Рішення, чому ваш HTC One M8 швидко втрачає заряд акумулятора [Частина 1]

Акумулятор HTC One M8

Ви коли-небудь замислювались, чому акумулятор смартфона страждає від проблем і як їх вирішити? Що ж, ця серія засобів усунення несправностей з радістю дасть вам відповіді. Ця публікація висвітлює деякі ранні електронні листи, які ми отримуємо від наших користувачів HTC One M8, у яких виникають проблеми з підтримкою заряду акумулятора на керованому рівні.

Якщо ви хочете зв’язатися з нами щодо власної проблеми з Android, скористайтесь посиланням у нижній частині цієї сторінки.


Проблема №1: Чому акумулятор HTC One M8 втрачає ємність

Гаразд, у мене Harmon Karden HTC One M8, можливо, трохи більше півроку на цей момент, і це було добре до останніх кількох місяців. Я переїхав і з тих пір телефон набагато швидше розряджається, а коли на зарядному пристрої він отримує та розряджається випадковим чином. Якщо я знову підключу зарядний пристрій, він починає надзвичайно повільно підніматися. Я не знаю, чи це акумулятор, порт micro-USB, чи, можливо, контакти в ньому, оскільки лише деякі з них навіть помістяться туди. Я випадково кілька разів тузав дріт і не знаю, пошкодив він це чи ні.

Крім того, я перебуваю в місці з жахливим підключенням до даних, тому я не знаю, чи працює він більше, і чи більше енергії. Я б справді міг скористатися допомогою з цієї причини, це досить дратує, і я не знаю, що робити, бо не знаю, чи маю на це гарантію. Будь ласка, допоможіть мені, якщо є ще щось, що я можу додати, то, будь ласка, дайте мені знати. - Ріс

Рішення: Привіт Різ. У наш час смартфони стали майже всіма опорами. Вони наповнені всілякими функціями та функціями, щоб тримати наше життя трохи зручнішим, що, безсумнівно, добре. Однак головною слабкістю будь-якого інтелектуального пристрою сьогодні, включаючи ваш HTC One M8, завжди було джерело живлення.

Акумулятор M8 може швидко втратити заряд акумулятора з ряду причин, але однією з найважливіших, яку часто залишають на багатьох форумах, що пропонують поради щодо проблем із розрядом акумулятора, є проблема ємності акумулятора протягом багатьох років. Майте на увазі, що якщо проблема полягає в акумуляторі вашого телефону, тобто за хімією, іони літію, що рухаються вперед-назад між двома електродами, значно зменшилися всередині, найкраще просто замінити саму батарею.

У типовій літій-іонній батареї є два електроди (катод з оксиду літію та кобальту та вуглецевий анод). Заряджаючи акумулятор, іони змушені залишатися на вуглецевому аноді, в той час як за допомогою телефону підштовхує їх до катода. Цей процес, який зазвичай називають "їздою на велосипеді", існує довгі роки і лежить в основі базової конструкції акумулятора.

Проблема, через яку батареї через деякий час розряджаються, полягає в ефективності. Постійний циклічний день у день змушує деякі іони літію прилипати до анода, фактично змушуючи акумулятор втрачати ємність з часом. Іони, які не можуть вийти на катод, не дають сили. Чим більше ви заряджаєте акумулятор, чим більше іонів приєднується до анода, тим меншою стає його майбутня ємність. Зробіть це кілька сотень разів, і ви можете сказати, що акумулятор прощається.

Якщо ви користуєтеся телефоном уже більше року і, скажімо, заряджаєте його раз на день, відколи його отримали, існує велика ймовірність того, що акумулятор просто розрядився у вас. Найкращим способом буде заміна батареї. Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити, тому що акумулятор незнімний (що відсмоктує), але якщо ви не спробуєте інший акумулятор, ми дійсно не можемо точно сказати, чи будуть інші рішення працювати для вас чи ні.

Проблема №2: Проблема з акумулятором HTC One M8 після використання стороннього зарядного пристрою

Привіт, я побачив вашу статтю про Drippler і побачив, що ви сказали, що якщо хтось має проблеми зі своїм телефоном, ми можемо надіслати вам електронного листа. Тож я маю одне занепокоєння, щодо якого я шукаю роз’яснення.

Я є власником HTC One M8 і не мав з ним проблем, поки не використав зарядний пристрій (я думаю, що бренд був Sierra або щось подібне) і не використовував його для заряджання телефону протягом ночі. Після цього я помітив, що час автономної роботи мого телефону різко зменшився. Я заряджаю свій телефон щоночі вночі і не мав жодних проблем, поки не використав для цього цей зарядний пристрій. Чи можливо, що зарядний пристрій призвів до зменшення терміну служби акумулятора? Дякую! - Айдан

Рішення: Привіт Айдане. Ми не знаємо, чи згаданий сторонній зарядний пристрій сумісний чи санкціонований HTC для використання на їх пристрої, тому ми не можемо точно сказати, чи є це причиною проблеми зараз. Якщо це було єдине інше, що ви зробили, є ймовірність, що це, можливо, порушило чіп телефону, який контролює зарядку акумулятора.

Оригінальні зарядні пристрої таких виробників, як Apple, Samsung, HTC, LG, Motorola, Google тощо мають власний механізм, який регулює рівень струму та напруги для захисту телефону та акумулятора від пошкодження. Несанкціоновані зарядні пристрої, особливо дешеві, можуть не мати цього важливого механізму. Подумайте про заміну акумулятора та спостерігайте, чи це щось змінить.

Проблема №3: ​​Як перекалібрувати акумулятор HTC One M8

Мій акумулятор розрядився до 50%, тому я зарядив його. Але потім я помітив, що рівень заряду акумулятора впав із 70% до 7% при підключенні. І таке трапляється завжди. Я завжди заряджаю, якщо він стає менше 50%, оскільки він завжди вимикається без попередження. Не знаю, чому ... 🙁 - Джей

Рішення: Привіт Джей. Спробуйте перекалібрувати акумулятор, виконавши такі дії:

 • Зайдіть в Налаштування та вимкніть швидке завантаження .
 • Вимкніть телефон.
 • Заряджайте телефон за допомогою зарядного пристрою HTC принаймні дві хвилини.
 • Поки M8 заряджається, натисніть і утримуйте такі кнопки: Збільшення гучності, Зменшення гучності та Живлення.
 • Тримайте три кнопки протягом принаймні двох хвилин. Під час цього телефон буде повторно вмикати та вимикати кожні 15 секунд.
 • Через 2 хвилини відпустіть кнопки, коли телефон увімкнено.
 • Нехай М8 заряджається нормально.

Повторна калібрування акумулятора телефону може покращити його термін служби і є рекомендованою порадою щодо технічного обслуговування. Спробуйте робити це раз на місяць, і вам слід добре піти.

Пропоноване читання:  Найкращі поради щодо продовження часу автономної роботи на ваших Samsung Galaxy S4 та S5

Проблема №4: Можливі зловмисні програми, через які акумулятор HTC One M8 швидко втрачає енергію

Привіт, я пишу електронною поштою щодо проблеми, з якою я стикався на своєму пристрої HTC one M8.

По-перше, проблема почалася тоді, коли у мене траплялися випадкові спливаючі вікна, що приводили мене до Play Store для завантаження ігор, тобто Candy Crush.

Через деякий час я зрозумів, як швидко розряджається і моя батарея, тому я подумав, що це могло бути пов’язано із завантаженим екраном блокування CM, тому я видалив його. Однак, незважаючи на це, акумулятор розряджався так само швидко, як і коли я мав екран блокування. Тоді я зрозумів, що ця повторювана мелодія грає у фоновому режимі мого телефону, коли налаштування звуку було гучним, я думав, що це, можливо, хтось намагався зв’язатися зі мною через Viber або WhatsApp, тому я перезапустив свій телефон. Це не мало ніякої різниці, мелодія все ще грала, безперервно включаючись і вимикаючись. Я ставлю звук своєї музики та відео низьким, щоб перевірити, чи це щось я залишив. Однак це було не так. Я думаю, що у мене може бути вірус. У мене є антивірусна програма, але вона мені нічого подібного не говорить і що з моїм телефоном все гаразд.

Чи можете ви допомогти мені знайти рішення? Мій акумулятор розряджається занадто швидко, і я намагався видалити різноманітні програми, видалити все, що завантажується, але нічого не працює. Було б дуже корисно, якщо б Ви могли проконсультувати мене з цього питання далі, я б дуже вдячний, дякую. - Шармін

Рішення: Привіт Шармін. Ви можете мати рацію, підозрюючи, що ваш телефон може бути заражений вірусом. Ми вважаємо, що деякі ваші додатки можуть мати певне рекламне програмне забезпечення, програмне забезпечення чи код, що змушує пристрої перенаправлятися на веб-сайт для перегляду рекламних матеріалів. Це не останнє явище в середовищі Android, тому ми завжди радимо нашим читачам бути вибагливими при виборі програм для встановлення. Фірма безпеки Avast повідомила у лютому минулого року про деякі законні програми в Google Play, які розповсюджують рекламні програми. Завдяки тисячам додатків у магазині Google Play, доступних для безкоштовного завантаження, стало майже неможливо по-справжньому дізнатися, яка програма чиста чи шкідлива. Деякі зловмисні програми настільки просунуті, що навіть можуть обійти існуючі антивірусні продукти, доступні для користувачів Android.

Щоб вирішити проблему прямо зараз, виконайте повне скидання до заводських налаштувань. Це забезпечить чисту версію мікропрограми. Після цього ми рекомендуємо дотримуватись загальнодоступних додатків, щоб не заразитися знову.

Те, що ваш телефон страждає від проблеми розряду батареї, також є ще одним показником можливого зараження шкідливим програмним забезпеченням. Неправдиві програми можуть необмежено працювати у фоновому режимі, розряджаючи заряд акумулятора і іноді спричиняючи перегрів телефонів. Якщо цей телефон відносно новий і якщо ви уважно стежите за ним (відсутність падінь, відсутність впливу рідини, прямого нагрівання чи впливу води) під час його використання, тут не повинно бути жодних апаратних проблем. Основною причиною повинно бути програмне забезпечення в природі, тому виконання скидання до заводських налаштувань точно допоможе.

Якщо ви раніше не пробували скинути заводські налаштування, виконайте наведені нижче дії.

 • Спочатку натисніть і утримуйте клавішу зменшення гучності .
 • Зробіть те ж саме для клавіші живлення .
 • Відпустіть кнопки, як тільки на екрані з’являться три зображення Android.
 • Перейдіть до опції Factory Reset за допомогою кнопки зменшення гучності .
 • Натисніть клавішу живлення, щоб підтвердити свій вибір.

Примітка: скидання до заводських налаштувань видалить усі дані, що зберігаються у внутрішній пам’яті телефону (але не на SD-карті). Перш ніж робити це, переконайтеся, що у вас є резервна копія всіх ваших фотографій, відео, контактів, повідомлень тощо.

Щоб бути в безпеці, також відключіть SD-карту від телефону.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.