Як виправити Samsung Galaxy S6, який почав працювати повільно після оновлення Nougat [Посібник з усунення несправностей]

Samsung Galaxy S6 був флагманом компанії кілька років тому, і це був один з найпотужніших смартфонів, який є і зараз. Завдяки вражаючим специфікаціям ви можете лише кілька разів відчувати відставання, тому, коли ми отримували деякі повідомлення від наших читачів, які скаржились, що цей телефон почав працювати повільно після оновлення Нуги, ми відразу відчули потребу у вирішенні проблеми.

Отже, у цій публікації я розгляну проблему, з якою, можливо, стикаються багато користувачів Android. Коли телефон починає ставати повільнішим, на думку спадає прошивка. Хоча ми спостерігали випадки, коли проблеми з апаратним забезпеченням спричиняли зависання деяких телефонів, відставання та інші проблеми з продуктивністю, більшу частину часу така проблема виникає через деякі невідомі системні проблеми. Враховуючи той факт, що він запустився незабаром після того, як телефон зазнав серйозного оновлення, ми майже впевнені, що це пов’язано з прошивкою.

Я проведу вас під час усунення несправностей вашого Samsung Galaxy S6, щоб він працював швидше, як слід. Ми спробуємо вивчити можливі причини і виключити кожну можливість по черзі, поки не зможемо визначити, в чому проблема насправді. Отже, якщо у вас є цей телефон і на даний момент у вас виникає подібна проблема, продовжуйте читати нижче, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Для тих, хто шукає рішення зовсім іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали сотні проблем з моменту початку підтримки цього пристрою. Знайдіть проблеми, однакові чи подібні до ваших, та скористайтесь запропонованими нами рішеннями та / або інструкціями з усунення несправностей. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як усунути неполадки Galaxy S6, який працює дуже повільно

Проблема 1 : Мій телефон почав працювати дуже повільно після того, як я оновив його операційну систему. Це Galaxy S6, і з того дня, як я його отримав, мені завжди подобалося, як він працював донедавна після встановлення оновлення. Щоб відкрити камеру або додаток для надсилання SMS-повідомлень, потрібно більше декількох хвилин. Він також настільки відстає, що переключення між екранами займає занадто багато часу. Я знаю, що це не нормально, але я просто не знаю, що з цим робити. Ви можете допомогти?

Проблема 2 : Привіт, хлопці! Я сподіваюся, що ви могли б допомогти мені з проблемою з моїм телефоном, тому що зараз я більше не можу використовувати його так, як це було раніше, доки він зараз працює так повільно. Я оновив його, оскільки, як мені здається, було сповіщення про оновлення програмного забезпечення. Після оновлення я помітив, що замість того, щоб працювати швидше і плавніше, як інші оновлення, які я завантажував раніше, телефон справді працював повільно. До речі, мій телефон - це Galaxy S6, який був зі мною майже пару років, і з тих пір, як я його придбав, я зіткнувся лише з кількома проблемами і нічого серйозного насправді. Отже, це дуже дратує зараз, коли він працює так повільно після такого великого оновлення, як Нуга. Чи можете ви мені допомогти? Дякую.

Виправлення неполадок : Проблеми, пов’язані з продуктивністю, часто не такі складні, як здається. Насправді телефон, який почав працювати повільно після оновлення мікропрограми, можна віднести до деяких пошкоджених файлів. Але ми справді не можемо бути впевнені, в чому проблема вашого телефону, поки не усунемо неполадки, і саме для цього призначена ця стаття. Отже, якщо ваш Galaxy S6 почав працювати так повільно, ось що вам слід зробити:

Крок 1: Перезавантажте телефон у безпечному режимі та спостерігайте за його роботою

Завантаження лише в безпечному режимі не вирішить проблему, вона просто дасть вам уявлення про те, що спричинило проблему. Але ми намагаємося з’ясувати тут, чи проблема викликана однією або деякими програмами, які ви завантажили з Play Store або встановили вручну. У безпечному режимі всі сторонні програми тимчасово відключені, тому, якщо одна з них спричиняє таку повільну роботу телефону, проблема не повинна виникати в цьому режимі. Ось як ви завантажуєте ваш S6 у безпечному режимі:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з’явиться логотип Samsung Galaxy S6, відпустіть клавішу живлення, а потім негайно натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності.
 4. Утримуйте клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 5. Коли внизу ліворуч з’явиться напис "Безпечний режим", відпустіть клавішу зменшення гучності.

Крок 2: Скиньте та / або видаліть програми, які викликають проблему

Про всяк випадок, якщо телефон працює нормально, перебуваючи в безпечному режимі, тоді досить ясно, що одна або деякі програми на вашому телефоні викликають проблему. Спробуйте перевірити, чи є програми, які потрібно оновити, і якщо є, оновіть усі. Під час оновлення переконайтеся, що ви під’єднані до настільної мережі Wi-Fi, а потім виконайте такі дії:

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Торкніться Меню> Мої програми.
 4. За бажанням торкніться Меню> Налаштування> Автоматичне оновлення програм.
 5. Щоб оновити окрему програму, торкніться програми та натисніть Оновити.
 6. Щоб оновити всі програми (доступні оновлення), торкніться Оновити [xx].

Після оновлення програм і телефону все ще працює повільно, скиньте програми, які, як ви підозрюєте, викликають проблему. Це можна зробити, очистивши кеш-пам’яті та дані:

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Торкніться потрібного додатка.
 6. Щоб відобразити попередньо встановлені програми, торкніться БІЛЬШЕ> Показати системні програми.
 7. Торкніться Зберігання.
 8. Торкніться Очистити кеш.
 9. Торкніться Очистити дані, а потім натисніть OK.

Якщо це не спрацює, вам доведеться видалити програму та переслідувати інші програми, якщо після цього проблема залишається.

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми.
 4. Торкніться Менеджер програм.
 5. Торкніться потрібного додатка.
 6. Натисніть Видалити, а потім натисніть OK.

Крок 3: Перезавантажте телефон у режимі відновлення та протріть розділ кешу

Якщо ваш телефон все ще працює повільно, перебуваючи в безпечному режимі, то майже напевно телефон страждає від проблеми з прошивкою, і перше, що нам потрібно зробити, це видалити всі системні кеші, щоб вони були замінені новими. Вам потрібно стерти розділ кешу, завантаживши телефон у режимі відновлення системи Android або більш відомий як режим відновлення:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли відобразиться екран із логотипом Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено 'wipe cache partition'.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натискайте клавішу зменшення гучності, поки не буде виділено `` так ''.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 9. Коли розділ кешування стирання завершено, виділяється "Перезавантажити систему зараз".
 10. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

Після витирання розділу кеш-пам'яті, і телефон все ще працює погано, у вас немає іншого вибору, крім як скинути його.

Крок 4: Створіть резервну копію файлів і даних, а потім скиньте налаштування телефону

Це найкращий спосіб виключити можливість того, що телефон страждає від проблеми з прошивкою, і найчастіше це виправляє майже всі проблеми, тому варто це робити. Але не забудьте зробити резервну копію важливих файлів та даних. Потім вимкніть захист від заводських скидок і продовжте скидання:

Як відключити захист від заводських скидок на Galaxy S6

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Облікові записи.
 4. Торкніться Google.
 5. Торкніться електронної адреси Google ID. Повторіть для кожної електронної адреси Google.
 6. Торкніться БІЛЬШЕ.
 7. Торкніться Видалити обліковий запис.
 8. Натисніть ВИДАЛИТИ РАХУНОК, щоб підтвердити.

Як скинути налаштування Galaxy S6

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та головну, потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли з'явиться логотип Samsung Galaxy S 6, відпустіть лише клавішу живлення.
 4. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть клавіші збільшення гучності та клавіші Home. На 30 - 60 секунд з'являється повідомлення "Встановлення оновлення системи", після чого з'являється меню відновлення системи Android.
 5. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено “wipe data / factory reset”, потім натисніть клавішу живлення.
 6. Натискайте клавішу зменшення гучності, доки не буде виділено “Так - видалити всі користувацькі дані”, а потім натисніть клавішу живлення.
 7. Після завершення головного скидання виділяється “Перезавантажити систему зараз”.
 8. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Ви також можете скинути налаштування телефону за допомогою меню Налаштування…

 1. На головному екрані торкніться Програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 4. За бажанням торкніться повзунка Резервне копіювання даних, щоб увімкнути або вимкнути.
 5. Якщо потрібно, торкніться повзунка Відновити, щоб увімкнути або вимкнути.
 6. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 7. Торкніться Скинути пристрій.
 8. Якщо увімкнено блокування екрана, введіть PIN-код або пароль.
 9. Натисніть Продовжити.
 10. Торкніться Видалити все.

Сподіваюся, це допоможе.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.