Як виправити Samsung Galaxy Note 3 не заряджається - Посібник з усунення несправностей

Samsung Galaxy Note 3 все ще є одним із потужних фаблетів, доступних сьогодні на ринку, але якщо він не заряджається, то він стане марним, якщо розрядити акумулятор. Під час усунення несправностей телефону, який не вмикається, дуже важливо перевірити, чи пристрій все ще заряджається, оскільки причиною його неввімкнення може бути те, що акумулятор просто розрядився. Samsung-Galaxy-Note-3-не заряджаєтьсяУ цій публікації я проведу вас через пошук несправностей Samsung Galaxy Note 3, який не заряджається. Це також відповідь на запитання, які раніше надсилали наші читачі, які просили про нашу допомогу. Етапи, які я використав у цьому посібнику, такі ж, як кроки, які ми, техніки, використовуємо при усуненні тієї самої фактичної проблеми, лише через те, що ми не можемо фізично перевірити телефон.

Як виправити Samsung Galaxy Note 3 не заряджається - Посібник з усунення несправностей

Основна мета усунення несправностей - дізнатися, в чому проблема і що її спричиняє. Це не гарантує виправлення, а інформація. Отримавши деталі проблеми, ви зможете знайти способи її обійти.

Крок 1: Підключіть зарядний пристрій і дайте телефону зарядитися

Якщо телефон все ще увімкнений, підключення зарядного пристрою негайно повідомить, заряджається він чи ні, або пристрій реагує, коли кабель від активного зарядного пристрою підключений до його зарядного порту; з'явиться звичайний значок зарядки. З іншого боку, якщо телефон вимкнений, світлодіодний індикатор повідомляє, заряджається він чи ні.

Крок 2: Перевірте порти та роз'єми

Корозія буде заважати нормальному процесу зарядки, тому необхідно перевірити, чи не забруднений порт забруднений брудом або іншим сміттям. Просто подивившись прямо в порт, ви дізнаєтесь, чи не забилось там сміття. Один із способів переконатися, що це зрозуміло, - це взяти маленьку щітку, вставити щетину та розпочати рух щіткою.

Закінчивши перевірку порту на телефоні, перевірте обидва кінці USB-кабелю, який ви використовуєте для зарядки. Чистка обох кінців також допоможе. Нарешті, перевірте порт на зарядному пристрої та почистіть його, як на телефоні. Виконавши все це, спробуйте зарядити телефон.

Крок 3: Переконайтеся, що зарядний пристрій все ще працює

Найпростіший спосіб зробити це - використовувати інший зарядний пристрій і перевірити, чи телефон реагує на нього. Якщо це так, тоді ваш зарядний пристрій потребує заміни, інакше проблема полягає не лише в розрядженому зарядному пристрої.

Якщо використання іншого зарядного пристрою неможливо, але у вас є інші пристрої, спробуйте зарядити їх за допомогою зарядного пристрою та перевірте, чи реагують вони на нього. Якщо цього не сталося, це насправді не означає, що зарядний пристрій розірвано. Це може бути кабель, яким ви користуєтесь.

Крок 4: Переконайтеся, що кабель USB не зламаний

Використання іншого кабелю USB є найефективнішим способом визначити, чи не пошкоджений оригінал. Шнур з'єднує зарядний пристрій і телефон, тому якщо десь обрив, струм проводити не можна.

Примітка 3 використовує кабель USB 3.0, але насправді ви можете просто використовувати інші кабелі, що підтримують USB 3.0. Або якщо ви знаєте когось із Примітки 3, позичте кабель і спробуйте його на своєму телефоні.

Крок 5: Переконайтеся, що акумулятор правильно встановлений і працює

Зніміть задню кришку, витягніть акумулятор і спробуйте почистити роз'єми. Почніть з огляду роз'ємів на задній панелі телефону. Подивіться, чи є зігнутий штифт, який може погано контактувати з роз’ємами акумулятора. Більше того, візьміть суху тканину і протріть роз’єми на батареї лише для того, щоб переконатися, що немає корозії.

Після очищення поверніть акумулятор назад і переконайтеся, що він правильно встановлений. Закріпіть його задньою кришкою та спробуйте зарядити телефон. Якщо все-таки нічого, тоді пора звернутися за допомогою до техніка.

Крок 6: Надішліть телефон на ремонт

Якщо все інше не вдається, можна з упевненістю припустити, що проблема полягає в апаратному забезпеченні. Зверніться за допомогою до техніка, який може фізично і ретельно перевірити телефон на наявність апаратних несправностей. Якщо проблемою було не апаратне забезпечення, можливо, прошивка має щось спільне з цим, але знову ж таки, це поза вашими досяжностями.

Проблеми з зарядкою - це не просто апаратні проблеми. Прошивка також має щось спільне з нею, оскільки вона виявляє струм і контролює його надходження в акумулятор, вмикаючи деякі компоненти (наприклад, світлодіодний індикатор) і показуючи знаки зарядки.

Маєте проблеми з телефоном, який не заряджається?

Ми можемо допомогти вам усунути несправності. Ми вже опублікували посібники з усунення несправностей для таких пристроїв:
  • Samsung Galaxy S2
  • Samsung Galaxy S3
  • Samsung Galaxy S4
  • Samsung Galaxy S5
  • Samsung Galaxy S6
  • Samsung Galaxy S6 Edge
  • Samsung Galaxy Note 2
  • Samsung Galaxy Note 3
  • Samsung Galaxy Note 4