Як виправити Google Pixel 2, який не заряджається [Посібник з усунення несправностей]

Google Pixel 2 та Pixel 2 XL є одними з останніх учасників ринку смартфонів Android цього року. Ці нові пристрої Google вважаються неймовірними і, мабуть, найкращими телефонами Android на сьогоднішній день. Але, як і будь-які інші смартфони, ці нові телефони можуть також піддаватися різним типам проблем, що виникають в інших телефонах Android. Однією з найпоширеніших проблем, яка, як очікується, буде проявлятися, є енергія, особливо щодо зарядки. Прочитайте далі, щоб дізнатись, що може призвести до того, що ваш пристрій Pixel 2 зупинить або відмовиться від зарядки, і що потрібно зробити як засіб вирішення.

Що призводить до того, що ваш телефон Google Pixel 2 не заряджається, повільно заряджається або припиняє заряджання?

Коли смартфон не заряджається, це не завжди означає, що винна батарея. Хоча це може бути одним із факторів, на який слід звернути увагу, ви не можете просто покласти провину прямо на погану батарею, особливо на нових пристроях, таких як Google Pixel 2. Часто в цьому винне програмне забезпечення. Чому і як програмне забезпечення може запобігти зарядці телефону, про яку ви запитували? Відповідь проста. Ваш телефон - зручний комп’ютер, який працює як система. Все у вашому пристрої запрограмовано на роботу з кожним з апаратних компонентів. Наприклад, програма камери потрібна, щоб використовувати камеру телефону для фотографування чи відеозйомки. У цьому випадку додаток камери (програмне забезпечення) - це програма, спеціально розроблена для роботи з камерою (апаратне забезпечення). Якщо з програмою камери щось піде не так,тоді, швидше за все, камера телефону буде працювати не за призначенням, а може бути і навпаки. Те саме поняття застосовується до функцій зарядки вашого телефону. У вашому телефоні також є спеціальна програма, відповідальна за зарядку. Єдина різниця, яку він має з іншими програмами, полягає в тому, що для його роботи не буде потрібно втручання користувача. Поки виявляється, що телефон підключений до зарядного пристрою та порту зарядки, програма запускається. І саме тоді він вирішує, дозволити пристрою заряджатися чи ні. Якщо з програмою, відповідальною за виконання функцій зарядки, щось піде не так, тоді саме на пристрої виникають проблеми із заряджанням, такі як повільна зарядка, неповна зарядка чи взагалі не зарядка. Те саме може статися, якщо інші програми на телефоні поводяться неправильно.Деякі програми можуть впливати на певні функції, такі як зарядка. Помилкове оновлення, включаючи основні оновлення системи Android, також виявилось серед можливих винуватців. І найгірша можлива причина - пошкодження обладнання, що часто трапляється, коли телефон намокає або падає, а потім більше не заряджається.

Якщо не винен несправний апарат, ви все одно можете щось зробити, намагаючись усунути проблему на своєму кінці, і примусити пристрій заряджатись за призначенням.

Потенційні рішення та способи вирішення проблем із зарядкою на Google Pixel 2

Враховуючи, що основна причина полягає в програмному забезпеченні, а не у фізичному або рідинному пошкодженні пристрою, у вас більше шансів виправити пристрій і знову зарядити його. Наступні обхідні шляхи допоможуть вам виявити проблему, визначити тригер та, нарешті, виправити ваш Pixel 2, який не заряджається. Не забудьте протестувати свій пристрій після виконання кожного методу, щоб ви знали, чи проблему вже вирішено. Якщо потрібно, перейдіть до наступного застосовуваного методу.

Перші речі, які потрібно зробити та перевірити перед усуненням несправностей

 • Вивчіть зарядне обладнання. Перевірте та переконайтесь, що зарядний кабель, зарядний адаптер, зарядний порт та джерело живлення працюють. Іноді основну проблему викликає будь-яке зарядне обладнання, що використовується. Щоб виключити це з можливих причин, попередньо перевірте та переконайтесь, що все працює. Спробуйте використати інший зарядний кабель, зарядний адаптер, зарядний порт або джерело живлення, сумісний із вашим пристроєм. Це допоможе вам визначити, чи є проблема проблемою кабелю, адаптера, порту чи джерела живлення.
 • Не користуйтесь телефоном під час заряджання . Наскільки це можливо, уникайте використання телефону під час заряджання. Окрім заходів безпеки, це також дозволить пристрою швидше заряджатися, оскільки не буде перебоїв. Використання телефону під час заряджання - одна з причин того, чому ваш пристрій заряджається дуже повільно або не може бути повністю заряджений.

Перевіривши, що всі засоби зарядки працюють, але все ще ваш Pixel 2 не заряджається, спробуйте спробувати ці подальші способи вирішення.

Перезавантажте Google Pixel 2 (якщо застосовується)

Якщо на вашому пристрої все ще залишається мало енергії, спробуйте перезавантажити телефон. Це усуне ймовірність несправності програми або програмного збою, що заважає пристрою заряджатися.

 1. Вимкнення та повторне ввімкнення пристрою (м’який скидання) не вплине на дані на вашому пристрої. Для початку, ось як виконується м’який скидання на Google Pixel 2:
 2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення з правого краю.
 3. Торкніться опції Вимкнути.
 4. Або ви можете просто натиснути і утримувати кнопку живлення приблизно 10 секунд, поки вона не перезавантажиться.

Калібруйте акумулятор (якщо є)

Якщо ви цього ще не зробили, і це можливо, спробуйте відкалібрувати акумулятор на телефоні.

Калібрування акумулятора може допомогти забезпечити працездатність акумулятора, а також пристрій відображатиме правильний рівень заряду. Процес передбачає розряджання батареї, тому слід проводити лише зрідка. Зверніть увагу, що на тривалість роботи акумулятора може негативно впливати постійне розряджання або повний розряд акумулятора. Якщо ви хочете спробувати, і ви можете, ось як це робиться:

 1. Повністю розряджайте акумулятор, використовуючи його, доки він не вимкнеться.
 2. Увімкніть його знову, а потім дайте йому самостійно вимкнутись.
 3. Після вимкнення підключіть його до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися, поки індикатор зарядки не покаже, що він вже досяг 100 відсотків.
 4. Від'єднайте телефон від зарядного пристрою, а потім увімкніть його.
 5. У випадку, коли телефон не каже, що він заряджений на 100 відсотків, знову підключіть його до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися трохи довше, поки він не досягне 100 відсотків.
 6. Якщо акумулятор повністю заряджений (100 відсотків), вимкніть зарядний пристрій і перезавантажте телефон.
 7. Тепер використовуйте телефон знову, як зазвичай, поки він повністю не закінчиться і не вимкнеться самостійно.
 8. Підключіть його до зарядного пристрою і дайте йому зарядитися, поки він не досягне 100 відсотків без будь-яких перерв.
 9. Увімкніть телефон.

Тепер акумулятор повністю відкалібрований. Спробуйте підключити його до зарядного пристрою і перевірте, чи він вже заряджається, як передбачалося. Ви можете спробувати інше джерело живлення, як-от портативний комп'ютер, автомобільний зарядний пристрій або банк живлення.

Інші варіанти для розгляду

 • Вирішення проблем із програмами. Окрім попередніх методів, є й інші обхідні шляхи, які ви можете спробувати спробувати, але лише якщо ви можете. Якщо у вас все ще залишається трохи енергії на вашому Google Pixel 2, спробуйте спочатку вирішити проблеми з програмами. Якщо можете, спробуйте закрити всі програми, що працюють у фоновому режимі. Будь-яка з цих програм може бути тригером або перешкоджати заряджанню пристрою. Якщо проблема починається після встановлення нової програми, то, мабуть, винна саме ця нова програма. Запуск телефону в безпечному режимі може допомогти вам визначити, чи винна стороння програма. Якщо можливо, завантажте Google Pixel 2 у безпечний режим, а потім спробуйте зарядити його в безпечному режимі.
 • Головне скидання. Незважаючи на те, що я не рекомендую робити це, враховуючи, що на вашому пристрої вже мало енергії, головне скидання або заводське скидання також є ще одним варіантом, який слід враховувати при вирішенні проблем, пов'язаних із програмним забезпеченням у мобільних пристроях. Як вже згадувалося раніше, часто телефон не заряджається через проблеми із програмним забезпеченням замість поганого заряду акумулятора. Скидання налаштувань до заводських налаштувань може бути вашим останнім засобом вирішення проблем із програмним забезпеченням, оскільки воно повністю витирає ваш пристрій, таким чином даючи вашому телефону новий чистий запуск.

Якщо ви хочете спробувати і це можливо, ось як загально скинути свій Google Pixel 2:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки пристрій повністю не вимкнеться.
 2. Натисніть та утримуйте кнопку зменшення гучності приблизно 3 секунди.
 3. Через 3 секунди натисніть клавішу живлення , утримуючи кнопку зменшення гучності ще 3 секунди, потім відпустіть обидві кнопки.
 4. За допомогою кнопок зменшення або зменшення гучності виділіть відновлення з поданих параметрів.
 5. Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити вибір.
 6. Коли на екрані з’явиться логотип Android , утримуйте клавішу живлення приблизно 2 секунди.
 7. Утримуючи клавішу живлення, швидко натисніть кнопку збільшення гучності.
 8. Виділіть опцію Видалити дані / скинути заводські налаштування , натиснувши кнопку гучності, а потім натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити вибір.
 9. За допомогою кнопки гучності виберіть Так - видалити всі користувацькі дані, а потім натисніть кнопку живлення для підтвердження.

Зачекайте, поки телефон перезавантажиться. Після перезавантаження спробуйте зарядити свій пристрій і перевірте, чи він це вже в змозі зробити. Ви можете продовжувати налаштування пристрою, як тільки він повністю зарядиться.

 • Нарешті, обов’язково заряджайте пристрій належним чином . Наскільки це можливо, використовуйте лише оригінальне зарядне обладнання для вашого пристрою. Інші сторонні зарядні пристрої або зарядні адаптери можуть бути несумісними з вашим Google Pixel 2, тому він не заряджатиметься за допомогою цього обладнання. На жаль, бездротова зарядка не підтримується в серії Pixel 2, тому її зараз не можна розглядати серед варіантів зарядки.

Якщо жоден із цих методів не може вирішити проблему, а ваш Google Pixel 2 все одно не заряджається, спробуйте зв’язатися з оператором вашого пристрою, щоб отримати інші варіанти, або передати проблему до служби підтримки Google. Якщо це доведено через несправність програмного забезпечення чи системної помилки, це слід належним чином вирішити іншим оновленням, яке містить виправлення.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.