5 найкращих ігор, як Гномська фортеця

Карликова фортеця вже давно є популярним і улюбленим титулом, навіть з його раннім стилем ретро. Однак багато подібних ігор почали конкурувати з нею, надавши сучасну версію гри, яку потрібно буде грати. Титули на кшталт Gnomoria та Rimworld схожі на Фортецю Карликів зі своїми унікальними елементами, і це дуже весело! Отже, якщо вам дуже подобається Dwarf Fortress, але ви шукаєте ці сучасні альтернативи, ми створили список деяких найбільш освіжаючих і сучасних ігор, схожих на Dwarf Fortress. Отже, ось наші улюблені ігри, такі як Dwarf Fortress. Давайте зануримось прямо.

Кращі ігри, такі як Гномова фортеця

ігри на зразок карликової фортеці

1. Rimworld

RimWorld - це гра для будівництва та управління зверху вниз, розроблена Ludeon Studios. Rimworld містить багато аспектів, які цілком схожі на Фортецю Карликів, але йому бракує тієї складності, яку містила Карликова Фортеця. Коли ви починаєте гру, вам дають на вибір кілька світів, і як тільки ви приземлитесь, подібність починає проявлятися відразу. Ви командуєте групою заблукалих космічних мандрівників, чий корабель зазнав аварії. Вам потрібно буде збирати ресурси та керувати ними, а також піклуватися про потреби своїх колоністів. Їхні емоції, взаємодія та фізичні потреби можуть висвітлити цей титул там, де він справді є.

Rimworld ставить гравця в положення, коли він повинен забезпечити, щоб його люди жили добре, здоровим життям, не зважаючи з розуму. Додайте всі ці функції до постійних рейдів, які проводяться на вашій базі, і ця гра буде такою, що всім нам буде дорога.

Завантажте зараз: тут

ігри на зразок карликової фортеці

2. Гноморія

Гноморія дотримується приблизно тих самих принципів, що і Фортеця Карликів, наказуючи маленьким амбіційним істотам будувати імперію. Гноморія, як правило, має всі особливості та ідеї Карликової Фортеці, за винятком того, що вона насправді не містить майже такої складності. Вміння копати і глибоко заглиблюватися в довгу темряву, щоб побудувати найбільшу фортецю, яку коли-небудь знав світ, - це те, що обидва ці титули поділяють як мету. А за межами вашої фортеці ви будете управляти ресурсами та сільськогосподарськими потребами. Але будьте готові, ви не єдині, хто прагне процвітання. Бандити та загарбники прийдуть до набігу та пограбування вашого зростаючого поселення, прагнучи здобути його багатство для себе.

Завантажте зараз: тут

ігри на зразок карликової фортеці

3. Кисень не входить до складу

Oxygen Not Included - це гра на виживання, розроблена та опублікована Klei Entertainment ще в 2017 році. Oxygen Not Included дає гравцеві контроль над великою групою вцілілих клонів, які вкопалися в Землю для власного виживання. Граючи в цю гру, ви помітите схожість із Rimworld, вам потрібно буде бути обережним до кожної деталі та забезпечити, щоб про ваших людей добре піклувались, коли вони продовжуватимуть життя. Хоча деякі титули можуть бути ближче до Гномової фортеці, цей можна легко підібрати завдяки параметрам, що надаються гравцеві з точки зору конструкції та управління.

Завантажте зараз: тут

ігри на зразок карликової фортеці

4. Civitatem

Civitatem - це гра на будівництво та управління містом, розроблена та виготовлена ​​LW Games. Наразі він знаходиться в Дочасному Доступі, але вже багато зроблено з невеликою командою, яка працює над цим заголовком; проте, є багато обіцяного, щоб прийти по шляху. Завантажуючи гру, ви виявляєте, що ваше село було піддано факелу - воно було пограбоване, розграбоване та спалене дотла, а навколо лежали численні мертві тіла. Отже, ви з веселою групою вижилих подорожуєте кілька відстаней, перш ніж оселитися, і починаєте там відбудовувати життя. Отримавши численні варіанти будівництва, а такі події, як пори року та дипломатія, висвітлюють цю гру. І коли розробники постійно працюють над цією назвою, ви можете бути впевнені, що з часом ви побачите багато іншого.

Завантажте зараз: тут

5. Міста

Towns - це симуляційна гра міської забудови. Містечка спочатку розробляли SMP із трьох осіб. Хоча сама гра розробниками так і не була закінчена, оскільки вона весь час була у ранньому доступі, ця гра, безсумнівно, схожа на Gnomoria та Dwarf Fortress. Не маючи складності жодного з них, Таунс дає вам повний контроль над великою групою городян, яких ви будете використовувати для побудови масивних містечок та глибокого заглиблення в Землю. Керуйте ресурсами та піклуйтеся про своїх громадян, будуючи свою фортецю чи місто. З спрощеним військовим аспектом, введеним у цей заголовок, багато хто з нас вважає цю гру дорогою до серця і сумує з приводу повороту, який ця гра зробила. Однак це все ще чудова гра, в яку ви можете зіграти сьогодні.

Завантажте зараз: тут

Ігри, такі як карликова фортеця Вердикт

Хоча багато з цих назв можуть бути не такими популярними або закінченими, як Гномова фортеця, вони насправді є такими ж хорошими, якщо не кращими, ніж гра, яка їх надихнула. У вас є якісь улюблені ігри, такі як Dwarf Fortress? Звук вимкнено в розділі коментарів нижче.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.