Samsung Galaxy S6 Edge не вмикається і не завантажується, не заряджаючись, блимає індикатор та інші проблеми, пов'язані з живленням

Насправді є три найпоширеніші проблеми, які ми отримали від власників Samsung Galaxy S6 Edge (#Samsung # GalaxyS6Edge): телефон не вмикається, він не заряджається незалежно від того, дротовий чи бездротовий, і застряг під час завантаження. Усі ці проблеми мають ознаки серйозних проблем і потребують негайної уваги, особливо якщо пристрій нагрівається.

Телефон Samsung Galaxy не вмикається?

3 кроки, щоб виправити телефон за допомогою Reiboot, Без втрати даних, БЕЗКОШТОВНО

 1. Клацніть для завантаження
 2. Підключіться до свого пристрою
 3. Виправте всі проблеми з телефоном
Виправ зараз

У цій публікації я розглянув кілька питань, пов’язаних із владою, тому, якщо ви вважаєте, що ваша проблема пов’язана, читайте далі, щоб дізнатися більше про них. Однак якщо ви намагалися знайти рішення для зовсім іншої проблеми, відвідайте нашу сторінку з усунення несправностей S6 Edge. Ми перераховуємо кожну проблему, з якою ми стикаємось щотижня, тому є ймовірність, що вашу проблему вже вирішено. Якщо так, спробуйте скористатися наведеними нами рішеннями, і якщо вони не будуть працювати, повідомте нам більше про свою проблему за допомогою цієї форми.

Samsung-Galaxy-S6-Edge-завантаження

Galaxy S6 Edge не завантажується

Проблема : Привіт, Droid, хлопці! У мене є Samsung Edge S6 Edge вже кілька місяців. Я добре про нього доглядав, тому він повинен працювати нормально. Минулого тижня він в основному був мертвий після того, як я зарядив його вночі. Кнопка живлення не працювала. У магазині, де я його придбав, зробили перезавантаження і сказали, що це потрібно стягувати, хоча я вже це стягував.

Я зарядився, і все було добре до цього ранку. Те ж саме повторилося після перезарядки протягом ночі .. Цього разу я не зміг перезавантажити його. Останнім додатком, у якому я був, було "Один диск". Я перевірив ваш веб-сайт і спробував безпечний режим Клавіша живлення та зменшення гучності. Це спрацювало.

Я дуже злий. Це був дорогий телефон. Оскільки S6 Edge зараз це робить, чи варто мені просто відправити його назад і отримати новий на гарантію? Чи є у вас інші користувачі, у яких така сама проблема повторюється?

Чи знаєте ви, як цього можна уникнути? У мене ніколи раніше не було цієї проблеми з іншими телефонами Android. Вітаю , Ноллаг .

Усунення несправностей : насправді вирішувати вам, чи хочете ви його замінити чи ні. Якщо ви не можете терпіти думки, що у вашого нового дорогого телефону є проблеми, то я пропоную вам замінити його, поки ви все ще можете подати запит на новий блок заміни.

На мою думку, причиною проблеми є або збій системи, або вона просто застигла з якихось причин. У будь-якому випадку, ви можете ввімкнути його, натиснувши та утримуючи клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 20 секунд. Процедура виконає змодельоване відключення акумулятора та перезавантаження телефону.

Дві найпоширеніші причини цієї проблеми - це проблема з прошивкою або є програма, яка постійно аварійно завершує роботу. Але як би там не було, спробуйте виконати генеральний скидання та користуватися телефоном без встановлених сторонніх програм. Якщо проблема не зникне, замініть її.

Основний скидання

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію, 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Натискайте кнопку зменшення гучності ще раз, доки не виділиться опція "Так - видалити всі користувацькі дані", а потім натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 7. Після завершення скидання виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення, щоб перезапустити телефон.

Galaxy S6 Edge не заряджається через шнур (Bell Canada)

Проблема : Привіт, цей телефон був відправлений на дзвінок для ремонту з гарантією лише для того, щоб повернути його знову із дзвоником, стверджуючи, що він не підлягає ремонту та не покривається. Телефон не заряджатиметься за допомогою шнура, але БУДЕ заряджати за допомогою бездротової зарядки (це я дізнався після отримання телефону назад). Дякую.

Усунення несправностей . Чи очікуєте ви, що ми скажемо: "Гей, ваш провайдер, можливо, зіпсував ваш телефон", бо цього не станеться. Крім того, технік компанії має повноваження сказати, чи слід задовольняти вимогу гарантії на основі своїх висновків. Ви навіть не потрудились повідомити нам, в чому проблема вашого телефону, чому ви спочатку надіслали його на ремонт. Якби ми знали, яка перша проблема, ми могли б відповісти на ваші запитання.

Але в будь-якому випадку, ви пробували використовувати інший зарядний пристрій? Якщо ні, спробуйте це. Якщо проблема не зникає, поговоріть зі своїм постачальником або зверніться за допомогою до самого Samsung та повідомте про те, що сталося.

Galaxy S6 Edge має чорний екран із синім блимаючим світлом

Проблема : Телефон працював нормально, музику відтворював на шляху до роботи. Покладіть телефон у футляр для кобури, і пізніше (через пару годин) телефон не ввімкнеться. Синє світло блимає, але екран чорний і нічого не відображатиме. Спробував перезавантажити та скинути налаштування відповідно до ваших інструкцій, але відповіді все одно не було.

Усунення несправностей : той факт, що ви бачите блимаючий синій індикатор, означає, що телефон насправді увімкнено, хоча, можливо, він був заморожений. Найпоширенішою причиною є збій системи. Щоб повернути телефон до життя (це не остаточне виправлення), потрібно натиснути та утримувати клавіші зменшення гучності та живлення протягом 20 секунд, щоб виконати змодельоване відключення акумулятора. Після цього телефон повинен увімкнутись за умови достатньої кількості акумулятора для його живлення. Однак є ймовірність, що проблема повернеться, тому вам потрібно бути дуже спостережливим, щоб виявити шаблон або помітити, що його викликає. Виконання генерального скидання може вирішити проблему.

Пов’язана проблема : раптом на моєму екрані відключено світло, і натискаючи будь-які кнопки, він не загоряється. У верхньому лівому куті блимає синє світло. Будь ласка, порадьте, що мені потрібно зробити.

Galaxy S6 Edge не заряджається через розетку

Проблема : Мій Galaxy S6 Edge не заряджається, коли він підключений до розетки. Він розпізнає джерело живлення лише тоді, коли його підключено як медіа-пристрій (підключений до ноутбука, ігрової системи, в машині тощо). А коли він підключений як медіа-пристрій, зарядка займе понад 3 години, лише якщо Я не використовую його. Будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу щодо того, чому вона може не стягуватися. Дякую.

Усунення несправностей : Ну, принаймні, ми знаємо, що телефон якось зарядиться. Звичайно, заряджання через комп’ютерний USB-порт займе більше часу, оскільки він видає лише 0,5 Ампера в порівнянні з оригінальним зарядним пристроєм, що підштовхує 2,0 А струму.

Спробуйте інший зарядний пристрій та / або USB-кабель. Якщо телефон все-таки відмовляється заряджатись, настав час надіслати його для подальшого тестування та оцінки. Є ймовірність того, що сам USB-порт втрачений або пошкоджений.

Galaxy S6 Edge застряг на логотипі завантаження

Проблема : Я зробив апаратне скидання, і після натискання клавіші живлення для перезавантаження телефон відображає лише… SAMSUNG GALAXY S6 EDGE ПРИЛАДАЕТСЯ НА ANDROID ... Це просто блимає цим твердженням, а потім немає відповіді, що мені робити, будь ласка.

Виправлення неполадок : якщо телефон перед скиданням мав проблеми з прошивкою, можливо, потрібно буде перепрошити мікропрограму, щоб вона знову запрацювала. Однак, якщо він працював нормально, просто почекайте, і він повинен успішно завантажитися. Час завантаження збільшиться вдвічі, якщо телефон вперше завантажується після жорсткого або заводського скидання або навіть після стирання розділу кеш-пам'яті.

Galaxy S6 Edge не вмикається після зарядки

Проблема : Привіт. У мене є телефон з червня. Це працювало нормально. Вчора ввечері я зарядив його, а сьогодні вранці він не вмикається. Я спробував утримувати кнопку живлення та кнопку гучності натиснутою. Не бачить, що працює. Я не знаю, що робити.

Усунення несправностей : Спробуйте ще раз. Натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності кнопку живлення разом протягом 20 секунд. Якщо він не реагує на примусове перезавантаження, спробуйте завантажити його в режимі відновлення:

 1. Вимкніть ваш Samsung Galaxy S6 Edge.
 2. Натисніть і утримуйте разом клавіші збільшення гучності, головного екрана та живлення.
 3. Коли пристрій увімкнеться та відобразиться «Увімкнення логотипу», відпустіть усі клавіші, і на екрані з’явиться піктограма Android.
 4. Зачекайте, поки екран відновлення Android не з’явиться приблизно через 30 секунд.

Якщо ви можете змусити його завантажитися в цьому режимі, перейдіть до видалення кеш-розділу, інакше вам потрібна допомога технічного персоналу.

Galaxy S6 Edge увійшов у цикл завантаження після оновлення

Проблема : Я встановив останнє оновлення, і тепер воно вмикається, а потім залишається на чорному екрані, коли Samsung світиться. Потім він починає вмикатись із назвою телефону, що з’являється, а потім повідомленням оператора (зі звуком). Потім він повертається до чорного екрану Samsung. Це на постійному циклі. Я спробував усі ваші поради, але жоден із них не вимкнеться. Це просто продовжує кружляти в тому ж циклі.

Виправлення неполадок : Здається, клавіша живлення застрягла. Спробуйте натиснути (і відпустити) багато разів, щоб перевірити, чи можете ви це виправити таким чином. Якщо ні, то вам справді потрібен технік, який відкриє ваш телефон і виправить його для вас.

Galaxy S6 Edge намок, не вмикається

Проблема : Я впустив телефон у чашку води, і він взагалі не вмикається. Я залишив його в мішку рису на 2 дні, а потім вийняв і підключив зарядний пристрій, і все, що він зробив, було гарячим. Жодне світло не вмикалося. Я поклав це у рис протягом іншого тижня та спробував те саме, і все, що він зробив, було знову гарячим. Тепер навіть не стає жарко або нічого не робиться.

Порада : Це те, що вода робить з телефоном. Можливо, деякі ланцюги були замикані, і це може бути причиною того, що воно нагрівається, а не включається. Моя пропозиція - припинити спроби увімкнути телефон і ще не заряджати його. Натомість нехай технік перевірить, чи все ще можна це виправити.

Зв’яжіться з нами

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Ми підтримуємо всі доступні пристрої Android, і ми серйозно ставимося до того, що робимо. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк на нашій сторінці у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.