4 найкращий адаптер HDMI для Android в 2020 році

У перші дні Android були часи, коли смартфони мали міні-порт HDMI для легкого відображення екрану вашого пристрою Android на зовнішньому моніторі або телевізорі. Незабаром виробники почали видаляти це, замінюючи його, щоб звільнити місце для більшої обчислювальної потужності, більших SoC чи інших функцій. Це змушує користувачів Android розчаровуватись тим, що зараз не так просто відобразити екран Android на повнорозмірному моніторі. Однак це все ще можливо, але з адаптером HDMI. Просто підключіть адаптер до порту micro USB або USB C телефону, а кінець HDMI - до вхідного порту дисплея монітора. Після підключення ви зможете побачити дисплей свого смартфона на великому екрані!

Огляд: 4 найкращих адаптера HDMI для Android у 2020 році

  • Високошвидкісний мікрокабель HDMI HDMI із RedMere - 10 футів - наш найкращий вибір
  • Analogix Semiconductor SP6001 SlimPort Micro-USB до 4K HDMI адаптер
  • Адаптер RayCue USB на HDMI, конвертер аудіо-відео HD кабелю, USB 3.0 / 2.0 на HDMI
ПродуктБрендІм'яЦіна
AmazonBasicsВисокошвидкісний кабель Micro HDMI від AmazonBasics з RedMere - 10 футівПеревірте ціну на Amazon
Analogix SemiconductorAnalogix Semiconductor SP6001 SlimPort Micro-USB до 4K HDMI адаптерПеревірте ціну на Amazon
RayCueАдаптер RayCue USB на HDMI, конвертер аудіо-відео HD кабелю, USB 3.0 / 2.0 на HDMIПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

На жаль, на ринку багато сміття. Деякі виробники намагаються примусити вас придбати адаптери та кабелі, які не працюють. Дотримуючись цього списку, ви побачите лише найкращі адаптери HDMI для Android, які гарантовано працюють і забезпечать вам феноменальний досвід.

Найкращий Android-адаптер HDMI

1. Кабель Micro HDMI на HDMI

Якщо ви один з небагатьох людей, яким пощастило досі мати порт смарт-HDMI на смартфоні, то підключити смартфон до монітора або телевізора надзвичайно просто - все, що вам потрібно - це кабель micro HDMI до HDMI. Тепер вам слід бути обережними, які кабелі ви купуєте - компанії намагаються зробити їх дешевими, економлячи матеріал і не дотримуючись стандартів HDMI, а це означає, що в кінцевому підсумку у вашій поштовій скриньці може тратитись дефект грошей. Маючи це на увазі, ви можете бути впевнені, що кабель Micro HDMI до HDMI від Amazon буде більш ніж надійним. Це 10-футовий кабель, тож ви зможете дістатись до нього майже де завгодно. Ви навіть можете вибрати його до 15 футів або менше, якщо хочете.

Купуйте на Amazon

2. Адаптер Analogix Semiconductor 4K HDMI

Можливо, ви також захочете розглянути Analogix Semiconduxtor 4k HDMI SlimPort Adapter. Цей адаптер підключається до порту micro-USB вашого телефону, а потім ви використовуєте адаптер для підключення до коробки перетворення, а потім ваш вхід, яким може бути монітор, телевізор або інший пристрій. Він не постачається з кабелем HDMI, тому вам потрібно буде це забезпечити самостійно. Тим не менш, 4K HDMI-адаптер Analogix працює лише з телефонами, які підтримують SlimPort. Тож обов’язково перевірте опис товару за посиланням нижче, щоб переконатися, що ваш пристрій є одним із підтримуваних варіантів.

Купуйте на Amazon

3. Адаптер PluC and Play від RayCue HDMI

Адаптер Plug and Play від Micro USB до HDMI - один з найкращих адаптерів Android HDMI, який ви можете придбати в цьому списку разом із ним, і тут не потрібні драйвери та спеціальне програмне забезпечення. Це працює так само, як і слід було очікувати від цього імені - підключіть кінець micro USB до смартфона або планшета, а потім візьміть кабель HDMI, підключіть його до коробки перетворювача, а потім монітор або телевізор на ваш вибір. Єдина вимога до використання цього адаптера - це те, що смартфон, яким ви користуєтесь, має вбудовану технологію MHL. Більшість смартфонів роблять це в наші дні, але це добре ще раз перевірити - ви можете перевірити це напевно, підключивши номер своєї моделі до Google і подивившись характеристики на GSM Arena або подібній базі даних телефонів. Купуйте на Amazon

4. Адаптер ZIKO для Android

Першим у нашому списку є адаптер ZIKO для Android. Адаптер ZIKO працює без додаткового програмного забезпечення та доробки. Підключіть його до свого пристрою Android, а потім підключіть до підтримуваного монітора або телевізора, і ви зможете насолоджуватися вмістом телефону на великому екрані. Варто зазначити, що цей адаптер каже, що підтримуються лише певні програми - наприклад, він буде бездоганно працювати з такими додатками, як Facebook, WhatsApp, Twitter та Google Play Movies, але може не працювати з додатком мисливського трекера Джона Доу. Ви також повинні переконатися, що використовуєте підтримуваний телевізор, а оскільки ZIKO не надає переліку підтримуваних телевізорів, це може бути хітом чи промахом, хоча повернутися через Amazon легко - мінімальні клопоти. Одне з акуратних моментів - це те, що він постачається з адаптером Lightningце означає, що ви також можете відображати екран свого iPhone або iPad на більшому моніторі або телевізорі.

Найкращий Android Adapter Adapter Verdict

Як бачите, за допомогою адаптера досить легко отримати дисплей телефону Android на великому екрані. Будь-який із цих адаптерів допоможе вам це зробити, переконайтесь, що ваш телефон підтримується моделлю!

ПродуктБрендІм'яЦіна
AmazonBasicsВисокошвидкісний кабель Micro HDMI від AmazonBasics з RedMere - 10 футівПеревірте ціну на Amazon
Analogix SemiconductorAnalogix Semiconductor SP6001 SlimPort Micro-USB до 4K HDMI адаптерПеревірте ціну на Amazon
RayCueАдаптер RayCue USB на HDMI, конвертер аудіо-відео HD кабелю, USB 3.0 / 2.0 на HDMIПеревірте ціну на Amazon

* Якщо ви купуєте за посиланнями на нашому сайті, ми можемо заробити партнерську комісію. Для отримання детальної інформації відвідайте нашу сторінку політики конфіденційності.

Ми отримаємо комісію з продажу, якщо ви купуєте товари за допомогою наших посилань. Вивчайте більше.