5 найкращих додатків для обміну обличчя для Android - Довідник 2020 року

За останні кілька років технологія значно розвинулася. Більша частина еволюції відбулася в категорії смартфонів: телефони тепер здатні на обман, чого можна досягти лише за допомогою професійного програмного забезпечення, такого як Adobe Photoshop та інших. Однією з нових тенденцій, яка захопила світ, є заміна обличчя, а найкращий додаток для обміну обличчями Android робить це набагато простішим. Вперше це було популяризовано Snapchat з його живим фільтром, і тепер воно доступне для багатьох додатків. Але що, якщо ви хочете спробувати поміняти обличчя, не реєструючись у жодній із соціальних мереж?

Ну, завдяки декільком розробникам Android є додатки, які пропонують можливість заміни обличчя за допомогою фронтальної камери вашого смартфона. Це програми для редагування фотографій, тому для початку вам не потрібен тривалий процес реєстрації. Існує безліч додатків, які пропонують заміну обличчя, і щоб вам було простіше вибрати найкраще, ми вирішили скласти список найкращих додатків для обміну обличчями на Android.

Тож давайте подивимось.

Кращі програми для обміну обличчя для Android

найкращий додаток для обміну обличчя на android

1) Будка для обміну особами

Ця програма має велике сховище фотографій та облич знаменитостей, що дозволяє розмістити обличчя на широкому діапазоні фотографій і навпаки. Додаток використовує вдосконалену технологію розпізнавання обличчя, щоб переконатись, що обмін обличчя зроблено ідеально. Однак користувачі повинні пам’ятати, що обмін обличчями працює краще за умови належного освітлення та налаштування. Слабо освітлені фотографії створюють жахливі обмінні зображення. На додаток до обміну обличчями, програма також дозволяє розміщувати предмети на малюнках, розширюючи таким чином набір навичок.

Це також дозволяє детально міняти місцями, тобто міняти чиїсь очі чи вуха на знімку, що призводить до досить цікавого досвіду для всіх, хто бере участь. Додаток можна безкоштовно завантажити з магазину Google Play, але на борту є оголошення про покупки в додатку. Незважаючи на те, що всі функції програми безкоштовні у використанні, єдина різниця між платною та безкоштовною версією - це реклама. Тож, якщо вам подобається використовувати цей зручний додаток для камери, який міняє обличчя, але не хочете бачити рекламу, придбання в додатку має допомогти.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну обличчя на android

2) Face Swap - наклейка Live Face

Ця програма поєднує в собі функції обміну обличчя з розширеними можливостями редагування, а також фільтри, щоб надати користувачам комплексну програму обміну обличчям. Використовуючи свою камеру, ви можете спробувати різні ефекти, щоб побачити, який з них вам підходить, з цим найкращим додатком для обміну обличчями для Android. Він постачається з живими наклейками, безліччю фільтрів та близько 30 шаблонів на вибір, що забезпечує широкий досвід редагування фотографій. Маючи рейтинги понад 4 зірки в Play Store, очевидно, що шанувальники віддають перевагу цьому додатку з певної причини. Найкраще тут те, що додаток можна завантажити абсолютно безкоштовно, але підтримується рекламою. Однак тут немає преміум-версії, а це означає, що ви отримуєте доступ до всіх функцій, коли її встановлюєте. Додатку потрібні смартфони та планшети з ОС Android 4.1 або новішої версії.

Завантажте зараз: тут

найкращий додаток для обміну обличчя на android

3) Заміна обличчя: Наклейки для швидких фотофільтрів

Це ще одна зручна програма для обміну обличчями, яка має широкий спектр можливостей редагування. Тут доступно кілька популярних доповнень / фільтрів, тоді як ви можете вручну вставляти об’єкти у свою фотографію, щоб взяти під контроль редагування. Наприклад, ви можете розмістити собачі вуха на своїх фотографіях, замість того, щоб робити живу фотографію. На вибір є кілька симпатичних ефектів, які роблять це не просто звичайною програмою обміну обличчя.

Це дозволяє робити фотографії за допомогою камери або вибрати зображення з галереї, тому варіантів безмежно. Отримавши бажаний фільтр / ефект, ви можете зберегти його у своїй галереї або поділитися ним на платформах соціальних медіа, таких як Facebook, Instagram тощо, із можливістю обрізання в додатку. Це, мабуть, найкращий додаток для обміну обличчями для Android, щоб отримати доступ до всіх наклейок в соціальних мережах, які популярні зараз. Face Swap можна безкоштовно завантажити в Play Store, але на борту є реклама.

Завантажте зараз: тут

4) Face Swap від Microsoft

З огляду на роботу, виконану Microsoft у галузі ШІ, не дивно, що компанія має власний додаток для обміну обличчями. Додаток дозволяє випробувати нові зачіски, поставити себе на відповідний фон та вибрати зі списку трендових облич, якими слід помінятися. Користувачі також можуть додавати цікаві ефекти до фотографій, додаючи додаткові налаштування ваших фотографій. Особливістю, яка мені найбільше подобається тут, є можливість програми міняти місцями кілька облич на груповій фотографії. Якщо ви шукаєте обмін обличчя з різними людьми, ця програма для вас. 

Ви можете скористатися пошуком обличчя в Інтернеті, сфотографувати з камери або вибрати фотографію з бібліотеки, в будь-якому випадку, програма надає купу варіантів вибору джерела зображення. Ви можете налаштувати та покращити свої зображення, перш ніж публікувати їх на різних сайтах соціальних мереж. Звичайно, ви також можете зберегти фотографії приватними та зберегти їх у своїй галереї зображень у режимі реального часу. Цей додаток від Microsoft завантажується безкоштовно та позбавлений реклами та покупок у програмі. Він буде працювати зі смартфонами та планшетами під управлінням Android 4.4 або новішої версії.

5) Обмін обличчя

Одне, що ви знайдете у програмах для обміну обличчями, це те, що всі вони мають однакові імена, тому важливо знати про розробника, перш ніж завантажувати програму. Ця конкретна пропозиція постачається з низкою фільтрів у стилі Snapchat, включаючи популярний фільтр для обличчя собак. Усі додаткові фільтри доступні в додатку, тоді як деякі доступні лише для платників. Проте безкоштовні користувачі отримують доступ до ряду фільтрів, тому ми не будемо скаржитися.

Додаток також пропонує цілий ряд наклейок, які часто оновлюються, щоб підтримувати вміст свіжим. Крім того, існує класичний режим колажу, який дозволяє склеювати дві або більше картинок в групу. Завдяки безлічі інструментів для редагування, програма надає повний контроль користувачам, а обмін обличчями - це легкий вітер. Після того, як ви отримаєте свої твори мистецтва, ними можна буде поділитися на соціальних медіа-платформах, таких як Instagram, Facebook тощо. Це безкоштовне завантаження в Google Play Store, але воно постачається разом з оголошеннями та покупками в додатках.

Окрім рекомендованих додатків, перелічених вище, є й інші програми, які ви можете використовувати для заміни обличчя. Деякі можуть запропонувати більш реалістичну програму заміни обличчя. Є й інші програми, які пропонують обмін особами в режимі реального часу. Не соромтеся досліджувати свій магазин Google Play. Всі права захищені.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.