Як виправити проблему з акумулятором Huawei Nexus 6P: заряд раптово падає до 0%

Привіт і ласкаво просимо! Ця стаття з усунення несправностей спробує відповісти на деякі загальні проблеми, виявлені на Huawei Nexus 6P (#Nexus 6P). Ми вже публікували кілька повідомлень про цей пристрій, тому спробуйте перевірити і ці повідомлення, якщо у вас є різні проблеми, не згадані в цьому.

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки. Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.

Проблема No1: Huawei Nexus 6P перезавантажується самостійно, заряд акумулятора нестабільний

У моєму телефоні читається багато часу роботи від батареї, але він раптово вимкнеться. Здебільшого він не ввімкнеться повністю, доки я не вставлю зарядний пристрій. Коли він повернеться, він буде читати, як втративши 50% або більше заряду, але як тільки він починає заряджатися (протягом декількох хвилин), він повертається туди, де був, коли він вимикався. Здавалося, ця проблема відповідає нещодавньому оновленню системи безпеки, але я не можу бути впевненим, що це причина. Я зробив деякі речі, які ви рекомендуєте на своєму веб-сайті, щоб спробувати це виправити. Я перевів його в безпечний режим, щоб перевірити, чи це проблема з додатком, але нічого не змінилося. Зрештою я зробив заводські налаштування, але проблема залишається. Буду дуже вдячний за будь-яку допомогу, яку ви можете запропонувати.

Рішення: На даний момент багато пристроїв Nexus 6P вже відносно старі з точки зору терміну служби смартфона, тому найбільш ймовірною причиною є заряд акумулятора. Літієві батареї старіють і можуть втратити значну ємність. Немає прямого способу перевірити це, але зараз це може бути проблемою вашого пристрою. Можливо, акумулятор розрядився і більше не може подавати стабільну енергію в систему. У деяких випадках пристрій може не перезавантажитися, доки система недостатньо напружена. Проблема зазвичай виникає, якщо на пристрій пропонується виконати більш складні завдання, що чинить тиск на систему. Це може напружувати і без того слабкий акумулятор, спричиняючи недостатню або нестабільну вихідну потужність. Іноді це лише питання калібрування акумулятора, який може вирішити цю проблему, тому спробуйте перевірити, чи працює вона у вашому випадку.

Для калібрування операційної системи та акумулятора виконайте такі дії:

  1. Повністю розрядіть акумулятор . Це означає використовувати пристрій до тих пір, поки він не вимкнеться самостійно, а рівень заряду батареї складе 0%.
  2. Заряджайте телефон, поки він не досягне 100% . Обов’язково використовуйте оригінальне зарядне обладнання для свого пристрою і дайте йому повністю зарядитися. Не вимикайте пристрій як мінімум ще дві години, а також не використовуйте його під час заряджання. 
  3. Після закінчення часу відключіть пристрій від мережі.
  4. Перезавантажте пристрій.
  5. Використовуйте свій телефон, поки він знову повністю не закінчиться.
  6. Повторіть кроки 1-5.

Калібрування акумулятора зазвичай працює, якщо пристрій перестав отримувати точні показники заряду акумулятора через збої програмного забезпечення. Це не працює, якщо сама батарея пошкодилася або втратила значну ємність. Отже, якщо нічого не змінюється, і ваш Nexus 6P все одно перезавантажується самостійно або виявляє раптовий стрибок або втрату заряду акумулятора, вам потрібно вирішити, чи хочете ви відправити його на ремонт чи ні. Найімовірніше рішення передбачає заміну акумулятора, тому це вам коштуватиме.

Якщо ви думаєте, що зможете це зробити, є багато відео, щоб показати, як замінити саму батарею. Якщо гроші не є проблемою, просто нехай професіонал вирішить цю справу.

Проблема №2: Як виправити проблему з акумулятором Huawei Nexus 6P: заряд раптово падає до 0%

Я оновився до Android 8.1.0 сьогодні вранці, і все здавалося нормальним протягом декількох годин. Раптово телефон почав знижувати заряд з 60% до 0% і вимикатися протягом 30 секунд до 1 хвилини. Спочатку він не вмикався знову, і я думав, що маю проблему із завантажувальним циклом. Після спроби перезавантажити в режимі відновлення, врешті-решт він знову перезапустився з початковим рівнем заряду акумулятора 60%, але все-таки розрядив весь заряд із тією ж неймовірно швидкою швидкістю. Це постійно повторюється. Я також щойно завантажив Photographers Companion із Play Store, але тепер видалив його, тому, мабуть, це не пов’язано з цим. Чи можете ви підказати, в чому проблема і що мені робити? Акумулятор порівняно новий. Велике дякую.

Рішення: Як і в задачі №1, існує ймовірність того, що ваш Nexus потребує лише калібрування акумулятора. Якщо ви вже пробували це, перш ніж зв’язуватися з нами, або якщо після цього нічого позитивного не трапиться, продовжуйте заводські скидання. Ви також можете трохи поринути, як мінімізувати розряд акумулятора у вашому пристрої. Найбільш поширеною причиною більшості проблем із зарядом батареї або заряду є програми. Чим більше у вас програм, тим більша ймовірність того, що система стане нестабільною або помилкою. Спробуйте подивитися, що відбувається, коли ваш телефон було скинуто до заводських налаштувань і в ньому не встановлено сторонніх програм. Якщо живлення здається нормальним, і акумулятор не буде коливатися принаймні протягом 24 годин, тоді ви можете припустити, що причиною є програми або їх велика кількість.

Для довідки, це кроки для відновлення заводських налаштувань Nexus 6P:

 1. Вимкніть телефон
 2. Утримуйте одночасно кнопку зменшення гучності та кнопку живлення, доки пристрій не ввімкнеться.
 3. Ви повинні побачити “Початок” зі стрілкою
 4. Двічі натисніть на зменшення гучності та кнопку живлення, щоб увійти в режим відновлення
 5. Утримуйте кнопку живлення, потім натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності
 6. За допомогою кнопок гучності виберіть wipe data / factory reset
 7. Виберіть “Так - стерти всі дані” за допомогою кнопки живлення

Проблема No3: Huawei Nexus 6P застряг у циклі завантаження після оновлення

Привіт команда! Я використовую Huawei Nexus 6P з 2015 року. Це був чудовий телефон, але після отримання останнього оновлення системи безпеки Google він перезапустився автоматично кілька разів, а потім просто впав у Bootloop. Я шукав в Інтернеті і дізнався, що це проблема з процесором Snapdragon, і мені потрібно виправити деякі оновлення, доступні за таким посиланням: //www.xda-developers.com/nexus-6p-bootloop-fix/ Навіть після роблячи все, що все ще застрягло в логотипі Google, і нарешті я здався і дав його на ремонт. Цей хлопець блиснув запасом Android N ROM, досі не везе! Він завантажився в ОС 2 рази без анімації Google і знову перезапустився, і те саме Bootloop !! Якщо ви, люди, можете вивести мене з цієї проблеми, то ви геніальні люди у цьому світі !! Допоможи мені будь ласка. Велике спасибі! З повагою.

Рішення: Не залишилося іншого рішення, яке ми можемо запропонувати щодо такої проблеми, як ваша. Повернення запасного ПЗУ вашого пристрою - останнє кардинальне рішення, яке можна спробувати. Якщо професіонал, який намагався вже виконати рішення, спочатку, то ви, мабуть, зараз застрягли в цьому стані. Ми не можемо підтвердити, чи посібник у посиланні, яке ви надали, працює (хоча автор цього посібника сказав, що так) на даний момент його відносно датованим. Проблема із завантажувальним циклом може бути спричинена деякими іншими факторами, але ми підтверджуємо, що раніше неблагополучна кількість користувачів Nexus стикалася з нею після встановлення прошивки Google із запасом. Через складність цієї проблеми немає єдиного способу припустити, що з вашим пристроєм могло піти не так. Ми пропонуємо звернутися за гарантійним ремонтом, якщо перепрошивка запасного ПЗУ на ваш власний Nexus цього не виправила.