Як виправити Samsung Galaxy S7, який постійно вимикається та перезавантажується після оновлення [Посібник з усунення несправностей]

 • Зрозумійте, чому ваш # Samsung Galaxy S7 (# GalaxyS7) продовжує самостійно вимикатись, і дізнайтеся, як його усунути, намагаючись вирішити проблему.
 • Знайте, що робити, якщо ваш телефон випадково вимикається та перезавантажується самостійно після оновлення мікропрограми.
 • Дізнайтеся, як вирішити проблему з S7, який випадково перезапускається після оновлення.

Проблеми з продуктивністю та прошивкою здаються загальними для Samsung Galaxy S7. З тих пір, як телефон був випущений на початку цього року, ми вже отримували сотні, а то й тисячі скарг від наших читачів. Насправді ми вже опублікували сотні рішень проблем, які ми вже розглядали.

У цьому дописі я розгляну пару найпоширеніших проблем, пов’язаних із прошивкою: випадкові вимкнення та перезавантаження. Частіше ці проблеми виникають після серйозного оновлення мікропрограми, хоча вже було багато звітів із посиланням навіть на незначні оновлення, які можуть спричинити подібні проблеми.

Отже, читайте далі, щоб зрозуміти більше про ці проблеми, знати їх причини та чому вони виникають, а також дізнатися, як усунути несправності у телефоні, який має одну з них.

 • Galaxy S7 вимикається після оновлення
 • Galaxy S7 випадково вимикається та перезавантажується після оновлення прошивки
 • Galaxy S7 перезавантажується самостійно, незалежно від того, я використовую додатки чи взагалі нічого не роблю

Однак для тих, хто має інші проблеми з Galaxy S7, спробуйте знайти рішення своїх проблем на нашій сторінці з усунення несправностей. Як я вже говорив, ми вже розглядали сотні проблем, надісланих нашими читачами, тому спробуйте переглянути сторінку та знайти проблеми, подібні до ваших, та скористатися запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна додаткова допомога, заповніть нашу анкету з питань Android, щоб зв’язатися з нами.

Galaxy S7 вимикається після оновлення

Проблема : Привіт! У мене проблема з телефоном. Це Galaxy S7, який я купив приблизно пару місяців тому. Справа в тому, що коли я купив його, все працювало нормально, доки Samsung не вирішила натиснути на оновлення, яке я, звичайно, завантажив, бо у мене не було вибору. Отже, з 4 днів тому мій телефон уже випадково вимикається, що насправді мене дуже дратує, бо багато разів я набирав текстове повідомлення, коли це сталося. Все, що я хочу, - це щоб телефон працював належним чином, як раніше; ніяких відключень. Отже, чи можете ви, хлопці, допомогти мені з цим, будь ласка?

Виправлення неполадок : Коли телефон самостійно вимикається без будь-якого втручання користувача, він каже, що з його прошивкою чи обладнанням щось не так. Але справа в тому, що ми не будемо знати, в чому проблема насправді, якщо не будемо усувати несправності. Ось чому вкрай необхідно витратити трохи свого часу, намагаючись усунути несправності свого пристрою, щоб, принаймні, уявити, що з ним відбувається. Є проблеми, які легко виправити, і якщо ви не спробуєте їх виправити самостійно і негайно зайдете до магазину та попросите техніка перевірити пристрій, можливо, ви витрачаєте гроші та час ні на що.

У цьому розділі я розгляну проблему з Samsung Galaxy S7, яка, за словами читача, випадково вимикається після оновлення. Я припускаю, що власник говорить про оновлення мікропрограми, яке нещодавно було встановлено на його телефоні. Для такого роду проблем я пропоную вам зробити наступне:

Крок 1: Негайно перезавантажте телефон у безпечному режимі

Пам'ятайте, що ця процедура не є виправленням, а методом, який дасть вам огляд того, що відбувається з вашим телефоном. Це негайно виявить проблему, оскільки завантаження пристрою в безпечному режимі тимчасово вимкне всі сторонні програми, а попередньо встановлені програми працюють на вашому телефоні. Ось як ви завантажуєте Galaxy S7 у безпечному режимі:

 1. Натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 2. Коли з’явиться логотип Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення та негайно утримуйте клавішу зменшення гучності.
 3. Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, поки вона не завершить перезавантаження.
 4. Коли на екрані з’являється “Безпечний режим”, негайно відпустіть клавішу зменшення гучності.

Це необхідний крок, оскільки завжди існує ймовірність того, що причиною випадкових відключень є сторонній додаток. Зайве говорити, що телефон може працювати безпечно в безпечному режимі, не вимикаючись випадковим чином, і в такому випадку наступне, що вам потрібно зробити, це знайти програми, які можуть спричинити проблему. Почніть пошук із нещодавно встановлених програм. Спробуйте видалити кожну підозрілу програму. Ось як ви видаляєте сторонній додаток зі свого телефону:

 1. На головному екрані торкніться піктограми програми.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми та Менеджер програм.
 4. Проведіть пальцем до вкладки ВСЕ.
 5. Знайдіть і торкніться Інтернету.
 6. Спочатку торкніться кнопки Примусове закриття.
 7. Торкніться місця зберігання.
 8. Натисніть Видалити.

З іншого боку, якщо телефон все одно вимикається самостійно, то ми можемо зіткнутися з телефоном із проблемою прошивки.

Крок 2: Спробуйте видалити системні кеші

Кеші - це тимчасові файли, створені системою, щоб зробити загальну продуктивність пристрою кращою та плавнішою. Однак якщо вони пошкоджені, і система продовжує їх використовувати, можуть виникнути подібні проблеми. Річ у тім, що ми не можемо видаляти кожен кеш по одному, тому нам дійсно доведеться стерти вміст усього каталогу, в даному випадку розділу кешу. Не хвилюйтеся, оскільки жоден з ваших файлів або даних не буде видалений. Ось як ви це робите:

 1. Вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "стерти розділ кешу".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію "Так", використовуючи клавішу зменшення гучності, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить стирання розділу кешу. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Після того, як телефон перезавантажиться, продовжуйте спостерігати за ним, щоб знати, чи він все ще самостійно вимикається, і якщо так, то наступний крок може допомогти.

Крок 3: Скиньте налаштування телефону, якщо все інше не вдається

Виконавши перші два кроки, і проблема не зникне, у вас немає іншого вибору, як скинути налаштування телефону. Це необхідний крок, оскільки проблема може бути в самій прошивці. Деякі дані або системні файли можуть бути змінені, видалені або пошкоджені, і саме це призводить до несподіваного вимкнення пристрою.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Як усунути неполадки Samsung Galaxy S7, які не вмикаються [Покрокове керівництво]
 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не вмикається, не завантажується та інші проблеми з живленням
 • Виправте Samsung Galaxy S7, який не вмикається, не заряджається та не реагує після оновлення
 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не вмикається, не завантажується та інші проблеми з живленням

Якщо ви зробили цю процедуру, усі ваші дані та файли будуть видалені, тому краще зробіть резервну копію важливих файлів, оскільки вони не будуть відновлені після видалення. Після резервного копіювання сміливо виконуйте наведені нижче дії:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S7.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші «Головна» та «Гучність вгору», потім натисніть і утримуйте клавішу живлення. ПРИМІТКА . Не має значення, скільки часу ви натискаєте і утримуєте клавіші Home та Volume Up, це не вплине на телефон, але до того часу, коли ви натиснете і утримуєте клавішу живлення, тоді телефон починає реагувати.
 3. Коли на екрані з’явиться Samsung Galaxy S7, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавіші головного екрана та збільшення гучності.
 4. Коли з’явиться логотип Android, ви можете відпустити обидві клавіші і залишити телефон на 30–60 секунд. ПРИМІТКА . Повідомлення "Встановлення оновлення системи" може відображатися на екрані протягом декількох секунд перед тим, як відобразити меню відновлення системи Android. Це лише перша фаза всього процесу.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності перейдіть між параметрами та виділіть "wipe data / factory reset".
 6. Після виділення ви можете натиснути клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Тепер виділіть опцію «Так - видалити всі дані користувача» за допомогою клавіші зменшення гучності та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати її.
 8. Зачекайте, поки телефон закінчить виконувати генеральний скидання. Після завершення виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.
 9. Тепер телефон перезавантажиться довше, ніж зазвичай.

Я майже впевнений, що така процедура буде виправлена ​​цією процедурою, але якщо вона не зникне, вам знадобиться технік, який зможе повторно встановити прошивку на ваш телефон. Тож вам може знадобитися принести його назад до магазину.

Galaxy S7 випадково вимикається та перезавантажується після оновлення прошивки

Проблема : Мій телефон повністю переплутаний. Це S7 без води та фізичних пошкоджень, але було це оновлення, яке, здавалося, спричинило все. Тепер мій телефон постійно вимикається випадковим чином. Коли він не вимикається, він перезавантажується самостійно, незалежно від того, що я роблю. Я не думаю, що мої програми мають до цього щось спільне. Гадаю, все це спричинило оновлення. Якщо ви можете допомогти мені вирішити ці проблеми, я був би вдячний. Заздалегідь спасибі.

Усунення несправностей : Хоча проблема почала проявляти свої симптоми після оновлення, ми маємо підстави вважати, що це проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням. В основному це те ж саме, що і перша проблема, полягає в тому, що нам потрібно додати додатковий крок для обладнання. З огляду на це, ось що, на мою думку, слід зробити для усунення цієї проблеми:

Крок 1: Підключіть пристрій і продовжуйте користуватися ним

Можливо, причиною випадкових відключень і перезавантажень є несправна батарея. Підключення зарядного пристрою телефону, коли він підключений, є одним із способів виключити цю можливість, оскільки це дає телефону стабільне джерело живлення, тому, якщо ми вважаємо, що це правда, пристрій може не вимикатись або перезавантажуватися самостійно при використанні під час підключення до мережі.

Однак потрібно переконатися, що пристрій заряджається належним чином, коли ви підключили його до мережі, оскільки немає сенсу робити цю процедуру, коли телефон взагалі не заряджається. Якщо ваш пристрій не заряджається, можливо, це все-таки проблема акумулятора. Спробуйте прочитати наступні повідомлення, щоб вирішити проблему з телефоном із зарядкою.

 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]
 • Як виправити Samsung Galaxy S7, який не заряджається та інші проблеми із зарядкою
 • Samsung Galaxy S7 не заряджається і відображає помилку "Вологість виявлена ​​в зарядному порту", а також інші проблеми із заряджанням та живленням

Якщо телефон все ще випадково вимикається та перезавантажується, навіть якщо він підключений до мережі та заряджається належним чином, виконайте процедуру усунення несправностей, яку я запропонував вище.

 1. Завантажуйтесь у безпечному режимі - необхідно знати, чи сторонні програми мають щось спільне з проблемою. Потім можна перейти до видалення програм, які могли спричинити проблему.
 2. Видаліть розділ кешу - це для видалення можливих пошкоджених системних кеш-пам’яті, які також можуть спричинити цю проблему. Етапи наведені в першій задачі.
 3. Майстер скинути телефон - це для виключення можливості того, що телефон страждає від серйозної проблеми з прошивкою. Це видалить все, що є у вашому телефоні, тому обов’язково зробіть резервну копію всього важливого.

Galaxy S7 перезавантажується самостійно, незалежно від того, я використовую додатки чи взагалі нічого не роблю

Проблема : Думаю, нещодавно я завантажив оновлення. Не знаю, для чого це було, але після цього телефон почав сам вимикатись і вмикатись. Він постійно перезавантажується самостійно, незалежно від того, використовую я програму або просто лежу на столі без використання. Я не впевнений, чи можна це виправити без допомоги спеціаліста, але якщо ви, хлопці, знаєте, як вирішити цю проблему, допоможіть мені. Дякую.

Усунення несправностей : Як і перша проблема, ця проблема також може бути викликана проблемою мікропрограми чи обладнання. У другій проблемі ми додали крок для усунення несправностей, щоб виключити можливість того, що несправна батарея є причиною випадкових відключень і перезавантажень, але в цьому розділі ми також додамо ще один крок для вирішення іншої можливості.

Крок 1: Переконайтесь, що клавіша живлення не застрягла

Коли клавіша живлення закріплена, телефон буде в циклі завантаження, однак були випадки, коли телефони випадково перезавантажувались. Подивившись безпосередньо на клавішу живлення, ви відразу застрягнете чи ні. Якщо воно застрягло, спробуйте кілька разів натиснути, щоб перевірити, чи можете ви виправити це так. Якщо ні, тоді нехай технік негайно подивиться на це. Однак, якщо він не застряг, спробуйте натиснути на нього, щоб побачити, чи він не зафіксується, як раніше, оскільки також існує ймовірність пошкодження клавіші живлення.

СХОЖІ ПОВІДОМЛЕННЯ:

 • Виправлено Samsung Galaxy S7 Edge, який постійно перезавантажує та інші проблеми, пов’язані з живленням [Посібник з усунення несправностей]
 • Samsung Galaxy S7 продовжує видавати та заморожувати проблеми та інші пов'язані з цим проблеми

Крок 2: Зарядіть телефон і продовжуйте користуватися ним

Подібно до того, що я сказав у другій проблемі, найкраще уважно спостерігати за телефоном, щоб перевірити, чи проблема все-таки виникає, навіть якщо у нього стабільне джерело живлення, тому що якщо це так, ми можемо дивитись на пристрій, який страждає випуск батареї. Хоча ви нічого не можете зробити з цим самостійно, ви можете скористатися послугами техніка для заміни акумулятора або додатково перевірити, чи можна усунути проблему, не замінюючи нічого.

Якщо проблема все-таки виникає, навіть якщо телефон заряджається, виконайте такі дії:

 1. Завантажуйтесь у безпечному режимі - необхідно знати, чи сторонні програми мають щось спільне з проблемою. Потім можна перейти до видалення програм, які могли спричинити проблему.
 2. Видаліть розділ кешу - це для видалення можливих пошкоджених системних кеш-пам’яті, які також можуть спричинити цю проблему. Етапи наведені в першій задачі.
 3. Майстер скинути телефон - це для виключення можливості того, що телефон страждає від серйозної проблеми з прошивкою. Це видалить все, що є у вашому телефоні, тому обов’язково зробіть резервну копію всього важливого.

Сподіваюся, що цей посібник з усунення несправностей може допомогти вам вирішити проблему з телефоном.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.