Вирішено Samsung Galaxy S8 Немає звукового сповіщення в додатку обміну текстовими повідомленнями

#Samsung #Galaxy # S8 - це преміум-пристрій, випущений минулого року, який пропонує кілька чудових функцій для споживачів. Це перший флагманський телефон компанії, який не має фізичної кнопки додому, а віртуальна кнопка додому вбудована в його 5,8-дюймовий дисплей Super AMOLED. Телефон використовує процесор Snapdragon 835, який відомий своєю чудовою продуктивністю. Хоча це надійна модель, існують випадки, коли можуть виникнути певні проблеми, які ми вирішимо сьогодні. У цій останній частині нашої серії виправлення неполадок ми вирішимо, що Galaxy S8 не видає звукового сповіщення про проблему програми обміну текстовими повідомленнями та інші пов’язані проблеми.

S8 Немає звукового сповіщення в додатку обміну текстовими повідомленнями

Проблема: Під час подальшого розслідування проблеми з текстовим повідомленням Galaxy S8, про яку я не отримую звукового сповіщення, коли отримую текст. Я потрапляю в мої сповіщення про програми, повідомлення, загальне сповіщення дає мені лише два варіанти; Немає звуку або вимкнено. Потім у Нових Повідомленнях; знову є лише два варіанти Без звуку або Вимк. ДОПОМОГА! Це так засмучує !!!!!

Рішення: Перше, що вам потрібно буде зробити в цьому випадку, це натиснути і утримувати значок програми обміну текстовими повідомленнями, а потім натиснути на інформацію про програму. Прокрутіть униз до сповіщень і переконайтеся, що вони не заблоковані. Якщо це так, просто торкніться повзунка Дозволити сповіщення у положення Увімкнено. Після цього ви зможете отримувати текстові сповіщення.

Ви також можете перейти до налаштувань сповіщень текстових повідомлень телефону, щоб налаштувати спосіб отримання сповіщень.

  • Торкніться Повідомлення
  • Торкніться значка меню
  • Торкніться Налаштування.
  • Торкніться Сповіщення.
  • Торкніться перемикача Повідомлення, переконайтесь, що він увімкнений.

Фотографії S8 неможливо прочитати на іншому пристрої

Проблема: Я зробив фотографії на своїй галактиці s8 і скопіював їх на SD-карту на дружині S7. Коли вона заглядала в галерею за допомогою телефону, фотографії не відображалися. Всі інші фотографії на SD справді з'явилися як завжди. Я використав свої файли та зміг перейти до зображень на SD-карті. Вони відображалися чудово через Мої файли. Через деякий час в Інтернеті я видалив .nomedia файли, очистив кеш у галереї та видалив дані та кеш у процесі зберігання медіа. Я перезапустив телефон і дав час для відновлення індексу. З'явилися всі фотографії, але не ті, які я переніс .. Я запустив додаток для оновлення SD і, хоча він додав деякі приховані файли до галереї, не додав мої передані файли. Я перетворив jpgs на png, і вони з'явилися в галереї. Я прийшов до висновку, що має бути різниця у властивостях файлів для файлів s8 та S7.Чи знаєте ви, чи це так, і чи можна це вирішити? Всі версії S7 оновлені. Буду вдячний за будь-яку пораду

Рішення. Схоже, проблема може бути спричинена помилкою в процесі копіювання. Як ви скопіювали фотографії на SD-карту? Процес, який ви зробили, може бути фактором, що спричиняє проблему. Спробуйте використати з’єднання Bluetooth для передачі фотографій між пристроями. Ви також можете спробувати підключити обидва телефони до комп’ютера, а потім скористатися програмою керування файлами комп’ютера, щоб скопіювати фотографії з S8 на S7.

Програма S8 Instagram продовжує падати

Проблема: Привіт, спочатку я хотів би подякувати Вам за те, що Ви пропонуєте цю послугу! У минулому ваш веб-сайт мені неодноразово допомагав, і я сподіваюся, це буде відносно легким виправленням. У мене є Samsung Galaxy S8 на середньому тарифному плані з koodo - моя програма Instagram не працює належним чином. При спробі завантажити відео в історію або перегляді інших відео, програма застигне на хвилини, перш ніж нарешті вийде з ладу. Видалення програми та перевстановлення працювали протягом короткого періоду часу, але проблема не зникає. Ця проблема погіршується моїм підключенням і відключенням Wi-Fi (я читав про зміну каналу на своєму маршрутизаторі, і, на жаль, і 2.4, і 5 мають однакову проблему). Мені цікаво, чи це поширена проблема з цією моделлю - заздалегідь дякую за будь-яку допомогу чи інформацію, яку ви можете надати!

Рішення: Існує ймовірність того, що проблему спричинено переривчастим підключенням до Інтернету. Щоб перевірити, чи це так, спробуйте підключити телефон до іншої мережі Wi-Fi, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає.

Якщо це сталося, переконайтеся, що ваш телефон працює на останньому оновлення програмного забезпечення. Також найкраще очистити кеш-пам’ять та дані програми Instagram від диспетчера програм, а потім перевірити, чи проблема все ще не виникає.

Помилка зупинки програми S8 Clock

Проблема: Привіт, у мене 6-місячний Samsung Galaxy S8, і саме сьогодні додаток з годинником випадково розбився. Перезавантаження телефону або очищення кешу програми годинника не допоможуть. Додаток не відкриватиметься, просто повторюватиметься “Додаток годинника зупинено” знову і знову. Будь-яка допомога чи ідеї дуже вдячні!

Рішення. Якщо очищення кеш-пам’яті та даних програми годинника з диспетчера програм не вирішує проблему, виконайте додаткові кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Увімкніть телефон у безпечному режимі. Якщо проблема не виникає в цьому режимі, її причиною може бути програма, яку ви завантажили. Дізнайтеся, що це за програма, та видаліть її.
  • Витріть розділ кешу телефону з режиму відновлення.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.