Galaxy Note 4 працює дуже повільно, вимикається, коли заряд акумулятора низький, інші проблеми

Якщо ви читаєте це, ви, швидше за все, шукаєте відповіді на власний випуск # GalaxyNote4. Ми сподіваємось, що згадані нами рішення можуть допомогти спільноті Android вирішити проблеми з живленням Galaxy Note 4.

Ось конкретні теми, які ми сьогодні для вас обговорюємо:

 1. Galaxy Note 4 вимикається, коли заряд акумулятора низький
 2. Galaxy Note 4 працює дуже повільно
 3. Galaxy Note 4 не може переміщати файли на SD-карту
 4. Galaxy Note 4 випадково вимикається | Кнопка живлення Galaxy Note 4 не працює належним чином
 5. Galaxy Note 4 не вмикається після неактивності протягом 18 місяців
 6. Екран Galaxy Note 4 нагрівається, коли телефон використовується

Якщо ви шукаєте рішення для власного випуску #Android, ви можете зв’язатися з нами, скориставшись посиланням внизу цієї сторінки, або ви можете встановити наш безкоштовний додаток із Google Play Store.

Описуючи свою проблему, будь ласка, будьте якомога детальніші, щоб ми могли легко визначити відповідне рішення. Якщо можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримуєте, щоб дати нам уявлення з чого почати. Якщо ви вже пробували деякі кроки з усунення несправностей, перш ніж писати нам електронною поштою, обов’язково згадайте їх, щоб ми могли пропустити їх у своїх відповідях.


Проблема №1: Galaxy Note 4 вимикається, коли заряд акумулятора низький

У мене є своя Примітка 4 деякий час, і нещодавно у мене були деякі проблеми з нею. Для початку телефон помре десь від 28% до 40%, тоді, коли я підключаю його до зарядки, він починає заряджатися з того місця, де він зупинився (скажімо, він помер на 38%, він скаже, що його заряджають і в даний час на 38%) .

Крім того, не впевнений, чи це пов’язано з цією проблемою, але якщо в меню батареї не ввімкнено швидку зарядку, вона не заряджається суттєво (заряджається, можливо, 5–10% за 7 годин). Не впевнений, що це проблема живлення ІС чи батареї, але я маю заміну по дорозі, оскільки я чув, що це виправляє вимкнення на 28-40, але повільна зарядка бентежить мене. - Кобі

Рішення: Привіт Кобі. Єдиний спосіб дізнатись, чи певний апаратний компонент несправний чи ні, - це перевірити його фізично, щоб можна було проводити тести. Якщо ви цього не зробили, спочатку спробуйте вирішити проблему з програмним забезпеченням.

А якщо говорити про усунення несправностей програмного забезпечення, то рекомендуємо спочатку спробувати перекалібрувати акумулятор. Це допоможе операційній системі прочитати правильний рівень заряду акумулятора. Іноді Android може втратити відстеження правильних показників заряду акумулятора, тому виконання цієї процедури допоможе йому виконати цю роботу належним чином. Ось як це зробити:

 1. Використовуйте телефон, граючи в ігри або виконуючи завдання, щоб пришвидшити розрядку, поки телефон не вимкнеться сам.
 2. Знову увімкніть телефон і нехай він сам вимкнеться.
 3. Заряджайте телефон, не вмикаючи його знову.
 4. Зачекайте, поки акумулятор скаже, що він повністю заряджений до 100%
 5. Відключіть зарядний пристрій і увімкніть телефон.
 6. Якщо телефон каже, що це вже не 100%, вимкніть його, знову підключіть зарядний пристрій і зачекайте, поки 100% заряду буде досягнуто.
 7. Вимкніть зарядний пристрій, щоб знову увімкнути телефон.
 8. Користуйтеся телефоном, поки не розрядите акумулятор до 0.
 9. Повторіть цикл один раз.

Якщо калібрування акумулятора не спрацює, спробуйте скинути заводські налаштування і подивіться, як заряджається пристрій. Переконайтеся, що ви дозволили телефону працювати принаймні 24 години або довше, не встановлюючи жодної програми чи оновлення. Якщо відразу після скидання до заводських налаштувань і протягом періоду спостереження нічого не зміниться, можна припустити, що в цьому може бути винне обладнання.

Для довідки, ось кроки щодо відновлення заводських налаштувань пристрою.

 1. Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 4. Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу Vol Up.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть 'wipe data / factory reset' і натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Тепер виділіть "Так - видалити всі користувацькі дані", використовуючи клавішу "Вниз" і натисніть клавішу живлення, щоб розпочати скидання.
 7. Коли основне скидання буде завершено, виділіть "Перезавантажити систему зараз" і натисніть клавішу живлення.
 8. Примітка 4 перезапуститься, але вона буде довшою, ніж зазвичай. Коли він дійде до головного екрана, розпочніть налаштування.

Скидання до заводських налаштувань очистить телефон, тому перед тим, як створити резервну копію файлів, переконайтеся, що ви створили резервну копію.

Проблема No2: Galaxy Note 4 працює дуже повільно

Останні 3 дні мій телефон працював дуже повільно. Завантаження програм займає близько 2 хвилин. Коли вони завантажуються, я ще на хвилину стикаюся з білим екраном. він продовжує самостійно перезавантажуватись, заморожуючи випадкові точки на тому, що я намагаюся зробити - запустити програму, прочитати та надіслати електронною поштою, надіслати повідомлення тощо. Під час дзвінка я не можу покласти слухавку, бо у мене чорний екран, крім білого телефону у верхньому лівому куті, а час і т. д. у правому. Кнопка блокування та додому не реагує деякий час, а приблизно через 2 хвилини вона продовжуватиме блимати разом із екраном блокування, ніби вона намагається наздогнати себе після того, як я стільки разів натискав кнопку. я перезавантажував телефон, багато разів виймав акумулятор, щоб лише перезавантажити його, оскільки він повністю блокується. Я недавно не встановлював жодних програм або не мав останніх оновлень,Я видалив зі свого телефону груз програм / ігор, щоб перевірити, чи це допомагає, але без покращення. -Кессі

Рішення: Привіт Кассі. Проблема з повільною продуктивністю, подібна до тієї, про яку ви тут говорите, може бути спричинена низкою речей, тому ваше перше завдання - звузити можливі причини. Ці причини можуть включати наступне:

 • пошкоджений системний кеш
 • збій операційної системи
 • шкідливе програмне забезпечення
 • погана батарея
 • невідома проблема з обладнанням

Щоб перевірити, чи це пошкоджений системний кеш, спершу стерти розділ кешу. Іноді оновлення або нові програми можуть спричинити проблеми з нестабільністю, а також низьку продуктивність. Видалення розділу кешу повинно видалити старий системний кеш і створити новий. Це простий крок технічного обслуговування, який слід робити раз на кілька місяців, особливо якщо ви схильні встановлювати багато програм. Щоб стерти розділ кешу, виконайте такі дії:

 1. Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 4. Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Коли стирання розділу кешу закінчиться, виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Якщо після очищення розділу кеш-пам’яті нічого не зміниться, можна перейти до заводських налаштувань. Скидання до заводських налаштувань - це обов’язковий крок з усунення несправностей, особливо якщо ви не надаєте нам жодної корисної історії про ваш пристрій. Якщо неякісне обладнання викликає відставання або низьку продуктивність, відновлення заводських налаштувань не повинно нічого змінити. Як і те, що ми говорили вище, ви повинні спостерігати за тим, як телефон працює відразу після відновлення заводських налаштувань, щоб побачити будь-яку різницю. Якщо позитивних змін немає, розгляньте можливість придбання нового акумулятора або просто надішліть телефон Samsung для ремонту або заміни.

Проблема №3: ​​Galaxy Note 4 не може переміщувати файли на SD-карту

Я не можу копіювати або переміщувати будь-які файли на свою SD-карту. Я також не можу переміщати їх з папки в папку на SD-карті. Однак я можу без проблем перемістити їх з SD-карти в пам'ять телефону. І файли, які вже є на SD-карті, здається, працюють нормально, просто переміщення їх не працює.

Я спробував використати програму «Мої файли», але вона не спрацювала.

Іноді після перезапуску телефону я можу без проблем переміщати файли протягом декількох хвилин. І переміщення файлів з мого ПК на SD-карту - це дійсно дивно. При цьому вони перемістять файли, вони покажуть на ПК, що файли були переміщені, але на телефоні фактично будуть переміщені лише деякі з них, а інші файли відсутні. Після повторного підключення телефону до ПК він також покаже, що переміщено лише деякі файли. Ці проблеми виникають лише під час переміщення файлів на SD-карту або їх розташування на SD-карті.

Крім того, це не може бути проблемою з телефоном, оскільки у мене була така ж проблема з тією ж SD-картою на моєму старому телефоні (Galaxy S3). - Арнольд

Рішення: Привіт Арнольде. Якщо та сама проблема виникає під час використання тієї самої SD-карти на іншому пристрої, то з SD-картою щось має бути не так. Спробуйте переформатувати SD-карту за допомогою телефону та спробуйте перемістити файли ще раз. Якщо проблема залишається, замініть SD-карту.

Проблема №4: Galaxy Note 4 випадково вимикається | Кнопка живлення Galaxy Note 4 не працює належним чином

У мене є Galaxy Note 4, і протягом останніх кількох місяців кнопка живлення перестала працювати. Я вважав, що сама кнопка зіпсувалася, але якщо натиснути її сильно і швидко, вона буде епізодично переходити до меню тривалого утримання, щоб вимкнути, перезапустити або перевести її в режим польоту. Біди на цьому не зупиняються, якщо він помре, іноді він стає абсолютно порожнім. іноді він може вимкнутись на 35% або навпаки, він не ввімкнеться знову. Він застряє на фазі перезавантаження.

Якщо я витягну батарею (коли вона вже вимкнена) і покладу її назад, через 2-5 секунд з'явиться швидка вібрація, покажіть чорний екран із "Galaxy Note 4" білим кольором, але це не залишиться на всю довжину час це повинно, а потім піде. Якщо я витягну батарею і вставлю її назад, а потім утримую кнопку зменшення гучності та кнопки додому, він відобразить цей екран, іноді це на мить, інший раз я можу натиснути кнопку збільшення або зменшення гучності, щоб спробувати змусити щось зробити, потім воно знову вмирає. Єдине рішення, яке я знайшов, було на youtube, коли люди казали натискати телефон на тверду поверхню навколо області кнопки живлення протягом декількох секунд або натискань. Потім вставте акумулятор і подивіться, чи він не вібрує. Якщо так, повторіть цей процес, поки він не вібрує, а потім утримуйте кнопку живлення, і телефон перезапуститься правильно.Це траплялося близько 3 разів, і це неймовірно засмучує та дратує. Я витратив на це близько 45 хвилин до години. Після того, як телефон перезавантажиться, протягом певного періоду часу кнопка живлення працює належним чином, а потім перестане працювати, як було зазначено вище. Для мене це звучить не як апаратна проблема, а як проблема програмного забезпечення. Отже, моє запитання полягає в тому, чи може це бути пов’язано із запущеним програмним забезпеченням 5.0.1, оскільки у мене ніколи не було цієї проблеми з попередніми версіями? Ви радите повернутися до попередньої версії та подивитися, чи це виправляє, чи ви думаєте, що щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -Я витратив на це близько 45 хвилин до години. Після того, як телефон перезавантажиться, існує непевний час, щоб кнопка живлення працювала правильно, а потім перестане працювати, як було зазначено вище. Для мене це звучить не як апаратна проблема, а як проблема програмного забезпечення. Отже, моє запитання полягає в тому, чи може це бути пов’язано із запущеним програмним забезпеченням 5.0.1, оскільки у мене ніколи не було цієї проблеми з попередніми версіями? Ви радите повернутися до попередньої версії та подивитися, чи це виправляє, чи ви думаєте, що щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -Я витратив на це близько 45 хвилин до години. Після того, як телефон перезавантажиться, існує непевний час, щоб кнопка живлення працювала правильно, а потім перестане працювати, як було зазначено вище. Для мене це звучить не як апаратна проблема, а як проблема програмного забезпечення. Отже, моє запитання полягає в тому, чи може це бути пов’язано із запущеним програмним забезпеченням 5.0.1, оскільки у мене ніколи не було цієї проблеми з попередніми версіями? Ви радите повернутися до попередньої версії та подивитися, чи це виправляє, чи ви думаєте, що щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -тоді перестане працювати, як зазначено вище. Для мене це звучить не як апаратна проблема, а як проблема програмного забезпечення. Отже, моє запитання полягає в тому, чи може це бути пов’язано із запущеним програмним забезпеченням 5.0.1, оскільки у мене ніколи не було цієї проблеми з попередніми версіями? Ви радите повернутися до попередньої версії і подивитися, чи це виправляє, чи ви думаєте, що щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -тоді перестане працювати, як зазначено вище. Для мене це звучить не як апаратна проблема, а як проблема програмного забезпечення. Отже, моє запитання полягає в тому, чи може це бути пов’язано із запущеним програмним забезпеченням 5.0.1, оскільки у мене ніколи не було цієї проблеми з попередніми версіями? Ви радите повернутися до попередньої версії і подивитися, чи це виправляє, чи ви думаєте, що щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -чи ти думаєш, щось інше відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -чи ти думаєш, щось ще відбувається? Я дійсно вважаю за краще виправити цей телефон, який працює абсолютно інакше, замість того, щоб платити 700 доларів за новий. Будь ласка, дайте мені знати, чи можете ви допомогти. Дякую. -Грег

Рішення: Привіт Грег. Перш за все, ви вже знаєте, що кнопка живлення працює неправильно. Погана кнопка живлення означає, що металевий контакт на фізичній кнопці може спричиняти телефон випадковим запуском команди вимкнення. Ми не вважаємо випадковим, що телефон одночасно має випадкову проблему перезавантаження та погану кнопку живлення. Це також може бути причиною того, що засіб захисту YouTube, який ви робите, не вирішило проблему. Ситуація, пов’язана з помилками, найімовірніше пов’язана з тим, що механізм кнопки живлення працює не так, як очікувалося.

Якщо ви вважаєте, що це проблема програмного забезпечення, подумайте про основне усунення неполадок, таких як видалення розділу кешу, спостереження в безпечному режимі та скидання до заводських налаштувань. Якщо проблема залишається після виконання цих трьох процедур, настійно рекомендуємо зафіксувати кнопку живлення телефону.

Для довідки, ось кроки щодо усунення несправностей програмного забезпечення:

Як стерти розділ кешу

 1. Повністю вимкніть Galaxy Note 4.
 2. Натисніть і утримуйте клавіші збільшення гучності та клавіші Home разом, а потім натисніть і утримуйте клавішу живлення.
 3. Коли Note 4 вібрує, відпустіть клавіші Home та Power, але продовжуйте утримувати клавішу збільшення гучності.
 4. Коли на екрані з’явиться відновлення системи Android, відпустіть клавішу збільшення гучності.
 5. За допомогою клавіші зменшення гучності виділіть опцію «стерти розділ кешу» та натисніть клавішу живлення, щоб вибрати її.
 6. Коли стирання розділу кешу закінчиться, виділіть «Перезавантажити систему зараз» і натисніть клавішу живлення.

Як завантажити телефон у безпечний режим

 1. Повністю вимкніть телефон.
 2. Натисніть і утримуйте клавішу живлення та клавішу зменшення гучності.
 3. Коли телефон почне завантажуватися, відпустіть клавішу живлення, але продовжуйте утримувати клавішу зменшення гучності, доки телефон не закінчить перезапуск.
 4. У нижньому лівому куті відображатиметься безпечний режим; ви можете відпустити клавішу зменшення гучності зараз.

Як відновити заводські налаштування Galaxy Note 4

 1. На головному екрані торкніться піктограми Програми.
 2. Запустіть Налаштування та перейдіть до розділу "Користувач та резервна копія".
 3. Натисніть Резервне копіювання та скидання.
 4. Якщо ви хочете, ви можете встановити прапорці біля Автоматичне відновлення та Резервне копіювання даних.
 5. Торкніться Скидання заводських налаштувань.
 6. Торкніться Скинути пристрій.
 7. Можливо, вас попросять ввести свій PIN-код або пароль.
 8. Натисніть Продовжити, а потім Видалити все.

Проблема №5: Galaxy Note 4 не вмикається після неактивності протягом 18 місяців

У мене є Galaxy Note 4, який працював нормально, потім його вимкнули і поставили в шухляду на 18 місяців. Тепер пристрій не працюватиме. Заряди, але на екрані нічого немає, червоні сервісні лампочки після заряджання стають зеленими. Увімкнення здається нормальним, воно вібрує, підсвічуються програмні клавіші, а потім блимає синє світло, АЛЕ нічого на екрані, тому я навіть не уявляю, що відбувається, якщо що. Оскільки телефон був у порядку, я неохоче думав, що екран загадково вийшов з ладу.

Крім того, я не впевнений у повному завантаженні. Натискання кнопок для скидання і т. Д. Нічого не виводить з екрану, тому немає уявлення, щось там відбувається чи ні. Чи можете ви допомогти ?? Оскільки, я кажу, телефон працював і раніше, і у відмінному стані, ніяких пошкоджень настільки оптимістичний, це нормально, але дякую. - Bcrux

Рішення: Привіт Bcrux. Ми вважаємо, що причиною проблеми є поганий акумулятор. 18 місяців - це довгий шлях, щоб утримати живлення літій-іонної батареї без підзарядки. Майте на увазі, що акумулятор цього типу поступово втрачає енергію, навіть коли він не використовується. Ідеальний залишковий рівень заряду батареї повинен становити близько 80 відсотків, перш ніж відкласти його на тривалий час. Це забезпечить достатню потужність для підтримки живлення внутрішніх ланцюгів захисту. Дозвіл літій-іонного акумулятора повністю розрядитися, який також називають «глибоким розрядом», призведе до втрати здатності телефону утримувати заряд. Якщо акумулятор вашого телефону глибоко розрядився протягом 18-місячного періоду, зараз ви більше нічого не можете зробити, як замінити його.

Технічно, якщо рівень заряду акумулятора телефону показує 0%, це насправді не означає, що акумулятор повністю порожній. Він все ще зберігає певну кількість енергії, щоб підтримувати свої схеми живими.

Погана зарядка акумулятора може бути причиною того, що телефон, здається, не може завантажуватися належним чином або навіть щось відображати на екрані. Отримайте новий акумулятор і подивіться, як він працює.

Проблема №6: Екран Galaxy Note 4 нагрівається, коли телефон використовується

Samsung Galaxy Note 4, приблизно 2 роки. Привіт! Нещодавно у мене були апаратні проблеми із Samsung Galaxy Note 4. Близько 2 тижнів тому в телефоні почалися проблеми з екраном та нагріванням. Верхня ліва частина екрану почала би нагріватися дуже швидко лише при незначному використанні. Незабаром після цього екран почне мерехтіти, починаючи з кількох рядків тут і там від фігур, до того, що весь екран мерехтить і рухається вгору-вниз, як стара стрічка, а екран стає чорним. Вимкнення екрана, натискання POWER та його повторне увімкнення, виправляє, але лише приблизно на 5 секунд. Після кожних 10 хвилин користування телефоном я повинен охолоджуватися. Я майже впевнений, що це апаратна проблема. Завантаження в безпечному режимі не виправило цього, а також не очистило кеш. Певна допомога була б дуже вдячна;В даний час я не можу дозволити собі новий телефон, але, можливо, я можу дозволити собі ремонт, якщо це необхідно. Спасибі заздалегідь. -Майлз

Рішення: Привіт Майлз. Симптоми, про які ви тут згадуєте, безумовно відповідають апаратній проблемі, але ми все-таки рекомендуємо спочатку скинути заводські налаштування. Якщо ті ж симптоми залишаються після скидання до заводських налаштувань, це явний доказ наявності несправності обладнання. У такому випадку ми пропонуємо дозволити професіоналу перевірити це, щоб ви знали, чи можна провести ремонт, чи краща можливість заміни. Наш блог не містить усунення несправностей апаратного забезпечення та рішень, тому, якщо ви хочете зробити ремонт самостійно, подумайте про пошук посібників з інших веб-сайтів.

Майте на увазі, що ремонт телефону, як і звичайний ремонт гаджетів, вимагає глибокого розуміння електроніки, не кажучи вже про необхідні інструменти для виконання цієї роботи. Якщо ви вважаєте, що володієте навичками та інструментами для ремонту Note 4, продовжуйте.


Якщо ви один із користувачів, який зіткнувся з проблемою з вашим пристроєм, повідомте нас про це. Ми пропонуємо рішення для проблем, пов’язаних з Android, тому, якщо у вас проблема з вашим пристроєм Android, просто заповніть коротку анкету за цим посиланням,  і ми спробуємо опублікувати наші відповіді в наступних повідомленнях. Ми не можемо гарантувати швидку відповідь, тому, якщо ваша проблема залежить від часу, знайдіть інший спосіб її вирішення. 

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, будь ласка, допоможіть нам, поширивши цю інформацію своїм друзям. GalaxyS2 також має присутність у соціальних мережах, тому вам може знадобитися взаємодіяти з нашою спільнотою на наших сторінках у Facebook та Google+.