Як виправити LG G6, який не вмикається [Посібник з усунення несправностей]

Ваш LG G6 - один із найпотужніших високоякісних смартфонів, доступних сьогодні на ринку, але, незважаючи на вражаючі характеристики та продуктивність, він не позбавлений проблем, помилок та проблем. Насправді ми вже отримали досить багато повідомлень від наших читачів, які просять про допомогу, оскільки їх пристрої мають проблеми, і одна з тих проблем, яку я вважаю дуже тривожною, - це чорний екран смерті - телефон не вмикається або відповісти незалежно від того, що б зробив власник.

У цьому дописі я проведу вас, намагаючись повернути ваш телефон до життя. Ми спробуємо перевірити, чи зможемо ми ввімкнути його знову чи навіть відповісти. Завжди існує ймовірність того, що причина, через яку він не вмикається, полягає в апаратній несправності, тому ми спробуємо виконати основне усунення несправностей, яке ми, пересічні користувачі, можемо зробити без шкоди для ваших даних, а також телефону в цілому. . Якщо ви є власником нового LG G6 і на даний момент у вас виникає подібна проблема, читайте далі, щоб зрозуміти, чому це трапляється, і що потрібно зробити, щоб це виправити.

Перш ніж продовжувати, якщо у вас є інші проблеми з телефоном, переконайтеся, що ви відвідали нашу сторінку з усунення несправностей LG G6, де ми перераховуємо кожну проблему, яку ми вирішуємо щотижня. Знайдіть проблеми, подібні чи пов’язані з вашими, та скористайтеся запропонованими нами рішеннями. Якщо вони не працюють для вас або якщо вам потрібна подальша допомога, не соромтеся звертатися до нас, заповнивши анкету з питань Android.

Виправлення неполадок LG G6, який не вмикається

Потрібно, щоб ви, як власник, виконали деякі основні способи усунення несправностей, щоб знати, чи можете ви все-таки оживити телефон. Бувають випадки, що подібні проблеми виникають через деякі проблеми з програмами чи самим мікропрограми. Принаймні, нам просто потрібно виключити цю можливість, перш ніж прийняти рішення про відправлення телефону на ремонт. Тим не менш, ось що вам потрібно зробити:

Крок 1: Зарядіть телефон відразу

Це негайно повідомить вам, чи причиною проблеми є лише проблема з прошивкою або щось, що походить від апаратного забезпечення, не кажучи вже про це, також виключає можливість того, що акумулятор просто повністю розрядився.

Навіть якщо телефон вимкнений, він все одно відображатиме звичайний символ зарядки на екрані, коли виявить, що електричний струм проходить через кабель до зарядного мікросхеми та до акумулятора. Якщо воно відображається, це означає, що апаратне забезпечення працює як слід, і, можливо, причина, по якій телефон не вмикається, полягає в тому, що не залишилося акумулятора, щоб все живити.

Якщо припустити, що телефон заряджається нормально, будьте уважні, щоб знати, чи пристрій нагрівається. Хоча це нормально, щоб він трохи прогрівався під час заряджання, він не повинен нагріватися до такої міри, що вам не зручно його торкатися. Отже, якщо це так, негайно відключіть зарядний пристрій, і вже зараз, ви повинні перевірити його, оскільки щось не так просто.

Крок 2: Перевірте зарядний пристрій та кабель, якщо телефон не заряджається

Важливо, щоб ви бачили, як телефон заряджається належним чином під час усунення несправностей через проблему живлення. Ви повинні виключити можливість того, що це просто проблема з розрядженим акумулятором, перш ніж продовжувати вирішення проблем. Це позбавить вас від купи неприємностей, не кажучи вже про те, що ви не порушите безпеку своїх особистих файлів та даних.

Отже, якщо телефон не заряджається, слід перевірити зарядний пристрій та кабель, щоб переконатися, що з ними щось не так. Для зарядного пристрою вам просто потрібно заглянути в порт USB, щоб знайти ворсинки, сміття, корозію або зігнуті штифти. Якщо ви нічого не знайдете, що може заважати потоку струму, огляньте кабель.

Шукайте одне і те ж на обох кінцях, а потім проведіть пальцями від одного кінця до іншого, щоб відчути щось, що може натякати нам на прорив всередині ізоляції.

Крок 3: Зробіть м’який скидання, коли телефон підключений до зарядного пристрою

Ми також повинні виключити можливість того, що причиною проблеми є лише збій. Отже, поки телефон не нагрівається під час підключення до зарядного пристрою, залиште його заряджатися на кілька хвилин, а потім спробуйте здійснити м’який скидання: натисніть і утримуйте клавіші зменшення гучності та живлення разом протягом 10 секунд. Якщо у вас немає проблем з апаратним забезпеченням або прошивкою телефону, і якщо проблема полягала лише в тому, що він аварійно завершив роботу, то виконання цієї процедури оживить ваш телефон.

Коли телефон виходить з ладу, він може не реагувати навіть під час зарядки. Він також не відповість, якщо натиснути клавішу живлення. Але ви можете змусити його знову відповісти, виконавши процедуру м'якого скидання, яка змусить перезавантажити телефон. Для питань, які спричинені збоями, ця процедура є дуже ефективною.

Крок 4: Спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення

Виконавши всі наведені вище дії, і проблема все ще залишається, спробуйте завантажити телефон у режимі відновлення. В основному, коли ви запускаєте телефон у цьому режимі, усі апаратні компоненти будуть ввімкнені, але інтерфейс Android не буде завантажений. Припускаючи, що проблема пов’язана з помилкою, ваш пристрій може завантажитися в цьому режимі, і наступне, що вам слід зробити, це спробувати перезавантажити пристрій звідти. Якщо він не завантажується, то, принаймні зараз, ми маємо справу з проблемою завантаження, оскільки, мабуть, телефон увімкнено. Це трохи легше виправити. Однак, якщо ви не можете запустити телефон навіть у цьому режимі, вам слід відправити його для подальшого тестування техніком. Ось як ви запускаєте LG G6 у режимі відновлення та продовжуєте скидання:

  1. Створіть резервну копію даних у внутрішній пам’яті.
  2. Вимкніть пристрій.
  3. Натисніть і утримуйте кнопки живлення та зменшення гучності.
  4. Коли з’явиться логотип LG, швидко відпустіть, а потім утримуйте кнопку живлення, продовжуючи утримувати кнопку зменшення гучності.
  5. З'явиться повідомлення "Скидання заводських налаштувань".
  6. За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть Так.
  7. Натисніть кнопку живлення для підтвердження.
  8. З'явиться стерти всі дані користувача та відновити налаштування за замовчуванням '.
  9. За допомогою кнопки зменшення гучності виділіть Так.
  10. Натисніть кнопку живлення, щоб скинути налаштування пристрою.

Сподіваюся, це допоможе.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ

Ми завжди відкриті для ваших проблем, питань та пропозицій, тому не соромтеся зв’язуватися з нами, заповнивши цю форму. Це безкоштовна послуга, яку ми пропонуємо, і ми не будемо брати за неї жодної копійки. Але зауважте, що ми щодня отримуємо сотні електронних листів, і ми не можемо відповісти на кожен з них. Але будьте впевнені, що ми читаємо кожне отримане повідомлення. Тим, кому ми допомогли, розкажіть про це, поділившись нашими публікаціями з друзями, або просто поставивши лайк нашим сторінкам у Facebook та Google+ або підписавшись на нас у Twitter.