Як збільшити гучність гарнітури Bluetooth для вашого телефону

Тенденція серед виробників смартфонів вилучати 3,5-міліметровий роз'єм для навушників своїх пристроїв (щоб звільнити місце для інших компонентів та дозволити аудіо високої чіткості за допомогою порту USB) змушує більшість споживачів задуматися про використання гарнітур Bluetooth. Більшість цих брендів гарнітур мають потужні звукові можливості, однак, коли вони використовуються на пристроях Android, їх повний потенціал не використовується. Регулювання гучності пристроїв Bluetooth контролюватиме лише гучність мультимедіа самого пристрою Android, а не гарнітуру Bluetooth. Це означає, що ви не зможете отримати максимальний рівень гучності гарнітури.

Однак є спосіб збільшити гучність гарнітури Bluetooth вашого телефону. Це має працювати для пристроїв, що працюють на Android Nougat і вище.

Перше, що вам потрібно буде зробити, це увімкнути параметри розробника на вашому пристрої. Для цього перейдіть до Системи - Про телефон та натисніть сім разів “Номер збірки”. Тепер перейдіть до Налаштування - Система - Параметри розробника.

Прокрутіть униз до розділу “Мережа”. Відтепер увімкніть перемикач біля пункту «Вимкнути абсолютну гучність» .

Тепер ваш обсяг Bluetooth і системний обсяг будуть окремими. Тепер ви можете максимізувати обидва налаштування і насолоджуватися прослуховуванням музики на голоснішому рівні гучності.