Як виправити Alcatel Idol 5S, який не вмикається (прості кроки)

У нас є деякі читачі, яким належить Alcatel Idol 5S, які зв’язалися з нами щодо проблеми, за якою їх пристрої, як повідомляється, вимикалися самі і більше не реагували та не вмикалися. Екран, як кажуть, чорний і не реагує. Те саме стосується кнопок. Само собою зрозуміло, ці пристрої, здається, показують, що існує серйозна проблема з їх прошивкою або ще гірше - з їх обладнанням.

Idol 5S має незнімну батарею, тому ми не можемо просто витягнути батарею та повернути її назад і перевірити, чи реагує телефон на це. Але ми не вперше стикаємося з цією проблемою, і ми точно знаємо, що, хоча це може здатися дуже серйозною проблемою, насправді ви можете самостійно виправити ситуацію без допомоги технічного персоналу. Я поділюсь з вами рішенням, яке ми завжди використовували для вирішення цієї проблеми, тому продовжуйте читати.

Власникам смартфонів, які знайшли наш сайт, намагаючись знайти рішення, спробуйте перевірити, чи є ваш телефон одним із підтримуваних нами пристроїв. Якщо це так, то відвідайте сторінку з усунення несправностей для цього пристрою, перегляньте його, щоб знайти проблеми, подібні до вашого, та сміливо використовуйте наші рішення та способи вирішення. Однак, якщо після цього вам все ще потрібна наша допомога, заповніть нашу анкету з питань Android та натисніть "надіслати", щоб зв’язатися з нами.

Як виправити Alcatel Idol 5S, який не вмикається

Найчастіше ця проблема є проявом того, що прошивка у вашому телефоні вийшла з ладу. Часто створюється враження, що це проблема апаратного забезпечення, але насправді це не так. Насправді, вам не потрібно робити дійсно складні процедури усунення несправностей. Всього кілька рішень, і ви знову зможете змусити ваш пристрій працювати ідеально. З урахуванням цього, ось що ви повинні робити ...

Перше рішення: Примусовий перезапуск Alcatel Idol 5S

Зробити це дуже просто та безпечно, але також дуже ефективно вирішувати подібні проблеми чи такі, що призводять до збою прошивки.

  • Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення на телефоні одночасно протягом 10 секунд або більше.

Якщо проблема справді пов’язана із збоєм системи, вона увімкнеться та успішно завантажиться. Така комбінація імітуватиме розряд батареї та змушує ваш телефон запускатися. Потім оновить пам’ять телефону та вирішить проблеми, які могли спричинити збій системи. Однак немає гарантії, що проблема не повториться в майбутньому, але, принаймні, ви вже знаєте, що робити, якщо та сама проблема повторюватиме вас знову.

Якщо, випадково, ваш телефон не реагує на комбінацію, спробуйте зробити це ще пару разів, щоб переконатися, що ви робите це правильно. Якщо після цього він все одно не відповість, спробуйте це ...

  1. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності і не відпускайте її.
  2. Утримуючи його натиснутою, утримуйте клавішу живлення та утримуйте обидві клавіші утримуваними протягом 10 секунд або більше.

В основному це те ж саме, що і вище, лише те, що ми намагаємось утримувати кнопку зменшення гучності перед клавішею живлення, оскільки інакше не призведе до примусового перезавантаження.

Друге рішення: зарядіть свій Idol 5S і примусово перезавантажте його

Коли заряд акумулятора занадто низький, система зупиняє деякі служби та функції, щоб поступитись програмам, якими користується користувач. І коли сік закінчується, можуть бути деякі служби та апаратні компоненти, які неправильно вимикаються. Як результат, розряджений акумулятор також може спричинити збій мікропрограми. Звичайно, ви можете змусити ваш телефон відповісти за допомогою примусової перезавантаження, але якщо для заряджання телефону недостатньо заряду батареї, ви все ще не відповідаєте. Ось що вам з цим потрібно зробити:

  1. Підключіть зарядний пристрій до розетки змінного струму. Переконайтеся, що розетка, яку ви використовуєте, працює.
  2. За допомогою оригінального кабелю підключіть телефон до зарядного пристрою.
  3. Незалежно від того, телефон показує, що він заряджається чи ні, залиште його підключеним до зарядного пристрою на десять хвилин.
  4. Тепер одночасно натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності та клавішу живлення протягом 10 секунд або більше, але цього разу, поки пристрій підключено до зарядного пристрою.

Якщо проблема не в апаратному забезпеченні, ваш телефон зараз повинен працювати належним чином. Однак після того, як ви виконаєте ці дії, і ваш Alcatel Idol 5S продовжує не реагувати, тоді пора принести пристрій у сервісний центр.

Я сподіваюся, що наші рішення працюють для вас. Якщо у вас є інші проблеми, не соромтеся зв’язуватися з нами або залишити коментар нижче.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.