Як виправити Карти Google, які постійно збиваються на вашому Samsung Galaxy S9 Plus (прості кроки)

"На жаль, Карти зупинилися!" - Це сумно відома помилка, яка може виникнути будь-коли в різних планшетах та смартфонах Android, і Samsung Galaxy S9 Plus не є винятком. Очевидно, це проблема з програмним забезпеченням, яку, можливо, спровокували деякі інші неправдиві програми, помилки програмного забезпечення та шкідливі програми або системні збої в роботі телефону. Для мережевих додатків, які мають такий тип помилок, серверні проблеми також можуть бути основною причиною. Але добре, що такі помилки, як правило, можна виправити. Все, що вам потрібно зробити, це спробувати виконати деякі обхідні шляхи, поки нарешті не отримаєте розв’язання. У цьому контексті виділено деякі рекомендовані процедури та потенційні рішення для усунення помилок Карт Google, включаючи часті збої в роботі Samsung Galaxy S9 Plus. Прочитайте і спробуйте, якщо щось із цього може вам допомогти.

Перш ніж йти далі, якщо ви знайшли цю публікацію, оскільки намагалися знайти рішення своєї проблеми, спробуйте відвідати нашу сторінку з усунення несправностей Galaxy S9 Plus, оскільки ми вже розглядали більшість поширених проблем із телефоном. Ми вже надали рішення деяких проблем, про які повідомляють наші читачі, тому спробуйте знайти проблеми, подібні до ваших, і скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас, і якщо вам потрібна подальша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "Надіслати".

Перше рішення: перезавантажте телефон.

Найпростішим можливим рішенням дрібних програмних збоїв та помилок програм, включаючи цю, є перезапуск пристрою або програмне скидання. Багато людей змогли знайти цей метод корисним при вирішенні різних видів програмних проблем на пристроях iOS або Android, тому не слід пропускати цей метод. Для початку, ось як виконується м’який скидання або перезавантаження на новій слухавці Samsung S9 Plus:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення .
 2. Торкніться опції Вимкнути.
 3. Ще раз натисніть Вимкнути для підтвердження.
 4. Приблизно через 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення ще раз, поки телефон не завантажиться.

Крім того, ви можете виконати м’який скидання за допомогою апаратних клавіш. Ось як це робиться:

 1. Натисніть і утримуйте одночасно кнопки живлення та зменшення гучності протягом 45 секунд.
 2. Відпустіть обидві кнопки, коли з’явиться логотип Samsung.

Перевірте, чи це вирішило проблему з Картами Google вашого телефону.

Друге рішення: Примусово закрити всі фонові програми.

Окрім розрядження акумулятора, збої програм, млявість та інші проблеми також відносяться до фонових додатків, особливо коли будь-яка з них пошкоджена. Щоб переконатись, що проблема, з якою ви стикаєтесь із Картами Google, яка постійно збивається на вашому телефоні, не пов’язана з фоновими помилками додатків, закрийте їх, щоб вони не запускались зараз. Ось як:

 1. Торкніться й утримуйте клавішу нещодавніх програм у нижньому лівому куті телефону. Це відкриє останні попередні перегляди програм.
 2. Знайдіть Карти Google, а потім проведіть пальцем праворуч, щоб закрити.
 3. Або натисніть X, щоб закрити програму.
 4. Якщо у вас у фоновому режимі запущено кілька програм, натисніть опцію ЗАКРИТИ ВСЕ.

Після закриття фонових програм перезавантажте телефон. Це допомагає звільнити трохи місця у внутрішній пам’яті телефону.

Третє рішення: оновіть останню версію Карт Google.

Настійно рекомендуємо постійно оновлювати програми, щоб усі вони були оптимізовані, стабільні та не мали помилок. Якщо ви не ввімкнули опцію автоматичного оновлення на своєму телефоні, вам доведеться вручну перевіряти наявність доступних оновлень для ваших програм, включаючи Карти Google. Щоб перевірити наявність оновлень програм на вашому Samsung S9 Plus, виконайте такі дії:

 1. Відкрийте екран програм , провевши пальцем по порожньому місці з головного екрана.
 2. Торкніться Play Store.
 3. Перейдіть до Меню-> Мої програми.
 4. Перевірте, чи є доступні оновлення для ваших програм, зокрема Карт Google.
 5. Натисніть Оновити поруч із Картами Google, щоб встановити нові оновлення для програми.
 6. Якщо ви бачите кілька оновлень, торкніться опції Оновити всі програми з оновленнями, доступними одночасно.

Після встановлення всіх оновлень програми перезавантажте телефон, щоб застосувати всі останні зміни. Потім відкрийте Карти Google, щоб перевірити, чи працює вона вже нормально і стабільно.

Четверте рішення: очистити кеш-пам’ять і дані додатка Карти Google або Карти.

Очищення кеш-пам’яті та даних із програми Карти чи Google Maps може потенційно вирішити проблему, якщо вона спричинена пошкодженим кешем або тимчасовими файлами, що зберігаються у програмі. Ось як очистити кеш додатків та дані на вашому Samsung S9 Plus:

 1. Відкрийте екран програм , провевши пальцем угору по порожньому місці з головного екрана.
 2. Торкніться Налаштування.
 3. Торкніться Програми .
 4. Виберіть зі списку Карти Google або Карти .
 5. Торкніться Зберігання.
 6. Виберіть опцію Очистити кеш, щоб ініціювати очищення кеш-файлів із програми.
 7. Виберіть опцію Очистити дані, щоб видалити тимчасове сховище даних у програмі.
 8. Підтвердьте дію, натиснувши Видалити.

Крім того, ви можете очистити всі файли кеш-пам’яті та дані на сховищі пристрою. Ось як:

 1. Щоб отримати доступ до екрана програм , проведіть пальцем угору по порожньому місці з головного екрана.
 2. Потім торкніться Налаштування .
 3. Виберіть Обслуговування пристрою.
 4. Потім торкніться Зберігання внизу праворуч.
 5. Нарешті, натисніть Очистити зараз .

Очистивши кеш-пам’ять і дані з Карт Google, перезапустіть телефон і перевірте, чи це вирішило проблему. Якщо ні, то рухайтеся далі та спробуйте інші рішення.

П’яте рішення: Витріть розділ кешу на вашому Samsung S9 Plus.

Видалення розділу кеш-пам'яті - це ще одна процедура очищення кеш-пам'яті, але цього разу це на системному розділі телефону. Як і кеш програми, тимчасові файли, що зберігаються в системному розділі, також можуть спричинити подібні проблеми, коли вони пошкоджені. Щоб виключити це з можливих тригерів, ви можете стерти розділ кешу на вашому Samsung S9 Plus, виконавши наступні кроки:

 1. Вимкніть пристрій.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу збільшення гучності та клавішу Bixby / Home , потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли відобразиться логотип Android, відпустіть усі три клавіші.
 4. Повідомлення " Встановлення оновлення системи" відображатиметься протягом 30 - 60 секунд, перш ніж з’являться опції меню відновлення системи Android .
 5. Натисніть клавішу зменшення гучності кілька разів, щоб виділити стерти розділ кешу з поданих параметрів.
 6. Натисніть клавішу живлення, щоб вибрати.
 7. Натисніть клавішу зменшення гучності, щоб виділити Так , а потім натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити вибір.
 8. Коли розділ кешу стирання буде завершено, система перезавантаження тепер буде виділена.
 9. Натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити пристрій.

На відміну від головного скидання або скидання заводських налаштувань, видалення розділу кеш-пам'яті не видаляє ваші дані та особисту інформацію з внутрішньої пам’яті, тому не призводить до втрати даних. Тим не менш, можливо, вам все одно доведеться розглянути можливість відновлення заводських налаштувань даних, якщо проблема не зникне після попереднього процесу.

Інші варіанти

Зверніться до свого оператора або до служби підтримки Samsung, особливо якщо програма Google Maps почала аварійно працювати після встановлення нового оновлення програмного забезпечення на вашому пристрої. Можливо, оновлення містить деякі помилки, які вимагають виправлення виправлення. Крім того, ви можете звернутися до команди підтримки Google для подальшої допомоги у виконанні більш досконалих рішень для усунення несправностей та вирішення складних програмних помилок із самого додатка.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

Публікації, які ви також можете переглянути:

 • Як виправити Samsung Galaxy S9 Plus, який не вмикається (прості кроки)
 • Що робити, якщо ваш Samsung Galaxy S9 Plus починає працювати повільно (прості кроки)
 • Як виправити свій Samsung Galaxy S9 Plus за допомогою чорного екрану смерті (прості кроки)
 • Як скинути заводські налаштування або виконати генеральний скидання на Samsung Galaxy S9 Plus і коли їх використовувати
 • Як виправити Spotify, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 Plus (прості кроки)
 • Як виправити додаток Facebook, який продовжує збій на Samsung Galaxy S9 Plus? [Посібник з усунення несправностей]