Скільки даних використовує Waze і що робити, якщо вони продовжують збій

Waze - це одна з навігаційних програм, яку ви можете завантажити з Play Store безкоштовно, але оскільки ви збираєтеся користуватися нею в дорозі, вам потрібно буде використовувати мобільні дані, щоб отримувати вказівки в режимі реального часу. Питання, яке задають багато користувачів, полягає в тому, скільки даних використовує програма насправді? На відміну від потокових програм або служб, Waze використовує не так багато даних, коли використовується. Якщо поглянути на перспективу, потокове передавання однієї доріжки через Spotify обійдеться вам дорожче, ніж коли ви їдете цілу годину за допомогою Waze. Само собою зрозуміло, вам не доведеться занадто турбуватися, навіть якщо ви плануєте їхати годинами, використовуючи додаток як керівництво.

БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

  Карти Apple і Google Maps використовують більше даних, причому останні є більш економічними. Карти Google використовують близько 0,6 МБ даних на годину, а Waze - лише близько 0,23 МБ на годину, і вона буде нижчою, ніж якщо ви плануєте вказівки або карти під час перебування на Wi-Fi. Мобільні дані потрібно ввімкнути для GPS та інших служб локації, що працюють у фоновому режимі, але вони також використовують менше даних. 3-годинна їзда може коштувати вам приблизно 1,2 Мб, і це не багато.

  Якщо у вас план, то ви все ще можете користуватися Waze щодня протягом місяця, не турбуючись про використання ваших виділених даних до кінця місяця. Отже, тепер, коли ви знаєте, скільки даних використовує Waze, настав час перейти до більш нагальної проблеми - Waze продовжує збій.

  Ми отримували звіти від наших читачів, які повідомляють, що додаток час від часу аварійно завершує роботу, і немає жодної очевидної причини або причини проблеми. Незрозуміло, чи проблема полягає лише у додатку, чи це причина серйознішої проблеми. Ось чому вам потрібно усунути цю проблему. З огляду на це, ось що ви повинні з цим зробити ...

  1. Перезавантажте телефон або виконайте примусовий перезапуск . Бувають випадки, коли програми виходять з ладу через незначний збій в мікропрограмі. Ця проблема може бути не просто помилкою в застосунку чи системі, але незалежно від того, чи є вона тим чи іншим, ви завжди можете виправити це, виконавши процедуру примусового перезавантаження. Найчастіше вам просто потрібно натиснути і утримувати одночасно кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або більше. Або просто натисніть клавішу живлення та утримуйте її 30 секунд або більше. Телефон перезавантажиться, як зазвичай, коли успішно виконано примусовий перезапуск. Після цього спробуйте перевірити, чи Waze все ще не виходить з ладу, тому що якщо він все ще не працює, спробуйте наступну процедуру.
  2. Очистити кеш та дані Waze . Це поверне програму назад до налаштувань і конфігурації за замовчуванням, і якщо проблема в програмі, то це все, що вам потрібно зробити, щоб вона знову працювала бездоганно. Але зауважте, що це призведе до видалення завантажених напрямків або карт, але не хвилюйтеся, ви все одно можете перезавантажити їх, увійшовши назад у програму, як тільки проблема буде вирішена. Однак, якщо після цього він продовжує виходити з ладу, ви повинні спробувати наступне рішення.
  3. Спробуйте оновити Waze, якщо це можливо . Щоб вирішити можливу проблему сумісності, спробуйте перевірити, чи доступне оновлення для програми. Запустіть Play Store, перейдіть до Мої програми, і звідти ви побачите, чи є доступне оновлення для Waze. Якщо є, оновіть його та перевірте, чи вирішено проблему. Якщо після оновлення він все одно аварійно завершує роботу, або якщо для нього немає доступного оновлення, вам не залишається іншого вибору, окрім як зробити наступну процедуру.
  4. Видаліть / перевстановіть Waze . Що стосується усунення проблем із сторонніми програмами, це дуже ефективна процедура. Видаляючи програму, ви видаляєте всі її асоціації з іншими програмами, а також прошивкою. Ви також видалите всі файли даних та кеші. Переінсталювавши його, ви переконуєтесь, що на вашому пристрої запущена остання версія програми. Я впевнений, що це змусить додаток знову працювати ідеально, якщо інші процедури не вдаються.

  Я сподіваюся, що ця інструкція допомогла вам так чи інакше. Будь ласка, допоможіть нам поширити інформацію, поділившись цим дописом із друзями або людьми, які також можуть мати подібні проблеми. Дякуємо за читання!

  Зв’яжіться з нами

  Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.

  БрендНайкращий передплачений планОсновні моментиЦіна
  Телло"Чорна п’ятниця"
 • 4 Гб + необмежена кількість розмов та текстових повідомлень БЕЗКОШТОВНО
 • Ні контракту, ні зобов’язань
 • Оновіть або поновіть будь-коли
 • Перевірити ціну

  * Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.