Чорний екран Samsung Galaxy S7 після падіння

Ласкаво просимо до чергової частини нашої серії виправлення неполадок, де ми прагнемо допомогти нашим читачам, яким належить #Samsung #Galaxy # S7, вирішити проблеми, що виникають у них із телефоном. Сьогодні ми вирішимо чорний екран Galaxy S7 після випуску та інші пов'язані з цим проблеми. Як преміум-телефон, слід очікувати, що екран матиме додатковий рівень захисту від падінь. Іноді, хоча на екрані виникають проблеми, коли телефон падає, саме сьогодні ми будемо вирішувати проблеми.

Якщо у вас є Samsung Galaxy S7 або будь-який інший пристрій Android з цього питання, не соромтеся звертатися до нас за допомогою цієї форми. Ми з радістю допоможемо вам у будь-яких проблемах, які можуть виникнути у вас із пристроєм. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо без жодних рядків. Проте ми просимо, щоб, коли ви зв’яжетесь з нами, намагалися бути якомога детальнішими, щоб можна було зробити точну оцінку та дати правильне рішення.  

Якщо ви хочете переглянути попередні частини цієї серії, перевірте це посилання.  

S7 Чорний екран після падіння

Проблема: Привіт, мій S7 впав з моєї руки, і навіть незважаючи на те, що екран фізично цілий і неподряпаний, він грамотно чорний, тому я не можу розблокувати телефон для вилучення даних. Я купив пристрої для підключення клавіатури та мишей, вони не працюють, навіть не вмикають телефон. Які у мене варіанти? Мені вкрай потрібно робити резервні копії фотографій. Дякую за вашу пораду.

Рішення: Схоже, падіння могло пошкодити якийсь внутрішній компонент телефону. Ваш телефон реагує на зарядку? Якщо це сталося, ви можете спробувати підключити телефон до комп'ютера з встановленим Smart Switch, а потім спробувати зробити резервну копію даних телефону за допомогою програмного забезпечення. Якщо телефон взагалі не реагує, і ви хочете відновити дані телефону, вам доведеться доставити їх у сервісний центр і перевірити.

Екран S7 тріснув після падіння

Проблема:Я кинув телефон, і екран тріснув. Насправді взяв крихітний шматок білого шматка, а потім павутину перетнув через решту прозорого екрану. Відразу хочеться чорного. Може використовувати гучність, чути сповіщення тощо, а індикатор живлення та індикатори внизу під символами стрілок працюють. У мене є адаптер Samsung, який дозволяє дзеркально відображати екран на моєму телевізорі. все з’являється на моєму телевізорі. Пальці не працюють на екрані. Я хочу спробувати виправити це самостійно і якомога дешевше. Мені казали різні речі, що мені потрібно це робити. Деякі кажуть, що просто чітка заміна екрану. Інші кажуть, що дигітайзер та РК-екран, інші кажуть, що просто РК-дисплей і чистий екран, тому що дигітайзер постачається з on-screen.etc ... Мені справді просто потрібно точно знати, що мені потрібно придбати на Amazon, тоді я хочу переглянути навчальне відео на YouTube або близько того. окантовка по цих лініях.Я подивився на екрани від 11 до 200 доларів, якщо б ви могли це розбити для мене, як вашу спробу пояснити це 3-річній сліпій мавпі, що було б чудово. Я знаю, що я повинен відправити його професіоналу, але не можу витратити такі гроші. Виплатив його повністю за 2 дні до того, як він зламався. Отже, це мене вбиває. Я вважаю, що найгірше, що я можу зробити зі своїм поламаним телефоном, - це більше його ламати. Тож, якщо ви можете повідомити мене, що саме я шукаю на Amazon, або запропонувати будь-які сайти чи відео, які можуть допомогти мені зробити це самостійно, це було б чудовоЯ вважаю, що найгірше, що я можу зробити зі своїм поламаним телефоном, - це більше його ламати. Тож, якщо ви можете повідомити мене, що саме я шукаю на Amazon, або запропонувати будь-які сайти чи відео, які можуть допомогти мені зробити це самостійно, це було б чудовоЯ вважаю, що найгірше, що я можу зробити зі своїм поламаним телефоном, - це більше його ламати. Тож, якщо ви можете повідомити мене, що саме я шукаю на Amazon, або запропонувати будь-які сайти чи відео, які можуть допомогти мені зробити це самостійно, це було б чудово

Рішення: Для цього конкретного питання вам потрібно буде замінити весь блок дисплея. Якщо ви будете робити це самостійно, тоді зверніть увагу, що це буде нудний процес. Я рекомендую вам відвідати веб-сайт ifixit //www.ifixit.com/Guide/Samsung+Galaxy+S7+Screen+Replacement/90298, який може служити вашим керівництвом.

Екран S7 пішов чорним

Проблема: у мене є Samsung S7, який раптово порожній без будь-якої причини, він заряджався і досяг 100% заряду, коли я відключив його, він порожнім. Я все ще чую, як дзвонить телефон, але екран зовсім не світиться. Я спробував натиснути кнопку головного, кнопку живлення та кнопку гучності разом, щоб отримати певну відповідь. все, що я можу отримати, - це зелені кольорові лінії та кілька блимаючих імаго, і це світло згори стає синім, а потім зникає. це траплялося колись раніше, але нормалізувалося майже відразу. зараз у мене немає жодного ліхтаря, але коли я намагаюся зателефонувати за номером, на який дзвонить телефон. будь ласка, допоможіть.

Пов’язана проблема: У мене є Samsung S7, мій син кинув на нього непорядку, а внизу екрана видно, що він зруйнований. Однак це працювало ще близько 2 днів. Після цього весь екран став чорним. Я чую звуки, коли він включається. Я замінив екран та основну плату та домашній гнучкий кабель. (зламав основну плату після спроби замінити гнучкий кабель) Коли я увімкнув телефон, я почув звук, коли він увімкнувся, і клацання дотику до екрану, але все ще чорного екрана. Після виконання процесу скидання, який я знайшов тут, тепер я не чую клацання екрана, коли я торкаюся його, коли він увімкнений. Все ще чорний екран. Потрібна допомога з цього питання. Також невідома версія Android.

Рішення: Спробуйте спочатку виконати змодельоване витягування акумулятора, що відбувається, натискаючи та утримуючи кнопки живлення та зменшення гучності принаймні 10 секунд. Якщо проблема не зникає, спробуйте запустити телефон у режимі відновлення. Якщо екран працює в цьому режимі, вам доведеться виконати тут скидання до заводських налаштувань, оскільки проблема може бути спричинена програмним збоєм. Зверніть увагу, що скидання призведе до видалення даних телефону.

Якщо описані вище дії не дозволяють вирішити проблему, вам доведеться доставити телефон у сервісний центр і перевірити його.