7 найкращих безкоштовних програм погоди для Android в 2020 році

Погода навколо постійно змінюється, і це допомагає мати гарне уявлення про те, якою буде погода протягом наступних кількох днів, завдяки найкращому додатку для погоди для Android, особливо якщо ви плануєте відпустку або поїздку. Програми погоди включені за замовчуванням до більшості сучасних смартфонів, хоча лише деякі з них стирчать. Маючи це на увазі, все ще існує певна двозначність щодо найкращої програми для погоди.

Якщо ви шукаєте найкращу погоду з доступних додатків, цей список вам дуже допоможе. Ми поговоримо про сім найкращих безкоштовних погодних додатків, доступних для Android. Ви можете розпізнати деякі з цих імен, хоча ми обов’язково включили деякі відносно невідомі, але високо функціональні програми.

Кращі безкоштовні програми для погоди для Android

найкраще додаток для погоди для android

1) Метеорологічний канал

Всі знайомі з The Weather Channel, але у них також є програма! У цьому є майже все, що вам коли-небудь знадобиться у додатку для погоди, а потім і деякі. Окрім інформації про майбутню погоду, наприклад, як виглядатиме погода протягом наступних кількох днів, спеки та багато іншого, ви також отримуєте інформацію про відстеження штормів, живі радари тощо.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для погоди для android

2) AccuWeather

Додаток, який знайомий більшості користувачів Android, AccuWeather пропонується за замовчуванням на багатьох смартфонах Android. Він сильно керований даними, і крім отримання інформації про погоду, ви також отримуєте доступ до щохвилинного прогнозу погоди та відстежувача дощів, що дозволяє планувати заздалегідь на дві години.

Використовуючи GPS-сигнали вашого телефону, AccuWeather може пропонувати інформацію про швидкість вітру в реальному часі, екстремальну температуру, а також сповіщати про сильний дощ і шторм незалежно від вашого місцезнаходження. Усі вищезазначені функції також сумісні із розумними годинниками Wear OS, тому власники розумних годин мають гарантію отримати найкращі результати від AccuWeather.

Завдяки універсальності платформи Android ви також отримуєте інформацію безпосередньо на головному екрані. Місцеположення можна налаштувати відповідно до вашої зручності. Той факт, що він роками постійно вдосконалює свій продукт, - ось чому AccuWeather залишається найкращим додатком для погоди для мільйонів людей.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для погоди для android

3) Чудова погода - YoWindow

Це ще один чудово розроблений погодний додаток, який може скрасити ваш день незалежно від погоди на вулиці. Він поставляється з можливістю вибору попередньо встановлених фонів для кожного місця, і це виглядає просто красиво. Дані зібрані з yr.no та NWS, тож ви в хороших руках, що стосується точності погоди.

Анімація в режимі реального часу - це ще одна особливість AwesomeWeather, яка може по-справжньому покращити роботу з додатками. Наприклад, якщо у вашому місцевості випадає сніг, домашня сторінка програми відображатиме анімацію снігу поверх вашого міста. Це не справді новаторська технологія, але тим не менше приємний штрих. У ньому також є показники температури «начебто», що є життєво важливим, оскільки погода, яку ми відчуваємо, іноді значно відрізняється від фактичної погоди навколо нас.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для погоди для android

4) Радар погоди MyRadar NOAA

Ця програма призначена для експертів, оскільки вона пропонує точні дані, які іноді не можуть бути зрозумілі пересічному користувачеві. Якщо ви хочете коротке та пряме уявлення про погоду навколо вас, проте, ця програма призначена для вас. Він показує радіолокаційний огляд вашого місцезнаходження, надаючи вам доступ до таких показників, як AIRMET та SIGMET, турбулентність, TFR, шляхи плану польоту та сліди польотів, допомагаючи вам спланувати свою подорож.

На карті є елемент землетрусного шару, який показує частину світу, яка перебуває під загрозою чи постраждала від землетрусу. Також є шар лісових пожеж, який показує вам місця нагрівання на радарі. Дані для цього надходять з USGS, Inciweb, і ця функція наразі обмежена лише США.

З точки зору користувальницького інтерфейсу ви тут нічого не отримаєте, але якщо ви шукаєте необроблені дані в режимі реального часу, ця програма напевно прийде вам на допомогу. MyRadar завантажується безкоштовно та підтримується рекламою. Він бачив майже 10 мільйонів встановлень, що робить його надзвичайно популярним серед мас.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для погоди для android

5) 1Погода

Ряд новин вважає це найкращим додатком для погоди для Android. Одне, що стирчить від цього погодного додатку, - це спосіб його розробки. Хоча більшість погодних програм дотримуються того самого протоколу, що стосується інформації про погоду, є кілька способів, якими розробник може виділитися.

Відмінний дизайн та користувальницький інтерфейс - один із таких способів. Додаток допомагає встановити 12 різних місць для відстеження погоди у вибраному вами місці. У вашому розпорядженні інформація про опади, карти, графіки та інші показники.

Якщо ви перебуваєте в США, ви також отримаєте сповіщення про погодну погоду, люб'язно надані Національною службою погоди. Додаток також дозволяє отримувати прогноз на 12 тижнів або ПРЕЦІЗОНКАСТ за участю відомого метеоролога Гері Лезака, допомагаючи планувати до трьох місяців наперед. У цій програмі є все, що вам потрібно, від програми для погоди та багато іншого, тому ви точно не будете розчаровані.

Завантажте зараз: тут

найкраще додаток для погоди для android

6) Погода OnePlus

Далі ми розглянемо додаток Weather, який вбудований у більшість смартфонів OnePlus. Це один із найкращих варіантів, фактично пропонуючи вам досить приємні на вигляд динамічні анімації. Вони фактично отримують свою інформацію від AccuWeather, тому дані залишаються досить актуальними. Ви можете переглядати такі речі, як AQI, вітер, температура тіла, вологість, видимість, рівні УФ та тиск, але все це в акуратно розробленому форматі.

Завантажте зараз: тут

7) Національна служба погоди

Це обов’язковий додаток NWS, куратор якого здійснює незалежний розробник, використовуючи дані в реальному часі від Національної служби погоди та Національної адміністрації океанів та атмосфери. Якщо ви шукаєте дані прямо з NWS, отримати цей додаток не важко. Він постачається з усіма даними NWS, які ви можете попросити, оскільки додаток було створено за допомогою загальнодоступного API NWS.

Ви отримуєте доступ до графічних погодинних прогнозів, даних про радар NOAA Nexrad, небезпеки та урагани, синтезованих голосом попереджень про погоду тощо, щоб тримати вас в курсі погоди навколо вас та у всьому світі. Це не вразить вас своїм користувальницьким інтерфейсом або дизайном, але якщо ви хочете отримати неприємні погодні програми з лише тими даними, ця програма NWS має сенс.

Вирок найкращим додаткам для погоди для Android

Як бачите, існує безліч найкращих погодних програм для Android. Більшість із них безкоштовні, але це означає, що вам доведеться мати справу з рекламою та покупками в додатках. Зрештою, вони повинні якось заробляти власні гроші. Зрештою, програма для погоди для Android дуже точна і дає вам досить хороший погляд на те, як будуть виглядати наступні кілька днів.

Як ви можете собі уявити, ви, мабуть, збираєтесь отримувати найшвидшу і детальну інформацію з таких програм, як Національна служба погоди та NOAA.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.