіть розмір регіону, який ви хочете зберегти, назвіть його, і все готово!
  2. Використовуючи покрокові вказівки руху, почніть процес навігації, як зазвичай, - єдиною функцією, якої ви будете бракувати, є стан дорожнього руху та оновлення.

  Що стосується використання даних Карт Google, то вам не доведеться так сильно турбуватися, оскільки він використовує менше ніж мегабайт кожні 20 хвилин, і ви навіть можете зменшити такий показник, коли завантажуєте свої вказівки через Wi-Fi безпосередньо перед тим, як поїхати або використовувати офлайн-використання програми.

  З іншого боку, ми отримували досить багато скарг на той самий додаток, який, як повідомляється, почав продовжувати збій. Отже, я розповім вам, як усунути несправності, щоб ви могли ним користуватися належним чином, не турбуючись про аварії.

  1. Очистити кеш-пам’ять і дані Google Maps - це перше, що вам слід зробити, якщо програма почала виходити з ладу, і ви вже спробували перезавантажити телефон. Деякі кеші, файли даних і навіть налаштування можуть бути пошкоджені або недійсні. Якщо ця проблема стосується лише програми, то цієї процедури більш ніж достатньо для її усунення. Для цього вам просто потрібно перейти в меню Налаштування, знайти та торкнутися Менеджера програм, а потім знайти Карти Google. Опинившись на екрані налаштувань програми, ви можете торкнутися Очистити кеш, а потім Очистити дані. Ви втратите завантажені вказівки та / або карти, тому вам доведеться перезавантажувати їх, щоб мати можливість користуватися функцією офлайн. Якщо після цієї процедури Карти Google все одно аварійно завершують роботу, потрібно виконати наступну.
  2. Оновіть Карти Google, якщо це можливо - можуть бути деякі оновлення для програми, оскільки Google завжди оновлює свої програми. Час від часу для Карт випускаються нові оновлення, оскільки компанія ще не закінчила планувати весь світ на цю дрібницю, і це може бути причиною того, що час від часу вона постійно падає. Отже, відкрийте Play Store, перейдіть до My Apps, і ви зможете перевірити звідти, чи є оновлення для Google Maps. Якщо є, оновіть його та спробуйте перевірити, чи вирішує проблему. Якщо оновлення недоступне або проблема виникає навіть після оновлення, спробуйте наступне.
  3. Скиньте налаштування телефону - Карти Google - це одна з попередньо встановлених програм, яка постачається з кожним пристроєм Android. Зайве говорити, що ви не можете видалити або перевстановити його без кореневого доступу. Це також означає, що вона вбудована в прошивку, і оскільки проблема не вирішена першими двома процедурами, вам доведеться скинути налаштування пристрою. Перед скиданням переконайтеся, що зробили резервну копію важливих файлів і даних, оскільки вони будуть видалені, і можливо, ви не зможете їх отримати. Після завершення резервного копіювання скиньте налаштування пристрою.

  Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

  Зв’яжіться з нами

  Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.