5 найкращих диспетчерів завдань для телефонів Android у 2020 році Хлопець-дроїд

Якщо ви хочете покращити продуктивність свого телефону Android, то, можливо, ви захочете використати найкращий менеджер додатків для Android. Диспетчери завдань були надзвичайно популярними в перші дні Android, де було небагато варіантів управління докучливими завданнями та програмами, які накопичували обробну потужність та пам’ять.

Зараз справа йде трохи краще, але все ще існує настирливий додаток, який часто піднімає свою потворну голову, щоб уповільнити ваш телефон до повзання. За допомогою хорошого додатка диспетчера завдань ви можете вполювати цих свиней-ресурсів і вбивати їх. Звичайно, мало шансів, що він вам знадобиться, але коли врешті-решт ви зіткнетеся з проблемою, ви хотіли б, щоб ви завантажили найкращий менеджер програм для Android і готовий до роботи.

Перш ніж ми заглибимося в безглуздий складний диспетчер завдань, можливо, вам взагалі не доведеться завантажувати одного. Диспетчери завдань та вбивці завдань обіцяють пришвидшити ваш телефон, але вам насправді нічого з цього не потрібно, оскільки система Android це вже робить!

На Android, коли ви виходите з програми, Android залишає її в пам'яті, щоб ви могли швидко її знову відкрити. Крім цього, програма не займає абсолютно жодного процесора для системних ресурсів. І якщо пам’ять Android заповнює занадто багато, і їй потрібно додатково; l пам’яті для чогось іншого, вбудований диспетчер завдань автоматично вбиває ці програми, звільняючи пам’ять для потрібного йому завдання.

Тож насправді вам насправді не потрібен диспетчер завдань для Android. Він по суті вже вбудований! Але якщо ви хочете все-таки спробувати кілька разів, ось список наших улюблених менеджерів завдань для телефону Android.

Кращий диспетчер завдань для телефону Android

найкращий менеджер додатків для android

1) Розширений диспетчер завдань

Розширений диспетчер завдань існує довгий час, дозволяючи стежити за додатками, які забирають занадто багато ресурсів, а потім надає вам можливість вбити це завдання. Однією з акуратних речей цієї програми є те, що ви можете фактично видаляти програми прямо з розширеного диспетчера завдань - немає необхідності займатися її пошуком у шухляді додатків, щоб позбутися.

Ми рекомендуємо цей, оскільки Advanced Task Manager працює бездоганно з поточними версіями Android. Багато розробників не змогли продовжувати підтримувати своїх менеджерів завдань, але цей все одно продовжує продовжувати. За допомогою нього ви можете очистити всі свої відкриті програми, звільнити оперативну пам’ять і навіть внести програми до списку ігнорувань, які ви не хочете закривати.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий менеджер додатків для android

2) Простий системний монітор

Простий системний монітор - це системний монітор. По суті, він контролює використання системи, таку як використання процесора, оперативної пам'яті та графічного процесора. Є й деякі інші статистичні дані, які ви також можете переглянути, наприклад, дані про використання мережі та диска.

Якщо ви використовуєте Android Oreo, ви, швидше за все, не отримаєте ніякої інформації на основі процесора, оскільки це те, що Google на рівні ОС. Крім того, Simple System Monitor дозволить вам очистити завдання / програми, які займають ресурси. Це приємний і простий диспетчер завдань, який зосереджується більше на показі даних, ніж на функції (#statsfornerds).

Завантажте зараз: Google Play

найкращий менеджер додатків для android

3) Диспетчер завдань

Taskmanager існує вже  давно , і щохвилини, коли ви відкриєте програму, ви зможете це сказати самі. Важко орієнтуватися в цій програмі через застарілий дизайн, але вона все одно покаже вам, які програми активні та скільки оперативної пам'яті ви використовуєте.

Натиснувши меню з трьома крапками у верхньому правому куті, ви можете вбивати програми, очищати кеш-пам’ять та оперативну пам’ять, а також змінювати кольорову тему (тобто з білого на чорний). Це легкий диспетчер завдань, який вимагає використовувати масу різних дозволів, але пам’ятайте, що в останніх версіях Android ви можете самостійно відкликати дозволи програм.

Завантажте зараз: Google Play

найкращий менеджер додатків для android

4) SystemPanel 2

Нарешті, але, звичайно, не в останню чергу, ми маємо SystemPanel 2, другу програму з принаймні дещо оновленим дизайном. Це, мабуть, один з найкорисніших диспетчерів завдань, навіть для користувачів Android на новіших версіях Android. Акуратна річ у SystemPanel 2 - це величезна кількість даних, яку він показує вам - як довго працюють програми, розбиваючи продуктивність використовуваної системи у процентилях, показуючи інформацію про мережу та пам’ять та багато іншого.

Звичайно, у вас все ще є можливість вбивати завдання, очищати кеш і оперативну пам’ять, якщо ви так вирішите - SystemPanel 2 просто приємний, оскільки надає більше даних, ніж більшість менеджерів завдань.

Завантажте зараз: Google Play

5) ES Task Manager

ES Task Manager може бути однією з двох програм диспетчера завдань, яка не схожа на те, що їх вивели з кам’яних віків. Він має чудовий дизайн (хоча він все ще може використовувати оновлення), але він функціонує так, як передбачається. Насправді він має велику кількість функцій, оскільки багато чого вимагає від ES File Manager і що зробило цю програму чудовою. Тим не менше, ви отримуєте свої основні (і вдосконалені) функції управління завданнями - вбивання завдань, очищення кешу, очищення оперативної пам'яті тощо.

Вирок найкращому менеджеру програм для Android

Як бачите, є багато додатків, які ви можете впевнено називати найкращими менеджерами програм для Android, доступних там. Вони можуть бути дещо застарілими з точки зору дизайну, і не всі з них будуть добре працювати з найновішими версіями Android, але якщо ви використовуєте Nougat або старішу версію, ви можете знайти звільнення системних ресурсів, щоб реально пришвидшити роботу вашого телефону продуктивність. Ці менеджери завдань чудово працюватимуть і з планшетами Android.

У вас найкращий менеджер додатків для Android, до якого ви часто повертаєтесь? Повідомте нас у розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.