Як дивитися онлайн-трансляцію NCIS без кабелю

Перерізання кабельної підписки може викликати занепокоєння, якщо ви все ще хочете мати можливість дивитися улюблені шоу. Без кабелю все ще може бути важко зловити своїх улюблених, оскільки багато служб, які “претендують” на те, щоб дозволити вам їх переглядати, наприклад, NCIS, вимагають входу в систему з провайдером кабельного телебачення. Однак, з появою потокових служб (і наскільки популярними вони стали), ви все одно можете дивитись NCIS, не маючи жодного втручання кабельного провайдера.

Короткий огляд: Як дивитися NCIS Live Online без кабелю

  • Пожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa Voice
  • Roku Ultra | 4K
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Якщо ви все ще хочете переконатися, що зможете дивитись NCIS після того, як ви перервете підписку на кабель, виконайте наведені нижче дії, і ми покажемо вам, як.

Як дивитися онлайн-трансляцію NCIS без кабелю

Пожежне телебачення та Року

NCIS виходить в ефір CBS, тому, якщо ви хочете йти в ногу зі своїм розкладом NCIS, незалежно від того, який у вас є пристрій для потокового передавання, вам потрібно переконатися, що ви можете завантажити на нього програму CBS. Якщо ви вирішите вибрати Amazon Fire TV або Roku Ultra, ви зможете завантажити програму CBS All Access.

За допомогою програми CBS All Access ви зможете переглядати весь вміст CBS, який ви хочете, включаючи NCIS. І якщо ви просто шукаєте NCIS, це ваш найдешевший варіант, оскільки фактичні потокові послуги починаються щомісячно, але ви отримуєте набагато більше каналів.

Купуйте на Amazon (Fire TV) Купити на Amazon (Roku)

Хулу з прямим телебаченням

Що стосується перегляду NCIS на потокових послугах, ваші можливості обмежені. Однак новий пакет Hulu "З телевізором у прямому ефірі" пропонує CBS, що дозволяє вам ловити NCIS (коли він виходить в ефір) на будь-якому з ваших улюблених пристроїв - на вашому телефоні Android, планшеті, комп'ютері, смарт-телевізорі.

Hulu з Live TV - один із найдорожчих варіантів тут. Окрім того, що ви можете дивитись телевізійну трансляцію в Інтернеті, ви також отримуєте доступ до всієї потокової бібліотеки Hulu.

Ви можете перевірити це безкоштовно за посиланням нижче.

Купуйте на Hulu

YouTube TV

Google також зміг укласти контракт із CBS на трансляцію таких шоу, як NCIS (на підтримуваних ринках). YouTube TV працює трохи дешевше, ніж Hulu, з Live TV. Ви отримаєте багато більше телевізійних каналів, ніж просто CBS, які ви можете дивитись через телефон, планшет, комп’ютер та Smart TV. Знову ж таки, після відмови від підписки на кабельне телебачення, ви продовжуєте здавати телебачення - це зовсім небагато грошей, тому YouTube також пропонує безкоштовну пробну версію. Мало того, але ви можете скасувати в будь-який час.

Ви можете розпочати роботу з безкоштовною пробною версією за посиланням нижче.

Купуйте на Youtube

Як дивитися онлайн-трансляцію NCIS без винесення кабельного вироку

Як бачите, CBS не виходить в ефір на великій кількості потокових служб. Ви зможете зловити його на Hulu за допомогою Live TV та YouTube TV, а також зможете переглядати NCIS принаймні через 24 години після виходу ефірів у Vue, але це приблизно ваш єдиний варіант, що стосується програмного забезпечення. Найкращий варіант - вийти і придбати Fire TV або Roku, завантажити програму CBS All Access і зареєструватися на щомісячну підписку на CBS. Це супер дешевий спосіб це зробити.
ПродуктБрендІм'яЦіна
АмазонкаПожежний телевізор з 4K Ultra HD та пультом дистанційного керування Alexa VoiceПеревірте ціну на Amazon
РокуRoku Ultra | 4KПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.