Найпопулярніші програми для дзвінка та мелодії для Android

За останні кілька років смартфони дуже сильно розвинулися. Але однією з основних функцій, яку телефони пропонують давно, є можливість змінити мелодію дзвінка або тон сповіщення. Варіанти набагато різноманітніші на платформі Android, що іноді може зробити речі досить заплутаними для користувачів.

Незважаючи на те, що цікаво створювати мелодії дзвінка, ми настійно рекомендуємо не завантажувати мелодії з невизнаних джерел в Інтернеті. Незважаючи на всі функції безпеки, вбудовані в новіші версії Android, деякі шкідливі програми, як доведено, не захищені від них.

Ось чому ми вирішили поговорити про деякі найкращі програми для створення мелодій дзвінка, доступні для платформи Android. Більшість із цих програм можна завантажити безкоштовно, але, можливо, підтримують рекламу та / або пропонують покупки в додатку для додаткових функцій. Тож давайте детальніше розглянемо деякі найкращі програми дзвінка, доступні сьогодні в Play Store.

Найкраща програма дзвінка для Android

найкраща програма дзвінка для андроїда

1. КРАЙ

Zedge - це, безсумнівно, одне з найкращих додатків для мелодії дзвінка для Android, а також пропонує медіа та шпалери. Бібліотеці, якою володіє Zedge, важко підібрати будь-яку іншу програму, що також пов’язано з тим, що програма існує довгий час. Якщо на Zedge є сигнал дзвінка, якого ви не можете знайти, навряд чи ви знайдете його де-небудь ще.

Zedge також пропонує дуже здоровий вибір живих шпалер на вибір, що дозволяє вам налаштувати весь телефон за допомогою лише однієї програми. За останні кілька років Zedge зазнав значних змін в інтерфейсі, темна тема все ще залишається незмінною. Zedge також має величезну колекцію творців, які роблять нові шпалери та мелодії для користувачів Zedge.

Це також дозволяє користувачам персоналізувати шпалери, додаючи наклейки до своїх конструкцій, тим самим додаючи аспект налаштування. Поєднання всіх цих функцій робить це необхідним.

Більшість основних функцій Zedge можна завантажити безкоштовно, але виробники також пропонують преміум-версію через покупку в додатку. Додаток також має вбудовану валюту, відому як Zedge Credits, в якій можна використовувати функції розблокування. Безкоштовним користувачам програми також доведеться поживитися рекламою.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

2. Популярні мелодії дзвінка

Це одна з найкраще розроблених програм, хоча дещо обмежена з точки зору функціональності. Популярні мелодії випускаються з досить простим у використанні інтерфейсом, і ви можете вибрати серед широкого кола варіантів, наданих виробниками додатків. На додаток до пропонованих мелодій дзвінка, програма також дозволяє вибирати зі свіжої добірки шпалер.

Вибравши мелодію, яку ви вибрали, ви можете встановити її як мелодію дзвінка за замовчуванням або призначити певному контакту, а також встановити як сигнал тривоги. Все це можна досягти безпосередньо в програмі, хоча вам може знадобитися надати системні та пристройові дозволи додатку.

Подібно до програми, про яку ми вже говорили вище, "Популярні мелодії" можна завантажити безкоштовно та не купувати в додатку. Однак клієнти можуть побачити кілька оголошень. Для роботи програми потрібні телефони з ОС Android 4.1 або новішої версії.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

3. MP3 Cutter і Ringtone Maker

Це універсальний додаток для різання аудіо / MP3, який надає вам більше свободи щодо вибраної вами мелодії дзвінка. Якщо у вас є власний аудіофайл, який потребує обрізки, ви можете зробити все це в додатку. Отримавши вибраний вами дзвінок дзвінка, ви можете встановити його як мелодію за замовчуванням або як спеціальну мелодію для контакту прямо в додатку.

Виробники додатків зазначають, що він підтримує такі формати, як MP3, WAV, AAC, AMR, FLAC та інші, тому клієнти не повинні стикатися з проблемами щодо несумісних аудіоформатів. Додаток також має функцію запису, яка дозволяє записувати подію в прямому ефірі та встановлювати її як власну мелодію дзвінка.

Оскільки ви можете також називати файли, пошук у великому списку мелодій стає набагато простішим. MP3 Cutter можна безкоштовно завантажити в Play Store і постачається з рекламою. У ньому немає покупок через додаток. Додаток буде працювати з Android версії 4.0 і вище.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

4. Виклики для птахів, звуки та мелодії дзвінка

Хоча ми вже говорили про кілька стандартних додатків для створення мелодій дзвінка, цей досить унікальний. Це тому, що на додаток до основних мелодій дзвінка, він також пропонує звуки птахів із широким вибором (120+), включаючи голубів та фламінго. Хоча пташиний цвірінькання може не стати гарною мелодією для всіх, це, звичайно, приємний варіант.

Додаток також постачається зі складною колекцією шпалер (так, з птахами). Ці пташині звуки також є чудовим варіантом для будильників, оскільки може бути досить освіжаючим, щоб прокинутися від пташиних звуків вранці.

Розробники також трохи попрацювали над користувальницьким інтерфейсом цього додатка, оскільки всі опції та налаштування легко доступні з одного екрану. Цей додаток для дзвінків птахів - безкоштовний додаток, що підтримується рекламою в Play Store, і на борту немає покупок в додатку.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

5. Ringtone Maker - MP3 Cutter

Це одна з найпопулярніших програм для створення мелодій дзвінка, доступних сьогодні на ринку, як це, мабуть, знають більшість користувачів. Ringtone Maker пропонує можливість створювати власні мелодії, а також вирізати із запасних файлів MP3, що зберігаються на вашому пристрої. Додаток також пропонує вбудований браузер, який полегшує пошук пісень, які ви раніше зберегли або записали.

Виробники додатків згадують, що програма Ringtone Maker підтримує такі формати, як MP3, WAV, AAC, AMR, 3GPP, 3GP та M4A, таким чином охоплюючи майже кожен звуковий формат, з яким ви можете зіткнутися. Ця програма дійсно виділяється тим, що вона пропонує безліч опцій для широкого редагування та модифікації ваших аудіокліпів.

Це безкоштовний додаток у магазині Play і підтримується рекламою. У програмі немає покупок. Обов’язково придивіться уважніше.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

6. Z Ringtones Premium 2020

Враховуючи подібність назви, це можна сплутати за відгалуженням Зеджа. Однак це зовсім інший додаток, який має власний набір функцій, що виділяє його серед решти конкурентів. Серед них - включення абсолютно нових мелодій дзвінка саме тоді, коли ми оговтуємось від курортного сезону.

Каталог регулярно оновлюється, тому користувачі можуть у будь-який момент отримати гарний вибір мелодій дзвінка. Ця програма орієнтована лише на мелодії, саме тому вона не має шпалер або будь-яких інших додаткових функцій. Але якщо ви шукаєте програму, яка просто дає вам чудові мелодії без особливих зусиль (і безкоштовно), Z Ringtones чудово відповідає вашим рахункам. Додайте це серед кращих додатків дзвінка для Android.

Як і більшість програм у цьому жанрі, Z Ringtones завантажується безкоштовно та підтримується рекламою. На відміну від Zedge, у цій програмі немає покупок у програмі. Додаток буде працювати на пристроях з ОС Android 4.1 та новіших версій.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

7. Мелодії поп-музики

Цей для любителів поп-музики, як ви вже здогадалися. Він поставляється з широким вибором мелодій дзвінка, які належать майже до кожного жанру, який ви можете придумати, з акцентом на поп-музику. Більше того, вміст оновлюється щотижня, тому користувачі можуть бути впевнені у періодичному пошуку свіжого вмісту.

Розробники зазначають, що на вибір є близько 10 000 мелодій дзвінка, хоча їх кількість, ймовірно, буде набагато більшою, оскільки щотижня додається більше мелодій. Додаток також пропонує функцію пошуку, що дозволяє знайти саме те, що ви шукаєте. Цей додаток для дзвінка не служить у якості різака MP3 або аудіо, тому ви обмежуєтесь лише використанням мелодій, доступних у бібліотеці.

Інтерфейс користувача добре розроблений з усіма важливими функціями, до яких легко отримати доступ з будь-якого екрана. Цей додаток можна безкоштовно завантажити в Play Store, але постачається з рекламою. Однак покупок у програмі немає. На відміну від більшості програм у цьому списку, для цього телефону потрібні телефони або планшети з Android 5.0 або новішої версії. Не забудьте уважніше розглянути цей додаток.

Завантажити тут: Google Play

найкраща програма дзвінка для андроїда

8. Кращі класичні мелодії дзвінка

Кричущі та гучні мелодії не для всіх. Ось чому має сенс перевірити додаток, який пропонує життєздатну альтернативу у вигляді класичних мелодій. Колекція включає музику від таких легенд, як Чайковський, Бах, Бетховен, Моцарт тощо, що робить це справжнім захопленням для любителів класичної музики.

Додаток дозволяє встановити ці класичні мелодії як мелодії дзвінка або тони сповіщень, а також їх можна встановити як сигнал будильника. Це також відмінна альтернатива для тих, кого не влаштовує опція дзвінка за замовчуванням, пропонована з їх пристроєм Android. Оскільки кожна піктограма та тип музики виділяються в програмі, все, що вам потрібно зробити, - це довго натискати на свій вибір та вибрати його як мелодію дзвінка чи сигнал будильника.

Додаток можна завантажити безкоштовно і не має покупок у програмі. Однак на борту є оголошення. Користувачі виявлять, що цей додаток є досить обмеженим у порівнянні з деякими аудіоредакторами, про які ми вже говорили вище, але це, безумовно, варто перевірити, особливо щодо нового звукового сигналу.

Завантажити тут: Google Play

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.