Як виправити Samsung Galaxy Note 4, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Ваш Samsung Galaxy Note 4 - одна з найпотужніших і найелегантніших технологій, доступних на сьогоднішній день на ринку, але вона стає абсолютно марною, якщо не вмикається або не вмикається. Електрика буквально є порятунком кожного електронного пристрою, і якщо аксесуар, який утримує цю потужність, функціонує не так, як слід, то ви просто витратили кілька сотень доларів.

Телефон Samsung Galaxy не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, відсутність втрати даних

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

Galaxy-Note-4-Wont-Turn-On

У цій публікації я проведу вас через пошук несправностей Galaxy Note 4, який не вмикається. Мета усунення несправностей - з’ясувати, в чому полягає проблема насправді, та розробити стратегію її усунення після виявлення. Враховуючи той факт, що ми маємо справу з дорогим пристроєм, ми підемо найбезпечнішим шляхом усунення несправностей. Це означає, що ми не проведемо вас через щось ризиковане, що може навіть погіршити ситуацію, ніж зараз.

Процедура усунення несправностей, яку я використовую в цій публікації, - це керівництво, якого ми, технічні працівники, дотримуємось, щоб переконатися, що проблема не погіршиться, якщо нам знадобиться втручання інженерів виробника. Тільки пам’ятайте, що ця публікація не гарантує, що вашу проблему буде вирішено, але дасть вам уявлення про те, що справжня проблема, щоб ви могли пояснити техніку, що відбувається. Інформація потрібна для усунення проблем, особливо проблем, пов'язаних з апаратним забезпеченням.

Якщо, однак, у вас є інші проблеми зі своїм телефоном, відвідайте нашу сторінку усунення несправностей Galaxy Note 4, оскільки вона містить багато проблем, про які ми вже говорили раніше. Спробуйте вирішення, які ми надали спочатку, і якщо вони не працюють для вас, надішліть нам електронного листа на [email protected]. Ця послуга безкоштовна, тому з вас не стягуватиметься плата. Однак ми просимо вас надати всю необхідну інформацію про вашу проблему та ваш телефон, щоб ми знали, з чого почати пошук рішення.

Отже, давайте приступимо до усунення несправностей вашого Galaxy Note 4, який не вмикається. Ось кроки ...

 1. Виконайте м’який скидання
 2. Підключіть телефон до зарядки
 3. Підключіть телефон до комп’ютера (необов’язково)
 4. Спробуйте інший USB-кабель
 5. Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі
 6. Завантажте телефон у режимі відновлення

Крок 1: Виконайте програмне скидання

Ця процедура ефективна для незначних збоїв, пов'язаних із прошивкою та обладнанням, і є безпечною. Жодні ваші дані не буде видалено, якщо ви це зробили. Процедура насправді дуже проста, оскільки в основному це перезавантаження з поворотом. Ось як ви це робите ...

 1. Вийміть акумулятор з Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення протягом хвилини, як тільки батарея розрядиться.
 3. Встановіть акумулятор назад, як тільки минув час.
 4. Спробуйте увімкнути телефон.

Знову ж таки, якщо проблему спричинив незначний збій мікропрограми чи апаратного забезпечення, пристрій повинен увімкнути зараз. В іншому випадку з телефоном відбувається щось більш серйозне.

М'яке скидання насправді просто зливає накопичену електроенергію з компонентів, особливо конденсаторів, і це оновлює пам'ять телефону. Але, як я вже говорив раніше, це безпечно, і жодна з ваших даних не буде зачеплена.

Крок 2: Підключіть телефон до зарядки

Перш ніж продовжувати, давайте виключимо можливість, що це лише проблема розрядженого акумулятора, підключивши телефон до зарядки. Звичайно, використовуйте оригінальний зарядний пристрій та USB-кабель для нормальної зарядки телефону.

Ця процедура може насправді визначити, чи є проблема з апаратним забезпеченням пристрою. Якщо звичайні індикатори зарядки, такі як світлодіод або піктограма зарядки на екрані, не відображатимуться, тоді ми можемо майже припустити, що це проблема апаратного забезпечення. Якщо вони з’являться, тоді все ще залишається надія, що ви зможете вирішити цю проблему, не відвідуючи спеціаліста.

Незалежно від того, відображаються ці знаки зарядки чи ні, нехай телефон заряджається принаймні 10 хвилин, а потім спробуйте увімкнути телефон. Якщо він все-таки відмовився від резервного живлення, перейдіть до наступного кроку.

Крок 3: Підключіть телефон до комп’ютера (необов’язково)

Ця процедура не є обов’язковою, оскільки ви робите це, лише якщо телефон відмовився заряджатись або не відображав звичних знаків зарядки, коли ви підключили його до розетки. Це виключає можливість того, що проблема з розеткою перешкоджає заряджанню телефону.

Хоча комп’ютери не видають стільки струму, скільки зарядний пристрій, цього все одно буде достатньо, щоб телефон відповів. Якщо цього не сталося, перейдіть до наступного кроку.

Крок 4: Спробуйте інший USB-кабель

Якщо припустити, що ви спробували зарядити телефон через розетку та комп’ютер, і він відмовився заряджатись, пора виключати можливість того, що це пошкоджений USB-кабель, що перешкоджає заряду, і що проблема може полягати лише в проблемі з розрядженим акумулятором.

Спробуйте інший USB-кабель, щоб дізнатись, чи пристрій все ще здатний заряджатись, бо якщо ні, то на цьому етапі ви вже повинні розглянути можливість перевірки телефону техніком.

Крок 5: Спробуйте завантажити телефон у безпечному режимі

Пам’ятайте, головна проблема тут полягає в тому, що телефон не вмикається. Це означає, що він не реагуватиме, якщо ви натиснете клавішу живлення; екран не загориться, а пристрій залишається мертвим і непридатним для використання. Отже, наш головний фокус тут - повернути телефон до життя.

Якщо припустити, що деякі завантажені вами програми спричинили проблему, завантаження в безпечному режимі насправді змусить телефон відповісти. Тож спробуйте цю процедуру, щоб з’ясувати, чи телефон може ввімкнути живлення.

 1. Повністю вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.
 3. Коли телефон почне завантажуватися, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, поки телефон не закінчить перезапуск.
 4. У нижньому лівому куті відображатиметься безпечний режим; ви можете відпустити клавішу зменшення гучності зараз.

Якщо телефон все одно відмовився ввімкнути, перейдіть до останнього кроку.

Заключний крок: Завантажте телефон у режимі відновлення

Ця процедура спробує завантажити телефон до його голови. Це означає, що пристрій буде завантажено без завантаження звичного графічного інтерфейсу Android. Це останній крок, тому якщо він не вдався, то з пристроєм нічого не можеш зробити, окрім як дозволити техніку розібратися за тобою.

Вам не потрібно нічого робити, якщо телефон успішно завантажився в режимі відновлення. Все, що ми хотіли знати, чи все ще він здатний живити всі свої компоненти. Ось як ви завантажуєтесь у процесі відновлення ...

 1. Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 4. Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу Vol Up.

На цьому етапі ви виконали всі основні процедури усунення несправностей. Якщо ваш телефон увімкнено, це хороша новина. В іншому випадку надішліть телефон на ремонт.

Маєте проблеми з телефоном, який не вмикається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:

 • Samsung Galaxy S2
 • Samsung Galaxy S3
 • Samsung Galaxy S4
 • Samsung Galaxy S5, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy S6
 • Samsung Galaxy S6 Edge
 • Samsung Galaxy S6 Edge +
 • Samsung Galaxy S7
 • Samsung Galaxy S7 Edge
 • Samsung Galaxy Note 2
 • Samsung Galaxy Note 3
 • Samsung Galaxy Note 4, Android Lollipop edition
 • Samsung Galaxy Note 5

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому сміливо надсилайте їх за адресою [захищено електронною поштою]. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.