8 найкращих програм для анатомії людини для Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Анатомія людини - це надзвичайно складний набір нервів і м’язів, і найкращі програми анатомії людини полегшують дослідження. Однак, занурившись глибше, ви виявляєте речі, про які, напевно, не знали про власне тіло. Ось чому знання про власну анатомію є дуже важливим, оскільки воно може запропонувати способи вести здоровий спосіб життя та уникати речей, які шкодять вашому організму.

Завдяки прогресу платформи Android, вам більше не потрібні довгі книги, щоб зрозуміти анатомію людини. Існують сотні найкращих додатків з анатомії, які пропонують уявлення про анатомію людини, і часто без жодної копійки. Тож ми вирішили скласти список деяких найкращих програм анатомії людини, які ви можете знайти у 2020 році.

Кращі програми анатомії людини для Android

найкращий додаток з анатомії

1) Навчання анатомії - 3D-атлас

Це досить універсальний додаток, який деталізує кожну частину людського тіла за допомогою 3D-зображень, надаючи вам дуже гарний вигляд важливих частин тіла. Незважаючи на те, що додаток відносно новий і, мабуть, ще в розробці, зображення та колекція фотографій тут чудові для будь-якого нового учня з анатомії. Очевидно, у цьому додатку є крива навчання, тобто, це може зайняти певне звикання.

На жаль, ця програма працює лише з підключенням до Інтернету. Враховуючи, що кожне анатомічне зображення містить масивні деталі та покажчики, вони можуть зайняти досить багато місця на вашому телефоні. Саме з цієї причини розробники вирішили не робити 3D-зображення доступними в автономному режимі для користувачів смартфонів або планшетів.

Тим, хто виявить, що тривимірні зображення на своїх смартфонах недостатньо великі, ви будете раді дізнатися, що ця програма також підтримує планшети. Користувачі можуть також перевірити офіційний веб-сайт компанії (бажано з комп’ютера), щоб отримати доступ до зображень 3D-анатомії на більшому екрані. 3D Atlas можна безкоштовно завантажити в Google Play Store і без реклами. Однак у програмі є покупки.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

2) 3D кістки та органи (анатомія)

Це відмінна альтернатива для звичайних підручників з анатомії. Найкраще тут те, що на додаток до розкриття основної анатомії людини, ви також можете переглянути різні кістки, а також органи людського тіла. Це може бути дуже корисним інструментом для учнів, які тільки починають свою медичну кар’єру. Додаток також пропонує вікторину з позиції, щоб перевірити свої знання з анатомії людини. Враховуючи обсяг доступних тут даних, розробники розумно вирішили запропонувати функцію закладки, що дозволяє повернутися до бажаної сторінки.

Додаток пропонує звукову вимову для кожного імені, що є надзвичайно важливим для будь-якого нового або майбутнього лікаря. Розробники стверджують, що інформація зібрана з підручника "Вікіпедія" та "Анатомія Грея". Користувачі також мають можливість обертати 3D-моделі та збільшувати або зменшувати певний орган чи кістку людського тіла. Цей додаток можна абсолютно безкоштовно завантажити в Play Store, але постачається з рекламою. Однак покупок у програмі немає.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

3) Навчи мене анатомії

Як заявили розробники, Teach Me Anatomy - це програма, яка поєднує в собі «анатомічні знання з високопродуктивними клінічними перлами», щоб надати учням ідеальне поєднання академічних знань та базового догляду за пацієнтами. Додаток складається з понад 250 всебічно написаних статей майже про всі аспекти анатомії людини. Крім того, користувачі мають доступ до більш ніж 800 ілюстрацій анатомії людини високої чіткості, а також клінічних зображень для довідки. Це засновано на нагородженому веб-сайті, що робить це одним з найкращих і повних анатомічних додатків.

Користувачам у цій програмі подобається той факт, що вони можуть зберігати всі дані на своєму пристрої для перегляду в режимі офлайн. Однак для цього може знадобитися вільний простір на телефоні, оскільки повністю відтворені анатомічні зображення можуть бути досить об’ємними. Користувачі також отримують доступ до вікторин, які складаються з 800 запитань з множинним вибором. Вони можуть перевірити ваші знання з анатомії людини залежно від того, що ви дізналися до цього часу. Teach Me Anatomy можна безкоштовно завантажити з Google Play Store, але постачається з рекламою та покупками в додатках. Ця програма сумісна з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

4) Безкоштовна візуальна анатомія

Це чудовий анатомічний навчальний додаток, який постачається із звуковими вимовами, що дозволяє правильно визначити всі анатомічні назви. Модель анатомії має понад 500 функціональних точок, кожна з яких має описове пояснення. Як і в більшості додатків з анатомії, цей додаток має функцію вікторини, що складається з 23 запитань з множинним вибором. Користувачі також отримують 8 оглядових зображень від Анатомії Грея, що обмежено, оскільки це безкоштовна версія програми. Ті, хто купує повну версію, можуть отримати доступ до всіх 1247 довідкових зображень.

На борту також є комплексна функція пошуку, яка дозволяє здійснювати ручний пошук частини тіла. Ця функція дозволяє використовувати цю програму як належний анатомічний словник. Загалом, для функцій, які він упаковує, безкоштовну версію, безумовно, варто перевірити. Він поставляється з рекламою на борту. Однак у програмі немає покупок, і вам доведеться просто придбати платну версію, коли закінчите спробувати це.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

5) BioDigital людини - 3D анатомія

Це комплексний додаток для анатомії 3D, який дозволяє виділити та зосередитись на певних частинах тіла, що робить його ідеальним інструментом для тих, хто навчається. У цьому додатку є понад 1000 інтерактивних візуалізацій, що дозволяє краще зрозуміти, як працюють речі в організмі людини. Незважаючи на те, що це тривимірні моделі, прокрутка, масштабування та панорамування тут дуже просто. Користувачі можуть випробувати свої анатомічні знання за допомогою привабливої ​​вікторини з множинним вибором.

Коли у вас є орган, про який ви хочете дізнатись більше, програма пропонує можливість розтинати їх окремо, щоб детальніше ознайомитися з його функціонуванням. Це область, де ця програма блищить і залишає конкуренцію позаду. Додаток не має обмежень для створення знімків екрана або анотовання кожного зображення за допомогою власних покажчиків. Хоча цей додаток не призначений спеціально для студентів чи лікарів, ми вважаємо, що майже кожна людина може скористатися такою програмою. Це безкоштовний додаток у Google Play Store. Він поставляється з покупками через додаток, хоча реклами немає.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

6) Повна Анатомія 19 для Android

Як випливає з назви, це може бути єдиним додатком з анатомії людини, який потрібно мати на телефоні. Враховуючи велику базу даних, що пропонується тут, програма займає близько 1,5 ГБ місця на момент завантаження. Тож обов’язково майте вільний простір на телефоні, щоб уникнути несподіваних сюрпризів. Розробники заявляють, що цим додатком користуються близько 250 провідних університетів світу, що робить його досить популярною пропозицією.

Що стосується функцій, ви отримуєте доступ до близько 17 000 інтерактивних структур та моделей, що може допомогти студентам анатомії краще зрозуміти людське тіло. Користувачі також знайдуть тут повні курси від експертів у таких галузях, як Анатомія людини, УЗД Point of Care, Кадаверні зображення, Клінічні кореляти та багато іншого. Крім того, Complete Anatomy 19 пропонує понад 1500 відео-анімацій з кардіології, стоматології, фітнесу, офтальмології, ортопедії тощо. Це безкоштовна версія програми, хоча нові користувачі отримують можливість випробувати преміум-функції протягом 3 днів. Для цього додатка потрібні смартфони або планшети з ОС Android 7.0 і новіших версій.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток з анатомії

7) Людське тіло (чоловіче) Навчальна ВР 3D

Цей додаток досить обмежений у своєму підході, оскільки охоплює лише чоловіче тіло. Однак він містить всю інформацію про чоловічий організм, про яку хочуть знати початкові лікарі та учні. Розробники заявляють, що цей додаток підходить для віку від 8 до 18 років, хоча знання, які тут доступні, можуть бути цінними для кожного.

Додаток безперебійно працює з сенсорним екраном і дозволяє обертати 3D-фігури та збільшувати органи або кісткову систему. Додаток також сумісний з окулярами для віртуальної реальності і має спеціальну кнопку в додатку, щоб увімкнути цю функцію. Це безкоштовний додаток, який не містить реклами та покупок у програмі. Додаток працює з пристроями під управлінням Android 4.1 та новіших версій.

Завантажте зараз: тут

8) Основна анатомія 3

Незважаючи на те, що всі програми, які ми обговорювали в цьому списку, були безкоштовними, це єдиний платний. Однак це, безумовно, одна з найкращих анатомічних програм, яку можна купити за гроші. Розробники рекомендують спробувати Essential Skeleton, це безкоштовний додаток від того самого розробника, який дає вам відчуття цього додатка. На додаток до мозку та серця, Essential Anatomy 3 також пропонує комплексні 3D-моделі для нервів, м’язів, артерій, вен, сполучних тканин тощо.

Оскільки майже вся програма базується на 3D, ви можете плавно перемикати кути та обертати моделі в будь-якому напрямку. Додаток використовує новаторські технології 3D завдяки люб'язності останнього графічного движка 3D4Medical. І останнє, але не менш важливе: ви також отримаєте детальну функцію вікторини, щоб перевірити свої медичні та анатомічні знання. Essential Anatomy 3 - це платний додаток, що означає, що ви не отримуватимете рекламу чи покупки в додатку. Він сумісний з пристроями під управлінням Android 4.0.3 або новішої версії.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.