Як зробити знімок екрана Samsung Galaxy S10 Plus

Є кілька способів зробити знімок екрана на вашому Samsung Galaxy S10 Plus, але для мене я б вдався лише до двох найпростіших методів. Ці методи будуть працювати на вашому пристрої нестандартно. Само собою зрозуміло, вам не потрібно змінювати будь-які налаштування або завантажувати програми лише для того, щоб мати можливість захопити екран.

У цій публікації я розповім вам, як легко зробити знімок екрана на Galaxy S10 Plus. Я впевнений, що методи, які я покажу вам у цій статті, можуть вам дуже допомогти, особливо якщо ви оновили Android-пристрій середнього класу до S10 Plus, який має розширені функції. Якщо ви один із власників цього телефону і хочете знати, як зробити знімок екрана, продовжуйте читати, оскільки ця публікація може вам допомогти.

Але перш ніж перейти до наших навчальних посібників, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей, оскільки ми вже розглядали деякі найпоширеніші проблеми з цим пристроєм. Якщо вам потрібна додаткова допомога у вирішенні вашої проблеми, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть «надіслати», щоб зв’язатися з нами.

Зробіть скріншот на Galaxy S10 Plus за допомогою кнопок

Для цього методу потрібно просто натиснути пару кнопок, і екран буде захоплений. Немає налаштувань, щоб вимкнути або ввімкнути це, і насправді це спосіб за замовчуванням майже для всіх пристроїв Android зробити знімок екрана. Ось як це робиться на вашому Galaxy S10 Plus ...

 1. Відкрийте вміст, який потрібно захопити, і переконайтеся, що він відображається на екрані.
 2. Одночасно натисніть клавіші зменшення гучності та живлення.
 3. Екран блиматиме секунду, і це ознака того, що екран було захоплено.
 4. Доступ до знімка екрана можна переглянути або переглянути через Галерею.

Особисто я вважаю за краще використовувати цей метод, якщо використовую інші пристрої Android. Однак я використовую флагмани Samsung, такі як Galaxy S10 Plus, є ще один дуже простий спосіб, і якийсь крутий, зробити знімок екрана, крім кнопки зйомки.

Як вимкнути кнопку Bixby на Samsung Galaxy S10 Plus

Зробіть знімок екрана на Galaxy S10 Plus за допомогою пальця, щоб провести знімок

Хоча я віддаю перевагу першому методу, якщо я використовую інший пристрій Android, це мій улюблений, якщо я використовую один із флагманських телефонів Samsung. Завжди захоплює думка, що ти можеш користуватися рукою, як сканером, і не тільки це, ти не повинен ідеально встигати натискати дві клавіші, як наведену вище. Все, що вам потрібно зробити, це провести стороною руки від однієї крайньої панелі екрана до іншої, і все, не потрібно натискати та утримувати кнопки. Щоб ви керувались відповідним чином, виконайте такі прості кроки, щоб зробити знімок екрана за допомогою функції «Проведення пальцем» Galaxy S10 Plus або інтелектуального захоплення за допомогою крайньої панелі:

 1. Відкрийте вміст, який потрібно захопити, і переконайтеся, що він відображається на екрані.
 2. Проведіть стороною руки від одного крайового екрану або крайніх панелей до іншого. Ви можете провести пальцем зліва направо або навпаки. Ви також можете спробувати нижню частину екрана. 
 3. Екран блиматиме секунду, і це ознака того, що на екрані було зроблено прокручування або знімок екрана.
 4. Доступ до знімка екрана можна переглянути або переглянути через Галерею, і ви можете розумно їх вибрати.

Цю функцію потрібно ввімкнути в попередніх моделях Galaxy для Galaxy S10 Plus та її варіантів, вона включена нестандартно, і ви можете легко зробити знімок екрана на Galaxy S10 Plus. 

Окрім цих методів, ви також можете використовувати цифровий асистент Bixby від Samsung, щоб зробити знімок екрана на своєму пристрої Samsung Galaxy S10 Plus. Просто натисніть і утримуйте на телефоні спеціальну кнопку Bixby на телефоні і скажіть: "Зробіть знімок екрана".

Виправлено помилку "На жаль, Instagram зупинився" на Samsung Galaxy S10 Plus

Я сподіваюся, що нам вдалося пролити світло, коли йдеться про знімок екрана на Galaxy S10 Plus. Ми були б вдячні, якщо б ви допомогли нам поширити цю інформацію, тому, будь ласка, поділіться цим повідомленням, якщо вважаєте це корисним. Щиро дякую за читання!

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook або підписавшись на нас у Twitter. Права захищені.

ВІДПОВІДНІ ПОСТИ:

 • Виправлено помилку "На жаль, Twitter зупинився" на Samsung Galaxy S10 Plus
 • Як виправити Samsung Galaxy S10 Plus, який працює повільно
 • Підключення Wi-Fi Samsung Galaxy S10 Plus постійно падає