Як видалити спливаючу рекламу та віруси з вашого Google Pixel 3 XL

Оскільки зараз активні мільйони пристроїв Android, не дивно, що зараз він став ціллю номер один для вірусів, шкідливих програм або спливаючих оголошень. У цьому короткому посібнику ми покажемо вам, як очистити свій Google Pixel 3 XL, якщо ви вважаєте, що він заражений вірусом або шкідливим програмним забезпеченням.

Якщо на вашому Pixel відображався один або кілька з наведених нижче елементів, він, швидше за все, інфікований:

 • спливаючі оголошення не зникнуть
 • постійно відображається повідомлення чи запит на встановлення програми
 • Домашня сторінка програми веб-браузера постійно змінюється, або пошукова система за замовчуванням змінюється без вашого відома
 • наявність програм, які ви не впізнаєте
 • попереджає про зараження вірусом чи шкідливим програмним забезпеченням та просить просканувати пристрій

Якщо у вас є що-небудь із цього у вашому Pixel 3 XL, настав час видалити з системи вірус чи шкідливе програмне забезпечення.

Як видалити спливаючу рекламу та віруси з вашого Google Pixel 3 XL

Якщо ви вважаєте, що у вашому Google Pixel 3 XL є вірус чи шкідливе програмне забезпечення, або він продовжує показувати рекламу чи спливаючі вікна, нижче наведено кроки, які ви можете зробити, щоб очистити його.

Перезапустіть у безпечний режим

Спливаючі вікна реклами та / або шкідливі програми на більшості пристроїв Android зазвичай поширюються програмами. Якщо ви отримуєте постійні спливаючі оголошення або запит про встановлення програми, можливо, ви встановили сторонній додаток, який переймає систему, тому вона постійно відображає рекламу. Щоб перевірити, спробуйте завантажити пристрій у безпечний режим. Існує два способи завантаження безпечного режиму на телефоні.

Щоб перезапустити Google Pixel 3 XL у безпечний режим, коли він увімкнений:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення вашого пристрою.
 2. На екрані торкніться й утримуйте живлення.
 3. За потреби натисніть OK.
 4. Ваш пристрій запускається в безпечному режимі. У нижній частині екрана ви побачите "Безпечний режим".

Щоб перезапустити Google Pixel 3 XL у безпечний режим, коли він вимкнений:

 1. Натисніть кнопку живлення вашого пристрою .
 2. Коли анімація розпочнеться, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності на вашому пристрої . Тримайте його, доки анімація не закінчиться, а пристрій не перейде в безпечний режим.
 3. У нижній частині екрана ви побачите "Безпечний режим".
 4. (Щоб вийти з безпечного режиму, просто перезавантажте пристрій).

Пам’ятайте, завантаження в безпечному режимі не скаже автоматично, яка з ваших програм є проблемою. Вам потрібно буде спостерігати за телефоном і перевіряти, чи не залишаються спливаючі оголошення. Якщо вони зупиняються в безпечному режимі, але повертаються, коли телефон перебуває у звичайному режимі, ви можете покластися на винуватця програми. Щоб визначити, яка з ваших програм викликає проблеми, перезавантажте телефон у безпечний режим і виконайте такі дії:

 1. Завантажте в безпечний режим.
 2. Перевірте наявність проблеми.
 3. Переконавшись, що винна стороння програма, ви можете розпочати видалення програм окремо. Ми пропонуємо розпочати з останніх, які ви додали.
 4. Після видалення програми перезапустіть телефон у звичайний режим і перевірте наявність проблеми.
 5. Якщо ваш Pixel 3 XL все ще проблематичний, повторіть кроки 1-4.

Видаліть підозрілі програми

Якщо ви пам’ятаєте останню інстальовану програму і вважаєте, що саме вона перебрала систему, щоб змусити її показувати програми, спершу видаліть. Щоб стерти програму з Google Pixel 3 XL:

 1. На головному екрані торкніться і проведіть пальцем вгору, щоб відобразити всі програми.
 2. Торкніться значка програми Налаштування.
 3. Торкніться піктограми Додатки та сповіщення.
 4. Торкніться значка зі стрілкою вправо та перегляньте всі програми.
 5. Торкніться програми.
 6. Натисніть Видалити.
 7. Натисніть OK для підтвердження.

Поверніть усі налаштування програмного забезпечення до стандартних значень

Якщо ви не можете знайти проблемну програму або якщо у вас багато додатків, і у вас немає часу на її ідентифікацію, ви можете просто скинути заводські налаштування Pixel 3 XL. Це призведе до видалення всіх ваших особистих даних, налаштувань і, що більш важливо, усіх завантажених програм. Зробити це:

 1. Створіть резервну копію своїх персональних даних.
 2. Обов’язково знайте ім’я користувача та пароль для облікового запису Google у телефоні.
 3. Відкрийте програму Налаштування.
 4. Натисніть Система.
 5. Натисніть Додатково.
 6. Натисніть Скинути параметри.
 7. Торкніться Стерти всі дані (заводські налаштування), а потім Скинути телефон. За потреби введіть свій PIN-код, шаблон або пароль.
 8. Щоб стерти всі дані з внутрішньої пам’яті телефону, торкніться Стерти все.
 9. Коли телефон закінчить стирання, виберіть опцію перезапуску.

Оскільки ви маєте справу з ймовірним поганим додатком, проблема може виникнути, якщо ви перевстановите той самий набір програм після скидання до заводських налаштувань. Не забудьте перевірити програми, які ви встановлюєте після скидання, щоб усунути проблему. Встановлюйте програми лише з офіційних джерел та уникайте програм сумнівних розробників.

Використовуйте Play Protect

Щоб мінімізувати ймовірність поганих програм у вашій системі, переконайтеся, що ви ввімкнули Play Protect. Це функція безпеки у вашому додатку Google Play Store, яка сканує ваш пристрій на наявність небажаних чи поганих програм чи інших загроз безпеці. Ось як увімкнути Play Protect:

 1. Відкрийте на своєму пристрої додаток Google Play Store.
 2. Торкніться значка меню (три горизонтальні лінії)
 3. Торкніться Play Protect.
 4. Увімкніть Сканування пристрою на наявність загроз безпеці.

Використовуйте антивірусні програми

Ваш телефон - крихітний комп’ютер, і він може отримати велику користь, якщо ви застосовуєте профілактичні заходи, такі як установка антивірусу або програми безпеки. Спробуйте відвідати Play Store і придбати принаймні одну антивірусну програму для вашої системи. Антивірусні програми можуть бути безкоштовними чи ні, тож вам вирішувати, який саме придбати. Обов’язково використовуйте лише відомий або офіційний додаток безпеки. Деякі погані програми можуть маскуватися під антивірусні програми, тому будьте обережні з вибором.

Також переконайтеся, що у вас встановлена ​​лише одна антивірусна програма. Наявність декількох може призвести до серйозних проблем із продуктивністю. Виберіть один і дотримуйтесь його.

Вимкніть дозвіл програми

Якщо ви продовжуєте отримувати спливаючі оголошення, які не зникають під час використання браузера, такого як Chrome, ви можете зупинити сповіщення з веб-сайту. Ось кроки для цього:

 1. Відкрийте програму Chrome.
 2. Перейдіть на веб-сторінку.
 3. Праворуч від адресного рядка торкніться значка "Більше" (три крапки).
 4. Торкніться піктограми Інформація (обведіть i ).
 5. Торкніться Налаштування сайту.
 6. У розділі "Дозволи" торкніться Сповіщення.
 7. Якщо ви не бачите "Дозволи" або "Сповіщення", на сайті не ввімкнено сповіщення.
 8. Вимкніть налаштування.

Як запобігти вірусам, спливаючій рекламі чи зловмисному програмному забезпеченню на вашому Google Pixel 3 XL

Уникнення вірусів на пристрої Android - це зусилля. Ви - перша лінія захисту вашого телефону, тому ви в основному винні, якщо ваш пристрій заразиться. Ось важливі поради, які ви хочете врахувати, щоб уникнути зловмисного програмного забезпечення:

 • Завжди виконуйте належну ретельність при встановленні програми. Ви хочете перевірити відгуки інших користувачів або переглянути в Інтернеті відгуки про програму, якщо ви не впевнені, чи безпечно це чи ні.
 • Дотримуйтесь офіційних програм.
 • Не натискайте посилання, які показують, як встановити програму. Використовуйте Play Store, щоб встановлювати лише програми.
 • Уникайте відвідування відомих веб-сайтів, які потрапляють у мінливі місця. Порно-сайти є сумнозвісними джерелами вірусів, але так само і безневинними.
 • Уникайте розумних спливаючих вікон, які попереджають вас про те, що пристрій інфікований або має вірус. Більшість випадків спливаючі вікна таких типів запускатимуть код після того, як ви натиснете на нього або клацнете на ньому. З часом ваш телефон буде змушений завантажувати програми чи інше небажане програмне забезпечення.
 • Максимізуйте програми до мінімуму. По правді кажучи, "безкоштовного" додатка взагалі немає. Розробка будь-якого додатка дорога, тому розробники намагатимуться так чи інакше заробляти на своїх продуктах. Один із поширених способів поганих розробників отримувати прибуток від своїх програм - заражати пристрій, щоб він постійно показував рекламу.