Як виправити повільне завантаження гри або програми Xbox One

Однією з найпоширеніших проблем, з якими стикаються багато користувачів Xbox One, є повільне завантаження гри чи програми. Цю проблему, як правило, спричиняють фактори поза консоллю, такі як проблеми на стороні провайдера, низька пропускна здатність або збої в мережевому обладнанні. У багатьох випадках проблему повільного завантаження можна виправити на рівні користувача.

Якщо ваша установка повільна і закінчується назавжди, або якщо індикатор виконання завантажень та оновлень деякий час не рухався, можливо, у вас проблема повільного завантаження. Дізнайтеся, що вам потрібно зробити, дотримуючись рішень у цьому посібнику.

Причини повільного завантаження гри та додатків

Якщо у вас виникає проблема повільного завантаження на вашому Xbox One, слід враховувати кілька факторів. Давайте коротко обговоримо кожен із них.

Повільне підключення до Інтернету від провайдера.

Повільне підключення до Інтернету іноді може бути спричинене проблемами з боку Інтернет-провайдера. Однією з найпоширеніших проблем, пов'язаних з Інтернет-провайдером, які впливають на абонентів, може бути регулювання, коли Інтернет-провайдер навмисно уповільнює з'єднання. Це може статися, коли виникає збій або необхідні періоди технічного обслуговування мережі. Якщо ви помітили, що швидкість підключення до Інтернету є низькою протягом певних годин дня або певних днів тижня, можливо, це пов’язано з вашим провайдером. Спробуйте завантажувати свої ігри чи програми ввечері, щоб перевірити, чи швидкість покращується.

Низька пропускна здатність.

Якщо ви використовуєте кілька пристроїв у домашній мережі, можливо, вони затягують пропускну здатність завантаження та конкурують з вашою консоллю Xbox One. Спробуйте вимкнути будь-який із своїх пристроїв, які можуть транслювати або завантажувати файли, ігри чи програми, щоб перевірити, чи це допомагає.

Перешкоди сигналу Wi-Fi.

Якщо ви використовуєте налаштування бездротового зв'язку на консолі Xbox One, інші бездротові пристрої можуть перешкоджати сигналу та спричиняти повільне падіння або роз'єднання. Якщо можливо, спробуйте підключити консоль дротом до маршрутизатора.

Виправлення проблеми повільних завантажень Xbox One

Для виявлення причини, через яку ваш Xbox One повільно завантажує гру або програму, потрібно виконати ряд кроків із усунення несправностей.

 1. Цикл живлення консолі.

  Ви можете оновити систему, виконавши апаратне скидання. Це робить очищення мережевої карти та пам'яті та перезавантаження системи. 

 2. Перевірте швидкість завантаження.

  Ви можете перевірити фактичну швидкість завантаження гри чи програми, яка завантажується. Ви повинні зробити це, якщо ваша консоль завантажується повільно навіть для гри з невеликим розміром. Ось що ви повинні зробити:

  -Перейдіть до Встановлення ….

  -Перейти до Мої ігри та програми .

  -Виберіть Керування.

  -Виберіть « Черга» та зверніть увагу на швидкість завантаження, показану в грі чи додатку, який встановлюється. Це вказує на поточну швидкість завантаження. Якщо швидкість дійсно низька, ніж менше 1 мегабіт в секунду, завантаження може зайняти багато часу.

  У наведеній нижче таблиці наведено посібник, який покаже вам приблизний час завершення завантаження за поточної швидкості завантаження.

 3. Кинути ігри.

  Ваш Xbox One призначений для призупинення завантажень під час гри, щоб забезпечити максимальний ігровий досвід. Іноді ця функція може зіткнутися з помилкою і може на невизначений час зупиняти завантаження навіть після того, як ви припинили ігри. Щоб побачити, чи система не блокує ваші завантаження, виконайте наведені нижче дії.

  -На головному екрані перейдіть до останньої запущеної гри .

  -З виділеною грою натисніть кнопку меню та виберіть Вийти .

  -Перевірте швидкість завантаження ще раз і переконайтеся, що зараз є покращення.

 4. Видаліть поточну установку програми чи гри.

  Інший ефективний спосіб швидкого завантаження та встановлення - скасувати те, що ви завантажуєте чи встановлюєте, а потім переінсталювати його.

  -На головному екрані відкрийте Мої ігри та програми.

  -Переглянути всі.

  -Виберіть Керування .

  -Виберіть « Черга» та виділіть гру чи додаток, який ви намагаєтеся завантажити.

  -Натисніть кнопку Меню на контролері, а потім виберіть Скасувати .

  -Після цього знову встановіть ігровий диск або перейдіть до магазину Microsoft, щоб завантажити та встановити гру знову.

 5. Запустіть мережевий тест на консолі.

  На цьому кроці ви хочете порівняти швидкість завантаження вашої консолі зі швидкістю завантаження, на яку ви підписалися, у вашого постачальника послуг Інтернету або Інтернет-провайдера. Переконайтеся, що ви призупинили поточні завантаження:

  -На головному екрані відкрийте Мої ігри та програми.

  -Переглянути всі.

  -Виберіть Керування .

  -Виберіть « Черга» та виділіть гру чи додаток, який ви намагаєтеся завантажити.

  -Натисніть кнопку " Меню" на контролері, а потім виберіть " Призупинити встановлення" для кожної гри чи програми, яка завантажується або знаходиться в черзі.

  Після того, як ви призупинили будь-які поточні завантаження чи завантаження в чергу, наступним кроком є ​​закриття ігор, що працюють у системі.

  -На головному екрані перейдіть до останньої запущеної гри.

  Виділивши гру, натисніть кнопку Меню та виберіть Вийти .

  Тепер, коли ви призупинили завантаження та закрили запущені ігри, ви можете розпочати тестування швидкості мережі. Ось як:

  -Натисніть кнопку Xbox,   щоб відкрити путівник.

  -Виберіть систему.

  -Виберіть Налаштування.

  -Виберіть Генеральний.

  -Виберіть параметри мережі .

  -Виберіть Тестове підключення до мережі .

Якщо швидкість завантаження на вашій консолі значно нижча за швидкість завантаження, за яку ви платите, зв’яжіться зі своїм провайдером, щоб вони допомогли вам вирішити проблему.

Пам’ятайте, що інші пристрої у вашій домашній мережі можуть стримувати пропускну здатність. Щоб перевірити, чи це так, відключіть усі пристрої від маршрутизатора або тимчасово вимкніть Wi-Fi. Потім підключіть консоль безпосередньо до маршрутизатора за допомогою кабелю Ethernet і знову запустіть тест мережі. Якщо швидкість завантаження все ще є нижчою за нормальну, зверніться до свого провайдера щодо того, як це виправити.

Пропоновані показники:

 • Прості кроки для виправлення Xbox One, який не підключатиметься до життя
 • Способи скидання Xbox One (заводський скидання, м'який скидання, жорсткий скидання)
 • Як виправити Xbox One No Video | Випуск чорного або порожнього екрану
 • Прості способи виправити PS4 не видаючи відео | Не підключатиметься до телевізора

Отримайте допомогу від нас.

Маєте проблеми з телефоном? Не соромтеся зв’язуватися з нами за допомогою цієї форми. Ми спробуємо допомогти. Ми також створюємо відео для тих, хто хоче слідувати візуальним інструкціям. Відвідайте наш канал GalaxyS2 Youtube для усунення несправностей.