Samsung Galaxy Note 5 більше не буде швидко заряджати проблеми та інші пов'язані з цим проблеми

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо допомогти нашим читачам, яким належить #Samsung #Galaxy # Note5, виправити проблеми, які виникають у них із телефоном. Сьогодні ми вирішимо, що Galaxy Note 5 більше не буде швидко заряджати проблему та інші пов'язані з цим проблеми. Як ми всі знаємо, цей пристрій оснащений акумулятором на 3220 мАг, який можна повністю зарядити від стану розрядження лише за 90 хвилин, використовуючи швидкий зарядний пристрій. Однак один із наших читачів каже, що зарядка телефону триває занадто довго, саме до цього ми сьогодні звертаємось.

Якщо у вас є Samsung Galaxy Note 5 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

Ви також можете зв’язатися з нами через наші акаунти в соціальних мережах Facebook та Google+.

Примітка 5 Більше не буде швидко заряджати

Проблема: Привіт. Моя примітка 5 більше не буде швидко заряджатись. Я підключив його до швидкого зарядного пристрою, він видавав звук, який він видає, коли ви підключаєте телефон до заряду, але через кілька хвилин він почав діяти дивно. Він почав видавати звук так, ніби його просто підключали знову, і знову, і знову, і знову. Я думав, що моя дружина грається з телефоном, але вона ні, і трохи пізніше я побачив, що телефон вимкнено. Я знову ввімкнув. Тепер телефон не буде швидко заряджатися. Він буде заряджатися, але заряджається дуже слабко відповідно до попередження, яке я отримую зараз.

Рішення: У цьому випадку вам спочатку потрібно буде очистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, яке могло застрягти в порту, оскільки це може спричинити проблеми із зарядкою. Якщо проблема не зникне після цього, виконайте кроки з усунення несправностей, перелічені нижче.

  • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур. Цей шнур легко ламається, особливо якщо він постійно згинається або згортається, що може бути у випадку із шнуром, яким ви користуєтесь.
  • Спробуйте використати інший швидкий зарядний пристрій (вихідний показник повинен бути 2,0 А).

Якщо вищезазначені кроки не спрацюють, вам слід віднести телефон до сервісного центру та перевірити його, оскільки проблема може бути спричинена будь-яким із наведеного нижче.

  • Пошкоджений вузол зарядного порту.
  • Несправний акумулятор.
  • Несправна схема живлення.

Примітка 5 Не заряджається, якщо не підключений до комп’ютера

Проблема: Привіт. Отже, у мене виникають проблеми із зарядкою моєї нотатки 5. Це почалося тоді, коли звичайне чорне зображення раптово з’явилося (як і те, що робить реклама, але коли я натиснув кнопку «х», воно не зникне) і зникло само собою. Спочатку я думав, що це дійсно реклама з програми, яку я нещодавно встановив, - це Idea Sketch для програми S Note, тому я її видалив, але коли я збирався заряджати телефон, він просто більше не заряджався, не перезапускаючи його спочатку і підключіть його до комп’ютера і перенесіть на розетку після (до н.е. повільної зарядки). Тепер мені цікаво, чи не пошкоджена моя прошивка, чи акумулятор телефону, чи його апаратна частина. Дякую!

Рішення: Це, схоже, вже пов’язано з апаратним забезпеченням, однак є кілька кроків з усунення несправностей, які можна спробувати вирішити. Виконайте наступні кроки, перелічені нижче, а потім перевірте, чи проблема все ще не виникає. Якщо це сталося, перейдіть до наступного кроку.

  • Перш за все, слід почистити зарядний порт телефону за допомогою балончика зі стисненим повітрям. Обов’язково видаліть бруд або сміття, які могли застрягти в цьому порту.
  • Спробуйте використовувати інший зарядний шнур та настінний зарядний пристрій (повинен мати вихідну потужність 2,0 А) під час заряджання телефону.
  • Створіть резервну копію даних телефону, а потім скиньте заводські налаштування.

Якщо наведеними вище кроками не вдається вирішити проблему, це, швидше за все, проблема, пов’язана з апаратним забезпеченням, яка вже може бути спричинена несправним зарядним портом, акумулятором або обома. Якщо це так, то вам потрібно віднести телефон до сервісного центру та перевірити його.

Примітка 5 Оновлення програмного забезпечення припиняє встановлення

Проблема: Я багато разів завантажував нове оновлення своєї примітки 5, і коли процес оновлення досягає 32 відсотків, процес оновлення припиняється. Іншим питанням є повідомлення про безпеку, в якому йдеться про виявлення несанкціонованих дій.

Рішення: Найкраще, що ви можете зробити зараз, - це зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування. Після завершення скидання знову виконайте оновлення програмного забезпечення. Якщо та сама проблема все-таки виникає, вам слід подумати про те, щоб оновити вручну ваш телефон за допомогою Odin. Ви можете отримати оновлений файл прошивки свого телефону на веб-сайті Sammobile. Тут ви також отримаєте детальну інструкцію щодо прошивки телефону.

Примітка 5 Звукові сповіщення не працюють після оновлення Nougat

Проблема: Звукові сповіщення, дзвінки та відео Galaxy Note 5 не працюють після оновлення Nougat. Під час відтворення відеофайлів з'являється повідомлення про помилку "не вдалося відтворити відео". Ця проблема періодична. Зустрічається один-два рази на день. Коли я перезапускаю або включаю максимальну економію енергії, все працює добре.

Рішення. Схоже, це спричинено деякою формою даних старого програмного забезпечення, які не були повністю видалені під час процесу оновлення. Коли ці старі дані залишаються позаду, це, як правило, викликає конфлікт з новою версією програмного забезпечення. Найкращий спосіб вирішити цю проблему - зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Примітка 5 Не вдається отримувати дзвінки після оновлення Нуги

Проблема: Нещодавно я оновив 2 нуги у своєму Примітці 5. Зараз я помічаю, що люди не можуть зателефонувати, вони переходять прямо на мою голосову пошту, і я не можу отримувати вхідні текстові повідомлення. Коли я беру телефон і набираю номер, я можу робити вихідні дзвінки, але тоді всі текстові повідомлення, які всі намагаються мені надіслати, надходять одразу. Я ніколи не знаю, коли це відбувається, це відбувається випадково.

Рішення. Якщо ця проблема виникла одразу після оновлення програмного забезпечення телефону, існує велика ймовірність, що це спричинено якоюсь формою даних старого програмного забезпечення, які не були повністю видалені. Зараз ви захочете зробити резервну копію даних телефону, а потім скинути заводські налаштування.

Примітка 5 Не можна почути дзвінки, коли ввімкнено дзвінок

Проблема: Після того, як мій телефон оновився самостійно, вночі через деякий час назад. Мені не вдалося зателефонувати або прийняти телефонний дзвінок із увімкненим дзвіночком, оскільки той, хто на лінії, не чує нічого, крім тиші. Якщо я залишаю його включеним, вібрує функція дзвінків, як слід. Це моя найбільша проблема, яку я мав з оновленням. Я мав справу з великою кількістю технічної підтримки, і жодне рішення, а також відновлення заводських налаштувань також не вирішило проблему.

Рішення: Якщо відновлення заводських налаштувань не вирішує проблему, ви можете перевірити, чи не викликає оновлення проблему, відкотивши програмне забезпечення телефону до попередньої версії. Це можна зробити, прошивши вручну стару версію прошивки за допомогою Odin. Ви можете отримати прошивку на веб-сайті Sammobile, де також можна отримати інструкції щодо прошивки телефону.

Не соромтеся надсилати нам свої запитання, пропозиції та проблеми, з якими ви стикалися під час користування телефоном Android. Ми підтримуємо кожен пристрій Android, який сьогодні доступний на ринку. І не хвилюйтеся, ми не взимемо з вас жодної копійки за ваші питання. Зв’яжіться з нами, використовуючи цю форму. Ми читаємо кожне отримане повідомлення і не може гарантувати швидку відповідь. Якщо ми змогли вам допомогти, будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись своїми публікаціями з друзями.