SkyStream Three проти NVIDIA Shield Best Android TV Box 2020

Приставки існують вже досить багато років: думаючи про ці два, SkyStream Three проти NVIDIA Shield, який найкращий? Незважаючи на те, що лише кабельні оператори пропонують ці коробки для перегляду телевізійного контенту, поява Android як стабільної телевізійної платформи означало, що зараз на ринку існує кілька потокових скриньок.

ПродуктБрендІм'яЦіна
SkyStreamXПотоковий медіаплеєр SkyStream 3 Plus | Android TV BoxПеревірте ціну на Amazon
NVIDIAТелевізор NVIDIA SHIELDПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

SkyStream Three проти NVIDIA Shield

Минулого року ми говорили про потокову коробку SkyStream Two і порівнювали її з NVIDIA Shield. Незважаючи на те, що SkyStream 2 має свою власну привабливість, пропозиція NVIDIA була обрана кращим варіантом, в основному завдяки своїм ігровим доблестям. Однак уже не 2018 рік, і на ринках ми пропонуємо новішу програму SkyStream, відому просто як SkyStream Three.

То як проходить SkyStream Three проти перевіреної консолі NVIDIA Shield? Ну, ви можете бути здивовані результатами. Тож давайте подивимось.

SkyStream Three проти NVIDIA Shield Найкраще порівняння Android TV Box

SkyStream Three проти NVIDIA Shield

1) SkyStream Three

SkyStream запустив консоль другого покоління лише минулого року, тому цикл оновлення компанії досить швидкий. Завдяки SkyStream Three компанія пропонує значно покращену продуктивність завдяки апаратному забезпеченню та тому, що на ньому працює Android 8.1 нестандартно. Це означає, що вікно потокового передавання тепер має такі функції, як Google Assistant, які допомагають передавати голосові команди на вашу телевізійну приставку. Важливо також зазначити, що новий SkyStream доступний у двох варіантах - стандартний SkyStream III та SkyStream III Plus. Останній варіант є краще обладнаним внутрішньо, тоді як стандартний SkyStream III коштує значно дешевше для бюджетної аудиторії.

SkyStream Три плюси і мінуси

Однак це не просто черговий блок потокового передавання з Android. SkyStream пропонує безліч різноманітних матеріалів, включаючи можливість дивитись кілька телевізійних каналів у США безкоштовно за допомогою SkyStream TV. Для цієї послуги також є функція відеореєстратора, тоді як компанія пропонує тижневу безкоштовну пробну версію, щоб ви могли її спробувати.

Пристрій оснащений 64 ГБ пам’яті, 4 ГБ оперативної пам’яті та 64-розрядним чотирьохядерним процесором на борту, що буде тримати пристрій швидше, ніж зазвичай. Найкраще тут полягає в тому, що, незважаючи на те, що ви отримуєте лише 64 ГБ внутрішньої пам’яті, її можна розширити за допомогою SD-карти. Крім того, він має чотири порти USB та стандартний порт HDMI для підключення телевізора. Налаштувати систему так само просто, як відкрити пакет та налаштувати його.

Як і у випадку з будь-яким новим пристроєм, у SkyStream 3 ледве є про що говорити. Але якщо є одне, на що ми можемо вказати, це відсутність підтримки ігор, яку NVIDIA може запропонувати за замовчуванням своїм користувачам Shield. Що стосується мультимедійного вмісту, то SkyStream 3, безумовно, важко обіграти.

Ціни на SkyStream Three

Цього разу SkyStream справився дуже добре. Хоча початковий рівень SkyStream 3 коштує досить справедливо, SkyStream 3 Plus буде коштувати лише трохи дорожче, що робить його одним із найпривабливіших потокових скриньок Android за ціною. Як не дивно, але інтернет-магазини пропонують лише версію SkyStream 3 “Plus”, тоді як модель початкового рівня зараз досить мізерна.

Придбайте зараз: тут

SkyStream Three проти NVIDIA Shield

2) Телевізор NVIDIA Shield

NVIDIA є чемпіоном, що стосується ігрового обладнання, а також графічних карт. Компанія взяла ринок бурхливо, коли випустила ігрову консоль Shield на базі Android. Згодом компанія випустила модернізований варіант, який навіть кращий і швидший, ніж попередник. Відмінність NVIDIA Shield від конкурентів полягає у наданні розширених ігрових повноважень. Є деякі ігрові назви, які є ексклюзивними для Shield, і це те, що насправді виділяє його серед конкурентів.

Плюси та мінуси телевізора NVIDIA Shield

Однією з моїх улюблених особливостей телевізора Shield є той факт, що він має власний ігровий контролер, а також пульт дистанційного керування. Хоча це коштує додатково, це, безумовно, коштує цінника, враховуючи, що ви отримаєте повний ігровий досвід завдяки цій пропозиції. Що ще краще, це те, що нова версія Shield повністю сумісна з Amazon Alexa, допомагаючи вам купувати речі на Amazon або задавати випадкові дурні питання особистому помічнику.

Shield також постачається з підтримкою хмарної гри, що дозволяє зберігати ваші заголовки в хмарі, тим самим зменшуючи залежність від внутрішньої пам’яті. Shield надає доступ до GeForce Now Beta, даючи вам можливість відтворювати назви якості ПК, використовуючи лише консоль Shield і телевізор.

Звичайно, Shield також має деякі мінуси, на які варто звернути увагу, особливо в порівнянні з SkyStream III Plus. Перш за все, він трохи старший за SkyStream III Plus, що є несправедливою перевагою. Але навіть тоді телевізор Shield тримається за конкуренцію.

Ціни на телевізор NVIDIA Shield

Зрозуміло, що телевізор Shield значно дорожчий за SkyStream III Plus. Але це може полягати в тому, що телевізор Shield оснащений бонусними функціями, такими як доданий ігровий контролер, а також широкий спектр ігрових функцій, яких ви не можете знайти на жодному іншому пристрої. Маючи це на увазі, цінник має сенс для телевізора Shield.

Придбайте зараз: тут

Висновок щодо SkyStream Three проти NVIDIA Shield

Якщо ви переплутали обидві консолі після детального розгляду їх обладнання, ну, вам потрібно пам’ятати лише дві речі. По-перше, для чого потрібна домашня консоль Android? Ви стример чи геймер? Це запитання, як правило, допоможе вам зробити вибір між двома пристроями. SkyStream III Plus - це винятковий продукт, що відповідає поточній ситуації на ринку, і дуже добре вписується в урожай бігових консолей Android, доступних на ринку.

Якщо ви дивитесь виключно на ігри, телевізор Shield насправді нічого не вимагає. Він має всі функції, які сподобаються любителям ігор, поряд із додаванням стандартних функцій Android, таких як Google Assistant та добро Android. NVIDIA також досить пристойна з оновленнями, тому вам не складе труднощів тримати це протягом тривалого часу.

То для вас це буде NVIDIA Shield чи SkyStream III Plus?

ПродуктБрендІм'яЦіна
SkyStreamXПотоковий медіаплеєр SkyStream 3 Plus | Android TV BoxПеревірте ціну на Amazon
NVIDIAТелевізор NVIDIA SHIELDПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.