Як виправити проблему з мікрофоном Galaxy S6 (також стосується Galaxy S6 Edge та S6 Edge Plus)

Якщо ви шукаєте рішення, як вирішити проблему, коли особа, що перебуває на іншій лінії, відчуває проблеми з вашим почуттям або взагалі не може вас почути, цей пост може допомогти.

Мікрофон S5

Троє наших читачів поділилися з нами своїми проблемами з мікрофоном # GalaxyS6, і всі вони схожі. Ми сподіваємось, що наведені в цій статті рішення можуть ефективно допомогти вам вирішити проблему.

Якщо у вас є інша проблема з #Android, не соромтеся зв’язуватися з нами, використовуючи посилання внизу сторінки.


Проблеми:

Привіт. Я знайшов ваш форум в Інтернеті і натрапив на проблему, яку мій чоловік ставить із телефоном. Він щойно отримав Samsung S6 Plus, як минулого тижня, і дзвінки та прийом дзвінків інша сторона його не чує. Він уже кілька разів перезапустив телефон. Це працювало, можливо, перші 2 дні. А після цього нічого. Але інші можуть почути його, коли у нього телефон на динаміку.

Ми не зможемо взяти його до постачальника до суботи, але я хотів дізнатись, чи не стикалися ви з цим питанням. І подвійну перевірку, чи є у вас рішення.

До уваги, у нього немає футляра для телефону, а пластику над мікрофоном немає, оскільки інша сторона може його почути, коли він перебуває на динаміку.

Сподіваюся, цього було багато деталей.

Дякую. - Мері

Питання у мене було з 1-го дня, який був у липні деякий час. Але під час дзвінка та переходу на гучний зв’язок… інша людина мене не чує… Я можу їх почути. Я переглянув багато своїх програм та інструментів, переглядаючи налаштування та пробуючи різні речі, але не везе. У моєї дружини такий самий телефон, і у нього немає проблеми.

Я знайшов переважно протилежну проблему, перераховану на онлайн-форумах, оскільки той, хто телефонує, може вас почути, але ви їх не чуєте. Що дає ?? - Тім

Нещодавно купив Samsung Galaxy S6 Edge, близько тижня тому, і у мене проблеми з розмовою по телефону. Іноді це працює нормально, але в більшості випадків люди скаржаться, що мій голос здається далеким або зовсім нечутним (ніби телефон вимкнений; та `` мертва тиша '', яку робить телефон, коли хтось натискає END). Я думаю, це проблема з мікрофоном, але знову ж таки, іноді це спрацьовує, іноді ні. У мене немає абсолютно ніяких проблем із записом голосу за допомогою WhatsApp або Voice Memos, і дзвінки працюють ідеально, якщо я переведу їх у режим динаміка.

Я відновив телефон, змінив SIM-карти, перевірив, чи було вимкнено Налаштування> Доступність> Слух> Вимкнути всі звуки ... і нічого.

Заздалегідь дякуємо за будь-яку допомогу, яку ви можете надати, і вітаємо з Вашими зусиллями !! - Карлосе

Рішення:

Привіт, народ. Проблеми, які ви тут порушуєте, більш-менш схожі, тому потенційні рішення, які ми тут пропонуємо, повинні працювати над ними.

Перш за все, проблеми з мікрофоном дуже рідко спричинені мікропрограмою, тому існує велика ймовірність того, що телефон може бути фізично перевірений та відремонтований. Незважаючи на те, що в Інтернеті плаває багато подібної літератури, яка свідчить про те, що проблеми з мікрофонами на телефонах Android є широко поширеними, навряд чи є докази того, що програмне забезпечення чи прошивка винні в цьому. Деякі сторонні програми можуть впливати на поведінку мікрофона на телефоні Android, але його можна легко нейтралізувати, скинувши заводські налаштування.

Незважаючи на обмежену кількість випадків, коли винне програмне забезпечення, це не означає, що вам не слід робити необхідний крок для виявлення кореня проблеми. Тим не менш, давайте виконаємо перше завдання з усунення несправностей.

Завантажте S6 у безпечному режимі

Як уже згадувалося, деякі сторонні програми можуть керувати поведінкою мікрофона (або пошкоджуючи його диски, або навмисно з інших причин), тому перезавантаження телефону в безпечному режимі може допомогти вам це підтвердити. У безпечному режимі дозволятиметься запуск лише сторонніх або попередньо встановлених додатків, тому дуже корисно визначити, чи винна програма. Для цього просто виконайте такі дії:

 • Вимкніть пристрій.
 • Натисніть і утримуйте клавішу живлення .
 • Коли  на екрані з’явиться Samsung Galaxy S6 , відпустіть клавішу живлення .
 • Відразу після відпускання клавіші живлення натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 • Продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки пристрій не завершить перезапуск.
 • У нижньому лівому куті екрана відображатиметься безпечний режим.
 • Відпустіть клавішу зменшення гучності, коли з’явиться безпечний режим.

Якщо мікрофон справно працює в безпечному режимі, починайте видалення сторонніх програм, які можуть спричинити проблему.

Виконайте скидання до заводських налаштувань

Як ви вже напевно знали, відновлення заводських налаштувань - це простий спосіб повернути за замовчуванням значення телефону за лічені хвилини. Цю процедуру рекомендують завжди рекомендувати, якщо ви підозрюєте, що проблема пов’язана з несправними налаштуваннями, пошкодженою прошивкою або непостійними програмами. Після скидання до заводських налаштувань буде видалено все, що зберігається у внутрішній пам’яті телефону, тому переконайтеся, що у вас є резервна копія ваших особистих даних, перш ніж продовжувати.

Ось як це зробити:

 • Вимкніть Galaxy S6.
 • Натисніть і утримуйте кнопку збільшення гучності, кнопку головного екрана та кнопку живлення разом, доки на екрані не з’явиться Android.
 • Використовуйте зменшення гучності, щоб виділити параметр стирання даних / скидання до заводських налаштувань, і натисніть кнопку живлення, щоб вибрати його.
 • Знову використовуйте зменшення гучності, щоб виділити Так - видаліть усі користувацькі дані та натисніть кнопку живлення, щоб вибрати їх.
 • За допомогою кнопки живлення виберіть Перезавантажити систему зараз .
 • Коли S6 перезапуститься, його слід повністю витерти і підготувати до повторного налаштування.

Від'єднайте будь-які навушники або пристрій Bluetooth, підключені до вашого телефону

Якщо ви зателефонували комусь за допомогою навушників або периферійного пристрою Bluetooth, спробуйте від’єднати їх, щоб перевірити стан мікрофона телефону.

Запишіть змодельований дзвінок і прослухайте його

Якщо відновлення заводських налаштувань нічого не змінює, швидше за все, у вас під рукою проблема з апаратним забезпеченням. Один із найкращих способів підтвердити це - спробувати записати власний голос або зателефонувати за допомогою програми для запису. Якщо ваш голос звучить слабко або майже не чутно, перейдіть до наступного кроку.

Очистіть отвір мікрофона

Переконайтеся, що в крихітному отворі внизу Galaxy S6 немає видимого бруду або сміття, що може заблокувати ваш голос. Спробуйте використати стиснене повітря для продування отвору.

Попросіть телефон перевірити

Якщо після виконання всіх вищезазначених процедур нічого не змінюється, у вашому пристрої повинен бути поганий мікрофон. Попросіть техніка перевірити обладнання, щоб воно могло бути відповідним чином виправлене.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.